برنامه پیشنهادات خود را در صفحه اصلی بر روی آندروید 11 beta 1

چه جهنم می گذرد ؟ بعد از نصب آندروید 11 beta 1 بر ما صفحه 2 XL, آن را مانند یک کل دستگاه های جدید است. حداقل آن را احساس می کند مانند یک کل دستگاه های جدید است. پیمایش به نظر می رسد پس از وزوز و تلفن به نظر می رسد بسیار سریع تر به طور کلی. البته این به سادگی می تواند تخیل ما. اگر شما صاحب یک صفحه سری 2 و یا بعد از شما می توانید نصب بتا بر روی تلفن خود را در حال حاضر زمانی که شما نگه داشتن چند چیز در ذهن: وجود اشکالات برخی از نرم افزار ممکن است به درستی کار نمی کند و عمر باتری وحشتناک است. بنابراین اگر شما صفحه خود را روزانه راننده حتی نمی فکر می کنم در مورد نصب بتا نشده است. و به خاطر داشته باشید که اگر شما نصب نسخه بتا شما باید آن را از طریق به پایان-انتشار نسخه نهایی اندروید 11-مگر اینکه شما از طریق یک تنظیم مجدد کارخانه و بازگشت به اندروید 10.

گوگل آوردن پیشنهادات برنامه به صفحه اصلی در آندروید 11. پیشنهادات برنامه خواهد شد بر اساس یک کاربر روال از جمله ترین-به تازگی-با استفاده از نرم افزار و استفاده از اکثر برنامه های. آیکون های متعلق به یک پیشنهاد برنامه ظاهر خواهد شد بر روی صفحه نمایش زمانی که یکی از پنج برنامه در صفحه Launcher را “بارانداز” حذف شده است. برای مثال ما صفحه 2 XL ما حذف کروم آیکون بود که بلافاصله جایگزین برنامه ضبط. پیشنهاد نرم افزار می توان خال خال توسط خود نور رنگی تشریح. مدت طولانی فشار دهید بر روی یک پیشنهاد برنامه ضربه بزنید بر روی “پین پیش بینی” و آن را تبدیل به یک گروه اختصاص داده های میانبر. کاربر همچنین می تواند جایگزین یک پیشنهاد برنامه با یکی از خود را انتخاب و با قرار دادن آن در ردیف پایین.

صفحه اصلی پیشنهادات برنامه را می توان غیر فعال. اما هنگامی که انجام شده است این ویژگی را نمی توان مجددا به همین راحتی. پس از غیر فعال کردن و دوباره فعال کردن پیشنهادات برنامه کاربر را به صبر برای آنها را به ظهور بر روی صفحه نمایش. گوگل امیدوارم این آسان تر برای به انجام رساندن قبل از نسخه نهایی اندروید 11 منتشر شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>