اپل می پرسد قاضی به اعلام “اسلاید برای باز کردن” اختراع ثبت شده نامعتبر

اگر شما به یاد داشته باشید برای اولین بار مجموعه ای از تبلیغات است که اپل تولید شده برای آی فون در سال 2007, شما ممکن است به یاد بیاورید که اولین تبلیغات داده شد وظیفه معرفی مصرف کنندگان به آنچه که یک نوع متفاوت از گوشی با یک انقلابی UI. و در میان تعداد انگشت شماری از نقاط که شامل یک تور از این گوشی آغاز شد که با عبارت “این است که چگونه شما آن را روشن کنید” در حالی که کاربر را دامنگیر “اسلاید برای باز کردن” کشویی از چپ به راست.

اپل در حال حاضر شده است در هر دو طرف از “Slide to unlock” دادگاه جنگ

بیش از چند سال آینده اپل در اختیار داشت ثبت اختراع مانند ضربت سخت زدن یک مول پتک تحت پیگرد تولید کنندگان تلفن برای نقض قوانین حتی اگر هیچ کشویی درگیر شد. HTC شکایت شد توسط اپل و مبارزه با یک دفاع موفق و ادعا ایده “اسلاید برای باز کردن” بیش از حد ساده و واضح به دریافت حق ثبت اختراع. اما در اپل v. سامسونگ در نهایت سابق در بالا آمد.
در حال حاضر “Slide to unlock” در دادگاه اما با یک پیچ و تاب; این بار اپل متهم است. به عنوان PatentlyApple گزارش ثبت اختراع به نام ترول Zeroclick شکایت اپل در 2015 ادعا که آنها تا به حال موفق به دریافت دو اختراع ثبت شده (یکی در سال 2001 و 2010) برای این ویژگی. اپل قادر به دریافت مورد پرتاب خارج از دادگاه که در آن سال با حکم دادگاه که Zeroclick را اختراع ثبت شده نامعتبر بودند. اما مانند شب گذشته, فلفل قرمز, کت و شلوار آمد تا در سال 2018 زمانی که فدرال مدار گفت که کالیفرنیا قاضی که قبلا به بیرون پرتاب Zeroclick را اختراع ثبت شده انجام نداده تجزیه و تحلیل مناسب.

بنابراین به دادگاه اپل و Zeroclick رفت; جمعه گذشته اپل خواسته دادگاه برای اعلام حکم اعتبار برای دو اختراع ثبت شده متعلق به Zeroclick که در ابتدا داده می شود ol’ تقلا کردن-هو در سال 2015. این بار شاکی بود دکتر Nes Irvine, نام مخترع در اختراع ثبت شده; Zeroclick به حال منتقل اختراع ثبت شده به او را در سال 2017. و این جایی است که همه چیز واقعا گیج کننده است. نهاد کسب و کار است که در اصل شکایت اپل در 2015 به نام Zeroclick-1. پس از آن که ما تنها به ذکر Zeroclick-1 منتقل اختراع ثبت شده به دکتر ایروین در دسامبر 2017. دکتر ایروین تبدیل بیش از کسانی که اختراع ثبت شده به نهاد دیگری به نام Zeroclick-2 در ماه ژانویه سال 2020 است.

آیا شما هنوز هم پس از تندرست توپ ؟ روز جمعه قاضی برکنار مورد بیان کرد که شاکی Zeroclick-1 تا به حال هیچ جایگاه قانونی برای شکایت. بنابراین این خواسته قاضی اگر او را جایگزین Zeroclick-1 با Zeroclick-2 به جای خود غلت بزنید در این مورد. اما قاضی نیست هر که او زده از ثبت تمام اقدامات از دسامبر 2017 زمانی که اختراع شد و برای اولین بار انتقال به دکتر ایروین.

Zeroclick-2 تنها کسب و کار “ است که ادعای tاو Zeroclick اختراع ثبت شده در دادخواهی علیه various اشخاص.” در حالی که برخی ممکن است تماس Zeroclick ثبت اختراع ترول, اپل, دادگاه, پرونده اشاره به شرکت به عنوان “یک حق ثبت اختراع ادعا نهاد.”

اپل به دنبال یک حکم از دادگاه بیان کرد که دو اختراع ثبت شده متعلق به Zeroclick-2 بود اعلام شده نامعتبر است و یا unpatentable. این شرکت می گوید که “چنین اعلامیه لازم است و در این زمان مناسب برای تعیین حقوق و تعهدات طرفین است.” اپل نیز درخواست از دادگاه به اعطای آن هر گونه کمک های بیشتر آن را بداند “درست و مناسب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>