اپل, بیل گیتس, Elon Musk و دیگران را به حساب توییتر هک

حساب توییتر رسمی از اپل هک شده است امروز در چه به نظر می رسد عمده نرم و عملیات. به عنوان یک نتیجه, اپل 4.6 میلیون پیروان توییتر می تواند برای یک دوره کوتاه از زمان دیدن یک صدای جیر جیر است که قطعا می تواند به عنوان تعریف کلاهبرداری.
هکرها – تظاهر به اپل شد و گفت که “همه بیت کوین ارسال شده به ما به آدرس زیر ارسال خواهد شد به شما دو!” شما می توانید صدای جیر جیر در زیر (ما مسدود آدرس Bitcoin با توجه به دلایل روشن).

توییت های ارسال شده از اپل حساب حذف شد در مدت کوتاهی پس از ارسال – احتمالا به این دلیل که این شرکت به دست آورد دسترسی به حساب.

اما هکرها گرفته اند کنترل بیش از دیگر مشخصات بالا (و تایید) شخصی حساب های توییتر از جمله کسانی که از شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت و تسلا بنیانگذار Elon Musk.

جعلی توییت از حساب از مشک و دروازه شده اند شبیه به آن فرستاده شده از حساب اپل.

اضافه به لیست افراد با نفوذ که هک کردم در توییتر امروز: شرکت آمازون جف بزوس, نامزد ریاست جمهوری جو بایدن سابق باراک اوباما رئیس جمهور سابق و نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاجر مایکل بلومبرگ.

در این زمان مشخص نیست که چگونه هکرها موفق به دست آوردن کنترل بیش از این مهم حساب توییتر.

توییتر فقط با صدور این بیانیه به شرح زیر: “ما آگاه هستند از امنیت و حادثه تأثیر حساب در توییتر. ما در حال بررسی و مراحل گرفتن به آن را تعمیر. ما به روز رسانی خواهد شد هر کس در مدت کوتاهی.”

این داستان در حال توسعه است و ما آن را به روز رسانی به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de