اپل و شریک گزارش آزمون تولید عمده علیرضا جزء برای آینده هدست

ما می توانید ببینید اپل ارائه یک مخلوط واقعیت AR/هدست VR را به عنوان به زودی به عنوان در سال آینده به دنبال AR-طراحی اپل شیشه ای در سال 2023. صرف نظر از آنچه در قالب این محصولات را, ما می دانیم که اپل تیم کوک مدیر عامل شرکت گفت: در گذشته که “وجود دارد” واقعیت مجازی وجود دارد واقعیت افزوده — هر دو از این فوق العاده جالب […] اما نظر خود من این است که واقعیت افزوده است که بزرگتر از این دو احتمالا تا کنون.”

اپل و Foxconn در حال اجرا تولید آزمایشی از آر لنز برای اپل آینده هدست

کوک همچنین گفت: در همان سال 2016 مصاحبه که در تاریخ ارائه یک تجربه اجتماعی است. “واقعیت افزوده می دهد توانایی برای هر دوی ما را به نشستن و بسیار حال صحبت کردن با یکدیگر بلکه باید چیزهای دیگر — متحرک — برای هر دوی ما را ببینید. شاید آن چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد آن شخص دیگری در اینجا که اینجا نیست در حال حاضر, اما چه کسی می تواند ساخته شده به نظر می رسد در حال حاضر.” اجرایی نیز به نام علیرضا “یک ایده بزرگ مانند گوشی های هوشمند.”

صرف نظر از آنچه واقعی واقعیت این است که اپل می کند و راه اندازی آن روسری را نیاز به آر لنز. امروز اطلاعات گزارش می دهد که اپل و بزرگترین تولید کننده قرارداد در حال کار با یکدیگر برای تولید لنز شفاف برای AR. با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت دو ماه پیش این لنز بنا به گزارش تصویب مرحله نمونه اولیه آغاز شده و تولید آزمایشی. تولید انبوه از لنز و محصول است که آنها را در برجسته است که هنوز هم یکی به دو سال دور.
لنز ایجاد توهم عمق با استفاده از تصاویر بزرگ نمایی همان تکنولوژی به کار گرفته شده توسط دیگر AR/VR دستگاه در حال حاضر در دسترس از سحر و جادو جهش Microsoft و Facebook. لنز گفته می شود مشکل تولید به دلیل آنها تشکیل شده از چندین لایه نازک مواد مصنوعی. هر لایه می تواند خش و حساس به حباب و دریافت سایر علائم. به عنوان یک نتیجه از لنز باید تولید شده در گرد و غبار تمیز. شبیه به عینک 3D مورد استفاده توسط سینما لنز فیوز هم دو عکس از همان موضوع از دو زاویه متفاوت. چند گوشی های هوشمند با استفاده از همان روش به کاربران ارائه با تصاویر 3D بدون استفاده از عینک مخصوص. یک مثال بود 2011 HTC EVO 3D. این تبدیل به یک حیله و مانند دستگاه های ناپدید شده در بیشتر قسمت ها.

بسیاری بر این باورند که طبخ کاملا حق با شماست در مورد پتانسیل آر و دستگاه های مانند اپل شیشه ای در نهایت تبدیل به یک مصرف کننده محصول. در سال 2017, تحلیلگر Gene Munster گفت که اپل شیشه ای (پس از آن شایعه به نام اپل عینک) خواهد بود بزرگتر از آی فون. در سال 2020 که به نظر می رسد سخت به این باور. و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چالش های درگیر از مردم می خواهد که به جای یک دستگاه بر روی صورت خود و استاد جذب اطلاعات مخابره درست در مقابل چشم خود را در همان زمان آنها را در مورد وظایف روزمره خود را.

این دستگاه در حال رفتن به نیاز به عمر باتری به اندازه کافی در حالی که روسری خود را باید بسیار سبک وزن و به منظور راحتی کاربران برای پوشیدن دارم. همین دلیل است که ما انتظار می رود اپل در تاریخ هدست به اصل جفت با یک کاربر آیفون; این گوشی خواهد شد مراقبت از سنگین پردازش که اپل ترجیح می دهند به کار گرفته می شود بر روی آی فون برای حفظ اندازه و وزن این هدست را به حداقل برساند. اپل دیده بان در اصل افسار به آیفون خرید زمان برای اپل به حرکت پردازش به گاه شمار خود را.

برای آن بخشی از منبع ذکر شده توسط این اطلاعات نشان داد که Foxconn شده است کار بر روی لنز برای سه سال است و در حال حاضر در حال توسعه آنها را در یک خط تولید. این کارخانه که در آن این است که در حال وقوع است واقع در جنوب غربی چین که در آن بسیاری از iPad واحد تولید می شوند.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de