اپل و گوگل coronavirus-ردیابی فن آوری آماده است

اولین نسخه از اپل و گوگل COVID-نرم افزار ردیابی است که در حال حاضر در دسترس است. از آن خواهد شد مورد استفاده برای هشدار به افرادی که ممکن است در معرض یک COVID-19 بیمار است.
آن استفاده می کند تماس با ردیابی چیزی است که مقامات بهداشتی استفاده برای ردیابی افرادی که ممکن است در معرض تماس با فرد آلوده. با شناسایی افراد آلوده و quarantining آنها دولتها سعی کنید برای جلوگیری از عفونت. پس ما باید تکنولوژی در اختیار ما در حال حاضر دولت دیگر مجبور به تکیه بر حافظه مردم برای این فرایند است.
و این جایی است که اپل و گوگل در آمده است. آنها می خواهند برای تقویت دستی, تماس, ردیابی و کمک به کم کردن سرعت گسترش coronavirus. خود را با تکنولوژی می تواند به خصوص مفید برای شناسایی بیماران بدون علامت که در حال تعامل با دیگر افراد نادانسته به این واقعیت است که آنها را گرفتار این ویروس.

فن آوری است که در انتخاب کردن و مبتنی بر بلوتوث است. این گوشی های هوشمند از کاربران که با فعال کردن تکنولوژی را پخش تصادفی اغلب در حال تغییر کلید و اگر کسی بعد از تست مثبت برای coronavirus تلفن خود را فهرست شناسههای آن مواجه می شوند. مربوط به کاربران خواهد شد و سپس اعلام شد که آنها تا به حال شده است در تماس با کسی که آزمایش مثبت است. آنها سپس می توانید خود را آزمایش و به قرنطینه در صورت نیاز.

کلید نمی توان به تک تک کاربران و سیستم غیر متمرکز.

تلاش های مستقل توسط کشورهای به برنامه های مشابه تا حد زیادی شکست خورده است. همکاری بین دو غول خواهد شد مراقبت از یک موضوع مهم: ناتوانی های همراه به تشخیص هر یک از دیگر. که به دلیل قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی فن آوری کار می کند در هر دو اپل و گوشی های آندروید.

اپل و گوگل نمی خواهد, تماس, ردیابی برنامه های کاربردی

اپل و گوگل قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی فن آوری در حال حاضر در دسترس به مقامات بهداشتی به طوری که آنها می توانید به ساخت برنامه به راحتی. iOS و آندروید به روز رسانی برای سازگاری با این برنامه ها است.

متعدد در آمریکا و 22 کشور نشان داده اند علاقه ای به این ابزار است. این دو غول تکنولوژی استفاده کرده اند نه GPS برای محافظت از حریم خصوصی مردم و برخی از دولت ها فکر می کنم که این می تواند به تضعیف هدف از این تماس ردیابی روند.

موفقیت این فناوری خواهد شد تا حد زیادی وابسته به کاربر تصویب و هر دو شرکت بر این باورند که حفاظت از حریم خصوصی اقدامات آنها را در محل قرار داده خواهد تشویق به استفاده از تماس با ردیابی نرم افزار.

داکوتای شمالی, آلاباما و کارولینای جنوبی در ایالات متحده و آلمان در حال حاضر در و را با استفاده از اپل و گوگل با تکنولوژی می توان برنامه های کاربردی. فرانسه و انگلستان از سوی دیگر نیست بیش از حد مشتاق با استفاده از API.

فن آوری غیر فعال خواهد شد هنگامی که این بیماری همه گیر است. در حال حاضر, آن را به مراتب بیش از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im