• این سونی که تصمیم به مرد آهن در اولین مرد عنکبوتی فیلم که شامل مارول سینمایی جهان می گوید یک کانال یوتیوب.
  • این شرکت گزارش می خواست یک ستاره نکردم فیلم را از دست داد جلال Spider-Man in the aftermath of The Amazing Spider-Man 2.
  • در حالی که هیچ شواهد بتن برای حمایت از هر یک از آن وجود دارد شکی نیست که مرد آهن-پیتر پارکر رابطه ثابت می شود یک حرکت مهم برای هر دو شرکت سونی و مارول.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus همه گیر تغییر زندگی به عنوان ما آن را می دانم, از جمله توانایی ما برای رفتن به تئاتر است. نه تنها ما قادر به دیدن هر یک از نسخه های برنامه ریزی شده برای این بخش از سال, اما studios تولید متوقف شده در فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و همچنین. از آن خواهد شد در حالی که قبل از ما رفتن به تئاتر و تا زمانی که استودیو از سرگیری کار بر روی پروژه های خود را و ما نیز باید به انتظار هفته یا ماه تا زمانی که ما شروع به گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد آینده جاذبه های مانند 14 فیلم و مجموعه های تلویزیونی است که بخشی از مارول طیف مرحله 4.

اما در هر حال حاضر و دوباره هیجان انگیز شایعات پاپ و آخرین نگرانی های جدید مرد عنکبوتی حق رای دادن است که سونی توسعه یافته در پشت مارول MCU. آخرین گزارش می گوید که آن سونی که اصرار داشت که مرد آهنین یک حضور بزرگ در Spider-Man: بازگشتبه استودیو می خواستم برای راه اندازی مجدد مرد عنکبوتی جهان با یک انفجار بزرگ.

کانال یوتیوب کانال Pup توضیح داد که چرا سونی هرگز ساخته شده The Amazing Spider-Man 3که به ناچار منجر به یک چهارم فیلم. ظاهرا این یک موضوع پیچیده با عوامل مختلف موثر بر سونی قصد دارد. اول از همه قسمت 2 نیست لزوما موفقیت است که سونی می خواستم و این شرکت نگاه در راه ساخت این فیلم بیشتر هیجان انگیز برای طرفداران. سونی می خواستم حتی بیشتر از خدمات فن که شامل علاوه بر این از چند شخصیت از عنکبوت-آیه مانند سم و شوم شش. در بالا از آن سونی زد به برخی از مسائل با اندرو گارفیلد در طول راه آنها آن برنامه ریزی شده برای جایگزینی در آینده ،

که جان کلام کلیپ های موجود در انتهای این پست اما این ویدئو به پایان می رسد با یک وحی است. سونی متوجه شدم که چگونه محبوب مارول طیف تبدیل شده بود و تصمیم به اجازه مرد عنکبوتی ظاهر می شود در Captain America: Civil War. در حالی که مرد عنکبوتی تعجب ایجاد دیزنی ندارد حقوق و نمی توانید با استفاده از شخصیت بدون Sony. دومی در ضمن نیاز به یک برنده از خود و سونی هنوز به Spider-Man, فیلم, هر چند سال قادر به نگه داشتن بر روی حقوق ، این است که در آن همه چیز جالب:

استودیو مارول در نظر گرفته شده هرگز به استفاده از آهن در اولین مرد عنکبوتی خود را اجرا کنید. در حالی که مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه را چند منابع خارجی مارول سینمایی جهان Iron Man هرگز در نظر گرفته شده بود به عنوان بزرگ بخشی از پیتر داستان ما به عنوان او ساخته شده بود در پایان. یک بخشی از معامله برای Spider-Man: بازگشت به خانه بود که سونی پیکچرز می خواستم این را به خود ترین ستاره نکردم Spider-Man فیلم نشده است. آنها احساس وجود کمبود اعتبار برای مرد عنکبوتی با نام تجاری به طور کلی و می خواستم یکی دیگر از ابرقهرمان در کنار او بود که کمی بیشتر خیابان cred. به طوری که آنها می خواستم برای کار با رابرت داونی جونیور s’ مرد آهنین. تصاویر سونی آگاه بودند از مطلق جالوت موفقیت مارول سینمایی جهان وارد آن فاز سوم و می خواستم به سرمایه گذاری در آن را به عنوان آنجا که ممکن است به عنوان شواهد زیادی برای Spider-Man: Homecoming بودن مارول سینمایی جهان فیلم به عنوان امکان پذیر است. چه بهتر از شواهد می تواند شما را از مرد آهن که در یک Spider-Man , فیلم, پوستر?

من احتمالا در اقلیت زمانی که سونی با تقسیم دیزنی در تابستان گذشته. من unfazed با احتمال از دست دادن مرد عنکبوتی. نه تنها این طیف رشد بدون Spidey اما بازگشت به خانه و دور از خانه لزوما بهترین از طیف. در واقع من توضیح داد که چرا دور از خانه می کند خراب کردن یک بیت از پیچیدگی MCU و چگونه مارول ساخته شده مرد عنکبوتی برای سونی. این در واقع یکی از پایان اعتبار که راه اندازی Spider-Man حق رای دادن برای چیزی است که سونی تا به حال هرگز جرات به انجام خود را در آن و این است که برای ساختن یک فیلم که در آن هویت خود را شناخته شده است. به همین دلیل به تنهایی Spider-Man 3 خواهد بود و بر خلاف هر مرد عنکبوتی فیلم سونی ساخته شده تا به امروز است. و این همه به دلیل طیف.

اما اگر این حکایت درست است و سپس سونی سزاوار ستایش برای اصرار بر داشتن آهن در اولین مرد عنکبوتی فیلم. ارتباط بین پیتر پارکر و مرد آهن است که واقعا چه چیزی به ارمغان می آورد یکی دیگر از لایه ای از احساسات به کل غلتکی سوار coaster که ما شاهد در بی نهایت جنگ و Endgame. بدون که رابطه تونی ممکن است هرگز به آمده تا با یک ترفند است که تا به حال شانس به او را به عقب. من شک نیست مارول خلاقیت و آنها به احتمال زیاد باید راه دیگری برای ارائه همان نوع از ارتباط عاطفی اما بدون شک وجود دارد که تونی استارک-پیتر پارکر پویا فقط با این نسخهها کار برای طیف.

Jeremy Conrad از طیف کیهانی می گوید هیچ مدرکی وجود ندارد که که آن را Sony که خواسته برای مرد آهن برای اولین بار طیف مرد عنکبوتیو این درست است. او می گوید که همه نظر رسمی که مارول ساخته شده در مورد مرد عنکبوتی نشان می دهد آنها همیشه این رابطه خاص در ذهن داشته و آنها تا به حال طرح های بزرگتری برای مرد عنکبوتی از سونی می تواند اعتقاد داشته اند.

در حالی که ما ممکن است هرگز می دانم که اگر آن را Sony آورده است که مرد آهنین برای بازگشت به خانهوجود دارد برخی از شواهد ضمنی به حمایت از این ایده و این اولین Morbius تریلر. به عنوان طرفداران می دانید سونی در حال ساخت خود را در جهان از Spider-Man , فیلم the Sony Pictures جهان از شخصیت های مارول (SPUMC) که از ویژگی های طیف پیتر پارکر به عنوان به خوبی به عنوان خائنانی های مختلف. Morbius است که یکی از آنها اولین تریلر فریاد MCU. برای یک شرکت است که اعتقاد بر این, آن می تواند خود را مارول فیلم بدون مارول که تریلر قطعا می خواهد به آن را روشن است که Morbius متصل است به مرد عنکبوتی و آن را نه فقط هر مرد عنکبوتی اما همان طیف پیتر پارکر که قرار Adrian Toomes (مایکل کیتون) در زندان در بازگشت به خانه. که فقط حدس و گمان است اما آن را به خوبی متناسب با کانال Pup سخنان بالا. و با ادامه coronavirus بحران بهداشتی ما قطعا می تواند استفاده از حواس پرتی.

منبع تصویر: Marvel Studios

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im