OnePlus معمولا راه اندازی دو گل سرسبد گوشی های هر سال و اگر در گذشته هر گونه نشانه بعدی خود را بالا پایان تلفن خواهد شد به نام OnePlus 8T و OnePlus 8T Pro. توسعه دهندگان XDA حفر طریق آخرین نسخه از وان پلاس برنامه دوربین و شواهد نشان می دهد که OnePlus 8T دوربین خواهد بود عظیم ارتقاء بیش از OnePlus 8.
این وان پلاس 8 duo ویژگی های یک 48MP اصلی سنسور و قطعه کد در برنامه دوربین ذکر 64MP واحد است که احتمالا به معنای برای وان پلاس 8T سری. این 64MP حالت دوربین را ارائه می دهند با وضوح بالا و جزئیات تصاویر به خوبی در محیط های کم نور. رشته ها نیز نشان می دهد که پشت سر هم ضبط خواهد شد غیر فعال زمانی که 64MP حالت در حال استفاده است. کاربران خواسته خواهد شد که به سوئیچ به 16MP حالت محدوده دینامیکی بهتر در نور کم و محیط اطراف. در مقابل وان پلاس 8 flagships ضبط 12MP تصاویر به طور پیش فرض.

OnePlus 8T بنا به گزارش ها پشتیبانی مجنون سرعت شارژ

وان پلاس 8T سری به احتمال زیاد خواهد شد اعلام کرد در ماه سپتامبر و بسیاری شناخته شده است در مورد محدوده در حال حاضر.

با توجه به TÜV Rheinland و اندیشه 11 beta برای وان پلاس گوشی های آینده گوشی شامل پشتیبانی برای 65W فوق العاده تار فناوری شارژ. اگر شما نگرانم, وان پلاس 8 Pro ارائه می دهد 30W سیمی شارژ. نیز وجود دارد امکان که OnePlus 8T خواهد شد از ویژگی های 100W+ شارژ سریع تکنولوژی که شرکت خواهر Realme است گفت: به کار بر روی.
از آنجا که OnePlus 7T و OnePlus 7T Pro حمل Snapdragon 855 به علاوه آن را تنها طبیعی است که فرض کنیم که سازنده آینده حق بیمه های جدید Snapdragon 865 به علاوه در زیر هود. آن باقی مانده است دیده می شود اگر هر دو گوشی را رخ کشیدن 120 هرتز صفحه نمایش و یا تنها specced-مدل خواهد شد.

که تمام intel ما در OnePlus 8T در لحظه اما ما به احتمال زیاد شنیدن بیشتر به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de