در یکی دیگر از حرکت به سمت بهبود آن, هوش مصنوعی, نرم افزار اپل, خرید ماشین, آموزش راه اندازی Inductiv Inc., با توجه به بلومبرگ گزارش.انتاریو-بر اساس هوش مصنوعی شرکت مهندسی تیم گزارش پیوست اپل در هفته های اخیر و در حال رفتن به کار بر روی بهبود Siri را در یادگیری ماشین و داده های مدیریت. در پاسخ به پرس و جو توسط بلومبرگ اپل تایید کرده است کسب و گفت که از آن اقدام به خرید کوچکتر و شرکت های فن آوری “از زمان به زمان” و به طور کلی نمی بحث در مورد هدف یا برنامه ای پشت آن است.

همانطور که می دانیم سیری می افتد در پشت دیگر دستیاران مجازی مانند گوگل دستیار آمازون الکسا و مایکروسافت Cortana با توجه به اپل انتخاب به اولویت بندی حریم خصوصی کاربر به معنی بدون جمع آوری داده ها کاربر است که چه شرکت های دیگر استفاده کنید برای بهبود خود را دستیاران مجازی.

این شرکت کوپرتینو به مدت طولانی نشان داده علاقه ای به مصرف آن دستیار مجازی به سطح بعدی با خرید AI شرکت و یا استخدام مهندسین از جمله در سفارش به حق مردم کار بر روی Siri را در زمینه تکنولوژی و یادگیری ماشین. بازگشت در اوایل سال 2018 اپل استخدام مهندسین از دره سیلیکون داده های علمی شناخته شده هوش مصنوعی و علوم اطلاعات شرکت هنوز در حال گسترش امروز و قبل از آن بسیاری از تیم ها و هوش مصنوعی و داده ها راه اندازی شد به دست آورد که توسط غول کوپرتینو.

با وجود معایب آن با توجه به اپل کاربر و سیاست حفظ حریم خصوصی در اخیر گزارش شرکت تحقیقات بازار Futuresource Consulting, سیری گفته شد به جهان پیشرو دستیار مجازی, برگزاری 35 درصد سهم بازار با گوگل دستیار و آمازون الکسا پس از پشت سر با 9 درصد و 4 درصد سهام بازار بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de