اپل و گوگل نشان می دهد چه coronavirus تماس با ردیابی نرم افزار را مانند

  • اپل و گوگل منتشر شد مفهوم تصاویر چگونه یک coronavirus تماس با ردیابی برنامه ساخته شده در بالای خود مشترک API می خواهم نگاه.
  • تصاویر توضیح دهید که چگونه یک کاربر می تواند ثبت نام در این روند چگونه آنها می توانند ثبت نام مثبت COVID-19 تشخیص و چگونه قرار گرفتن در معرض اعلان خواهد شد.
  • نه اپل و نه گوگل خواهد ساخت ردیابی برنامه های خود را. در عوض مقامات تکیه بر API به کد برنامه های خود را برای کشورها و جوامع است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اپل و گوگل در حال توسعه یک استاندارد API است که مقامات می توانید استفاده کنید برای ایجاد coronavirus تماس با ردیابی نرم افزار برای کشورهای خاص و یا جوامع است. این برنامه با تکیه بر یک گوشی بلوتوث اتصال به پینگ دستگاه نزدیکی و ایجاد محلی سوابق دادن که. هنگامی که یکی از کاربران گزارش آنها تشخیص داده شده اند COVID-19 مثبت یک بانک اطلاعاتی ثبت خواهد شد که رویداد. تلفن های ثبت نام در ردیابی برنامه را بررسی کنید که پایگاه داده با نظم و این که چگونه آنها کشف یک رکورد است که یکی از مخاطبین خود را آزمایش مثبت در گذشته 14 روز. که زمانی که کاربر از تلفن اطلاع داده است که او ممکن است شده اند در معرض یک coronavirus بیمار در برخی از نقطه در چند هفته گذشته. همه چیز اتفاق می افتد به صورت ناشناس با تصادفی شماره ID اختصاص داده شده به گوشی های تلفن و به صورت end-to-end encryption حفاظت از انتقال داده ها. هیچ اطلاعات کاربر جمع آوری شده است در این روند و کاربران می توانید انتخاب کردن از تماس با ردیابی برنامه در صورتی که تمایل. کل مفهوم است که بسیار ساده تر برای توضیح همراه با عکس و اپل و گوگل هر دو منتشر مفهوم تصاویری از این برنامه ها چگونه ممکن است مانند نگاه.

ما شده ایم با اشاره به اپل و گوگل coronavirus تماس با ردیابی ابزار به عنوان یک برنامه همراه به دلیل آن را بسیار آسان تر به درک آن را به عنوان چنین است. این مهم است به یاد داشته باشید که آن را نه اپل یا گوگل که ایجاد خواهد شد این برنامه اما توسعه دهندگان کار در ارتباط با دولت های محلی و مقامات پزشکی به دنبال استخدام فناوری برای تماس با ردیابی اهداف است.

اما تصاویر زیر نشان می دهد که این برنامه ها خواهد بود. اپل و گوگل مفهوم برنامه های اطلاع رسانی به کاربر از آنچه در جریان است با این برنامه زمانی که ثبت نام برای شرکت توضیح داد در هر مرحله از راه چه می گذرد, صرف نظر از چه گوشی استفاده می کنید.

آیفون:

منبع تصویر: اپل و گوگل

اندروید:

منبع تصویر: اپل و گوگل

زیر مجموعه ای از تصاویر نشان می دهد که چگونه یک کاربر را بگویید سیستم است که آنها تشخیص داده شده است COVID-19 مثبت است. بعدی مجموعه ای از تصاویر نشان می دهد که کاربر را مجبور به ارائه نوعی از تایید به اعتبار خود تشخیصی. این بدان معناست که تنها کاربرانی که تست شد و قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن تشخیص مثبت با نرم افزار و جلوگیری از سوء استفاده احتمالی.

آیفون:

منبع تصویر: اپل و گوگل

اندروید:

منبع تصویر: اپل و گوگل

زیر مجموعه ای از تصاویر نشان می دهد که چگونه اعلان خواهد شد مانند زمانی که برنامه می گوید یک فرد آنها در نزدیکی یک COVID-19 بیمار است. برنامه شما را مطلع هنگامی که تماس اتفاق افتاده است و ارائه دستورالعمل در چه مراحلی را.

آیفون:

منبع تصویر: اپل و گوگل

اندروید:

منبع تصویر: اپل و گوگل

در نهایت مجموعه ای از تصاویر نشان می دهد که چگونه یک آی فون یا آندروید کاربر می تواند انتخاب کردن از COVID-19 قرار گرفتن در معرض ورود به سیستم. همان صفحه نمایش را نیز به شما نشان می دهد تعداد زیادی از قرار گرفتن در معرض کنترل و به شما اجازه پاک کردن داده های ذخیره شده در تلفن است که ورود به سیستم از بلوتوث دست دادن با دیگر آی فون و آندروید گوشی های.

آیفون:

منبع تصویر: اپل و گوگل

اندروید:

منبع تصویر: اپل و گوگل

برخی از کشورها را با استفاده از اپل-گوگل API برای ساخت برنامه های خود را به زودی آلمان گنجانده شده است. دیگران مانند انگلستان و فرانسه خواهد شد رفتن به جلو با برنامه های که ممکن است به فکر حفظ حریم خصوصی به عنوان آنها می تواند جمع آوری اطلاعات در مورد کاربران است.

منبع تصویر: Drazen Zigic/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>