آی فون اپل 12 Pro مفهوم

اپل به ندرت متکی بر یک تامین کننده به صورت یک بخش خاصی و به جای diversifies زنجیره تامین در هر زمان ممکن است. این شرکت دو برابر شده را در استراتژی که در این سال با ترکیب تولید کنندگان متعدد برای آیفون 12 ماژول دوربین.

سه تامین کنندگان برای آیفون 12 دوربین

منابع از این گوشی عرضه زنجیره ای در تایوان (از طریق DigiTimes و MacRumors) ادعای اپل در حال برنامه ریزی برای به اشتراک گذاشتن ماژول دوربین سفارشات برای آیفون آینده 12 و آیفون 12 نرم افزار بین سه شرکت.ال جی یک شرکت چند ملیتی نیز شناخته شده برای تهیه OLED آیفون پانل از طریق شرکت تابعه ال جی, صفحه نمایش, بنا به گزارش رسیده امن آیفون ماژول دوربین سفارشات برای یک سال دیگر از طریق شرکت تابعه LG Innotek.

کره جنوبی تولید خواهد شد مسئول از تهیه ماژول دوربین برای 6.1 اینچی آیفون 12 Pro 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max. این گوشی انتظار می رود به ارائه یک به روز رسانی سه گانه-سیستم دوربین های زوج با یک جدید LiDAR اسکنر.

ترکیب ماژول دوربین محموله برای این دو دستگاه باید بین 35 میلیون و 40 میلیون واحد تا پایان سال 2020 است. که نشان می دهد اپل در انتظار افزایش تقاضا برای آینده 5G دستگاه.

تیز و O-فیلم Tech دیگر دو شرکت آماده به کشتی ماژول دوربین برای آیفون 12 سری. این تامین کنندگان متمرکز خواهد شد ارزان تر 5.4 اینچ, آی فون, 12 و 6.1 اینچی آیفون 12 حداکثر.

اپل بنا به گزارش دستور داد 50 تا 55 میلیون واحد به حمل شود تا پایان ماه دسامبر است. تیز حساب خواهد شد در جایی بین 30 و 38.5 میلیون واحد (60-70%) در حالی که O-فیلم تکنولوژی را پوشش باقی مانده سفارشات.

این گوشی در حال گفت به ویژگی های به روز رسانی دوگانه-سیستم های دوربین بر پشت و هیچ LiDAR اسکنر به نگه داشتن هزینه های پایین.

یک تجدید نظر TrueDepth دوربین را قادر می سازد که یک شکاف کوچکتر

در حال دور شدن از عقب و بارها به جبهه های اخیر شایعات نشان می دهد اپل در حال برنامه ریزی یک به روز رسانی TrueDepth سیستم دوربین است که باعث بهبود عملکرد و کاهش کلی رد پای.

این تغییرات در حال رفتن به اجازه اجرای بسیار کوچکتر درجه یک. انتظار نداریم که هر چیزی به عنوان جمع و جور که اخیر waterdrop ارائه شده اما قابل توجه اندازه تفاوت در مقایسه با زمانی که به طور مستقیم به شکاف موجود بر روی کارت.

باریک ناهنجاری به همراه تجدید نظر در پانل جلو طراحی بیش از حد. آیفون استاندارد 12 و آیفون 12 حداکثر در حال فرار از ال سی دی OLED و انتظار می رود به ارائه آی فون 11 Pro-مانند ناهنجاری.

آیفون 12 Pro duo از سوی دیگر اتخاذ خواهد شد نازک تر جایگزین را که هر دو گوشی در خط با آخرین آندروید flagships. صحبت که 120 هرتز ارتقاء تکنولوژی نیز در آثار اگر چه می تواند باشد کشته در نرم افزار قبل از راه اندازی.

آیفون 12 و 12 Pro تاخیر تقریبا در سنگ تنظیم

منابع در سوال معتقدند در تولید دوربین جدید ماژول آغاز خواهد شد در ماه جولای. که می افتد در خط با آخرین شایعات در مورد تاخیر به دلیل مسائل مربوط به تولید در اطراف COVID-19 بیماری همه گیر.

تولید انبوه برای آیفون 12 و آیفون 12 Pro است در مسیر شروع در ماه سپتامبر به جای اوت پیش از رسمی رونمایی در اکتبر و نه سپتامبر. بسته COVID-19 مقررات این رویداد می تواند به دنبال یک آنلاین و یا فیزیکی با فرمت.

اپل در حال برنامه ریزی یک ‘یک چیز’ اطلاعیه در قالب سیب شیشه ای آر هدست بیش از حد. متاسفانه ممکن است به تاخیر افتاد تا سه ماهه اول سال 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im