یکی از ویژگی های جدید در حال آمدن است برای هر دو آی فون و آندروید گوشی های این سقوط را از طریق هر یک از پلت فرم بعدی سیستم عامل های ایجاد شده در iOS 14 و آندروید 11 بود. موجود در منوی دسترسی بر روی آی فون در حال اجرا در iOS 14 کاربر می تواند سفارشی کردن دو یا سه برابر شیر بر پشت خود گوشی به منظور فعال کردن برخی از ویژگی های. برای مثال هنگامی که در iOS 14 نصب شده است یک کاربر می تواند به ترتیب برای دو شیر در پشت واحد به ضربه محکم و ناگهانی یک تصویر بیدار سیری, قطع کردن تلفن, افزایش و یا کاهش حجم ، سه گانه-ضربه بزنید می توانید با فعال کردن یکی دیگر از ویژگی های.

گوگل در واقع با ایده اول; ما به شما در مورد آن در ماه مارس پس از XDA بود قادر به گرفتن به اصطلاح “کلمبوس” قابلیت کار بر روی یک صفحه 2 XL در حال اجرا در آندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش; دو ضربه زدن بر روی آندروید 11 کار خواهد کرد حتی زمانی که گوشی با پوشیدن یک مورد. با این ویژگی کاربران اندروید قادر خواهید بود به ضربه بزنید دو بار در عقب و باز کردن گوگل, دستیار, راه اندازی, دوربین, اخراج یک تایمر, play/pause, رسانه, تصویر, باز, تازه ها, منو, حداقل رساندن نوار وضعیت به تعویق انداختن آلارم رد تماس های دریافتی برداشتن پین اطلاعیه و انجام عمل انتخاب شده توسط کاربر. تنها یک عمل را می توان در یک زمان انتخاب شده.
با توجه به XDA به این دلیل که “کلمب” از ویژگی های طراحی شده است برای صفحه 3 و مدل های جدیدتر شخص ثالث توسعه دهنده نرم افزار با موفقیت منتقل شده ویژگی به ایجاد یک برنامه جدید به نام شیر است که کار بر روی بسیاری دیگر غیر از صفحه گوشی های اندروید. این برنامه می تواند باز کردن برنامه های اخیر فشار دوباره دکمه دسترسی به صفحه اصلی و بیشتر با دو شیر از پانل پشتی.

هنگامی که برنامه نصب شده است دسترسی به خدمات باید فعال باشد. اقدامات تنظیم توصیف آنچه اتفاق می افتد زمانی که دو شیر ساخته شده است از جمله راه اندازی یک برنامه خاص باز از گوگل دستیار و یا برنامه دوربین ، کاربران همچنین می توانید شبیه سازی با فشار دادن دکمه صفحه اصلی دکمه برگشت و اطلاع رسانی سایه. دروازه شرایطی که بلوک یک ژست از اجرای یک عمل است. برای مثال, شما می توانید ضربه بزنید ضربه بزنید برای جلوگیری از یک عمل زمانی که برنامه دوربین باز است. آلفا نسخه از برنامه در حال آزمایش است و امیدوارم آن را در نهایت پیدا کردن راه خود را به فروشگاه Google Play.

Xiaomi اعتقاد بر این است به کار بر روی یک شبیه حرکات ضربه برای آن MIUI 12 UI. مانند نسخه iOS Xiaomi کاربران قادر خواهد بود به تعیین وظایف مختلف به صورت دو و سه گانه شیر از پانل پشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de