اپل WWDC اعلام پخش برنامه در حالی که 5G فروش سهام به تمام زمان بالا

به دلیل COVID-19 گیر اپل| تا به حال به حرکت خود سالانه WWDC کنفرانس توسعه حاضر به دلیل COVID-19 شیوع. و امروز این شرکت در نهایت منتشر شد این برنامه از حوادث. با شروع در ماه ژوئن 22nd در 10 am PDT (1 pm EDT) هر کسی می تواند این سخنرانی به صورت زنده از اپل پارک به صورت رایگان. در طول نطق اصلی ما انتظار شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های جدید برای iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ویژگی ها و بیشتر. شروع در 2 pm PDT (5 pm EDT) همان روز اپل را برگزاری آن در سیستم عامل های دولت از اتحادیه.

اپل به زودی جریان آن نطق اصلی WWDC به صورت رایگان در ژوئن 22

بیش از 100 مهندسی جلسات خواهد بود جریان از ژوئن 23 به 26 و این را نشان می دهد جدید “فن آوری و اصول طراحی برای نسل بعدی برنامه های.” کسانی که در همان تاریخ از اعضای برنامه توسعه اپل یا اپل شرکت توسعه دهنده برنامه (از ژوئن 11th در 9 am PDT) قادر خواهد بود به درخواست یک آزمایشگاه قرار ملاقات برای “در عمق راهنمایی در پیاده سازی ویژگی های جدید است.” این WWDC جریان باید در دسترس از اپل توسعه دهنده صفحه وب و نرم افزار. دومی را می توان دریافت به صورت رایگان از فروشگاه App.

اپل سهام صعود از $307 در آغاز ممکن است به مجموعه ای از تمام زمان بالا دیروز در $354.77. به عنوان یک نتیجه بیشتر تحلیلگران وال استریت را شروع کرده اند توصیه سهام. با توجه به بلومبرگ این دیوار Streeters دیدن دو دلیل که چرا اپل منعکس 60% off کم از $224.37 این آمار در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر شروع به نزدیک ایالات متحده یکی از دلایلی است که بعد از این سال اپل معرفی خواهد شد اولین 5G مدل های آی فون. دلیل دوم که چرا تحلیلگران بسیار بالا در اپل است که با خود موجی واحد خدمات.

نسل بعدی بی سیم 5G ارائه خواهد شد دانلود دیتا با سرعت تا ده برابر سریع تر از زمان 4G LTE سرعت داده. با 5G یک فیلم است که طول می کشد 20 دقیقه برای دانلود بیش از 4G را در گردش چشم. فن آوری های جدید و کسب و کار ایجاد خواهد شد که تعداد سریعتر 5G سرعت داده. در حالی که اندیشه ترین تولید کنندگان در حال حاضر 5G مدل های موجود 2020 آی فون 12 سری خواهد بود که برای اولین بار از اپل طراحی شده با 5G در ذهن و اجازه خواهد داد که اپل به عقب به رقیب خود تولید کنندگان تلفن.

بانک مرکزی امریکا تحلیلگر Wamsi موهان می گوید که اپل در حال برخورد در تمام سیلندر و انتظار می رود 20 درصد افزایش در سال آینده از آی فون و wearables درآمد. در یک توجه داشته باشید به مشتریان موهان همچنین اشاره کرد که اپل با بهره گیری از “ادامه داد: نفوذ به [آن] نصب شده بر پایه بزرگی نقدی خالص و ادامه داد: سرمایه قوی می گرداند.” زمانی که تحلیلگر می گوید که اپل در نفوذ به آن نصب پایه او صحبت کردن در مورد شرکت خدمات کسب و کار. در سال 2015 آیفون, حمل و نقل به اوج خود رسید; به نحوی اپل برنج به درستی بخوانید برگ چای و تصمیم به تمرکز بر روی آن نصب پایه از کاربران آیفون (که در حال حاضر تعداد نزدیک به 1 میلیارد دلار). بنابراین این شرکت مجموعه ای از یک هدف به آن خدمات درآمد حاصل از $25 میلیارد دلار در سال مالی 2015 به 50 میلیارد دلار در سال مالی سال 2020 است.

زیر چتر خدمات برخی از اشتراک کسب و کار است که تولید درآمد در محدوده زمانی معین برای اپل مانند موسیقی اپل, اپل, بازی اپل اخبار+ و بیشتر. فروشگاه App AppleCare+ iCloud اپل و پرداخت نیز گنجانده شده در این بخش کسب و کار. در طول مالی سه ماهه دوم پوشش می دهد که در ژانویه تا مارس اپل خدمات واحد در آورده $13.35 میلیارد ناخالص. که دومین سه ماهه متوالی است که اپل خدمات واحد گزارش درآمد که بیش از 50 میلیارد دلار اجرا هستند. در واقع برای اولین نیمی از سال مالی اپل خدمات واحد زمان در بیش از $26 میلیارد دلار; محرومیت در نیمه دوم سقوط اپل باید قادر به ضربه زدن به آن 50 میلیارد دلار هدف برای این سال مالی.

از 45 اوراق بهادار شرکت های ردیابی اپل, 29 خرید امتیاز در سهام 12 نگه امتیاز و چهار توصیه فروش سهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>