فروش قرص مبارزه کرده اند در طول چند سال گذشته. گوشی اندازه صفحه نمایش شده است تجاوز به آرامی بر روی صفحه نمایش تبلت وجود دارد و معمولا کافی نیست ویژگی های جدید به حکم ارتقا به یک قرص جدید هر چند سال. اما فروش قرص می تواند به نفع از این بیماری همه گیر به عنوان بسیاری از مردم مجبور به کار از خانه در حال خرید یک تبلت به مراقبت از کسب و کار. دانش آموزان در حال حاضر تحصیل از خانه نیز در حال تبدیل شدن به قرص برای یادگیری آسان تر است. در چین فروش قرص در حال افزایش است و در ماه گذشته مصرف کنندگان در این کشور شد پرداخت حق بیمه های کوچک را به خرید برخی از اپل, اپل, مدل های.

اپل کاربران اپل نصب 1.11 میلیارد برنامه در سراسر جهان در طول سه ماهه اول

افزایش تبلت خرید است که نشان داد در تعداد برنامه های خریداری شده برای iPad ، با توجه به برنامه تحلیلی شرکت, سنسور, برج, افزایش, قرص مصرف در دوران این بیماری همه گیر است منجر به یک سال بیش از سال افزایش محبوبیت برنامه برای مدل اپل برای اولین بار از سه ماهه چهارم سال 2013. در طول سه ماه دوره از ژانویه سال 2020 به ماه مارس سال 2020 محبوبیت از برنامه های اپل آمار 1.1 میلیارد دلار در سراسر جهان 40% و در سال بیش از سال افزایش از سه ماهه مشابه در سال 2019. آن نیز 52% متوالی افزایش از سه ماهه چهارم سال 2019 که به ما می دهد دقیق تر نگاهی به روند فعلی.

اپل کاربران اپل دانلود 1.11 میلیارد نرمافزار در سطح جهان طی سه ماهه اول از 735 میلیون نصب در طول سال 2019 تعطیلات سه ماهه. این بازی ها در بخش خود بهترین سه ماهه اپل پس از سه ماهه اول سال 2016 منجر راه با 603 میلیون عناوین دریافت تا 52% پی در پی. 88 میلیون سرگرمی برنامه های نصب شده بر روی iPad در سه ماهه گذشته بیشتر از Q2 2018. با دانش آموزان با استفاده از قرص برای کمک به آنها در یادگیری درس های خود را صرف در آموزش و پرورش برنامه های رز ترین از لحاظ درصد از سه ماهه چهارم سال 2019 به سه ماهه اول سال 2020 است. 35% افزایش منجر به صرف $92 میلیون دلار برای این برنامه از ژانویه تا مارس. اگر شما به حدس می زنم که دسته نرم افزار نشان می دهد بزرگترین پیشرفت در تاسیسات در جهانی همه گیر بازی ها و آموزش و پرورش خواهد بود در بالای لیست به همراه اخبار.

به صورت ماهانه 438 میلیون آی پد برنامه های نصب شده در مارس. که 72% در سال بیش از سال افزایش, اپل, برنامه, تاسیسات از مارس 2019 و 21 درصد افزایش از ماه فوریه سال 2020 کل. تعداد برنامه های نصب شده بر روی iPad واحد در ماه مارس به بیشترین مقدار از ماه فوریه 2015. چین بازار با بیشترین اپل نصب با 151 میلیون. که کشور سوم-بهترین ماه و بهترین مارس تا کنون است. در ایالات متحده مارس سال 2020 دیدم برنامه اپل تاسیسات بالای 100 میلیون برای اولین بار از ژانویه 2016 و کار می کرد به 47 درصد افزایش سال بیش از سال.

مصرف کنندگان صرف 15 درصد بیشتر پول در برنامه های خود را برای اپل در سه ماهه گذشته در مقایسه با سه ماهه مشابه سال گذشته است. از $893 میلیون دلار صرف شده در سراسر جهان از ژانویه تا مارس $335 میلیون یا 37.5 درصد است که در کل صرف شده توسط کاربران اپل در چین که در آن صرف افزایش 43% سال بیش از سال.

کاربران آی فون اپل نصب شده 24 درصد بیشتر از برنامه های در سراسر جهان در طول سه ماهه اول نسبت به اولیه سه ماهه 2019. که به هیچ وجه نزدیک به 40% افزایش می دهد لذت می برد توسط برنامه های اپل. و است که 24 درصد نرخ رشد بود و در واقع پایین تر از بهبود در آی فون نرم افزار تاسیسات دیده می شود در طول سه ماهه اول سال 2019. سنسور برج نوشت: “جهانی COVID-19 همه گیر شده است به وضوح افزایش محبوبیت اپل تبلت خود به عنوان یک پلت فرم ساخته شده و آن را حتی بیشتر جذاب هدف برای برنامه ناشران به عنوان مصرف کنندگان در بسیاری از بازارهای باقی می ماند در انزوا برای آینده قابل پیش بینی. سنسور برج پیش بینی است که برنامه تصویب را ببینید ماندگار آسانسور از COVID-19 فراتر از فقط اپل سیستم عامل و ادامه خواهد داد برای پیگیری تاثیر آن بر گسترده تر برنامه اقتصاد طی هفته های آینده و ماه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im