ضد ویروسی لباس ممکن است به زودی ما را امن نگه دارید از coronavirus

  • یک واکسن برای رمان coronavirus به احتمال زیاد نمی تواند آماده برای این سال, اما ضد ویروسی لباس می تواند کمک به محافظت از ما را از این ویروس در میان است.
  • هوشمند پارچه فن آوری های آمریکای شمالی را توسعه داده است یک پارچه درمان است که قادر به غیرفعال کردن SARS-CoV-2 و ثابت شده اثر خود را در یک آزمایشگاه.
  • محصولات با PROTX2 AV درمان می تواند آغاز خواهد شد نورد از این سقوط.

ده ها تن از رمان coronavirus واکسن در حال حاضر در حال توسعه اما شانس هر کسی از کنار کارگران خط مقدم بودن تلقيح شده در این سال به هیچ باریک است. در ضمن ما قصد داریم به نگه داشتن خود را امن اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک و اجتناب از اجتماعات بزرگ اما باهوش نوآوری می تواند زندگی ما را حتی آسان تر است. در روزهای اخیر ما گزارش ماسک که به طور بالقوه می تواند کشتن ویروس در تماس است. معلوم می شود که ماسک نه تنها مقاله از لباس است که می تواند ما را از محافظت از ویروس مرگبار است.

این هفته سریع شرکت منتشر شده یک داستان در مورد یک پارچه ضد ویروسی درمان است که قادر به کشتن SARS-CoV-2.

چند هفته پیش کانادا بیوتکنولوژی شرکت هوشمند پارچه فن آوری های آمریکای شمالی مدیر عامل شرکت Giancarlo Beevis رو به عقب نتایج آزمایشگاهی نشان داد که شرکت خود را ضد ویروس شیمیایی — PROTX2 AV — کشته 99.9% از COVID-19 در خشک نساجی در عرض 10 دقیقه و ادامه داد: برای نشان دادن کارآمدی برای 24 ساعت.

با توجه به سریع شرکتهای شیمیایی است که قادر به نفوذ در پوسته بیرونی از SARS-CoV-2 و از بین بردن توانایی خود را به تکرار. بهترین از همه, این درمان را می توان در طول نساجی اتمام روند و نیازی به مراحل اضافی و یا ماشین آلات. Beevis می گوید که یک آزمایشگاه مستقل در آسیا انجام آزمون تحت استانداردهای American Association of Textile Chemists ساخت آن برای اولین بار نساجی شیمیایی برای غیر فعال کردن این ویروس است.

به عنوان شرکت سریع یادداشت دیگر ضد میکروبی منسوجات شرکت ها می گویند که آنها می تواند ارائه دهد حفاظت در برابر “کوروناویروس” اما آنها می تواند گمراه کننده است چرا که آنها نه خود را ثابت کرده شیمیایی می تواند به توقف خاص coronavirus است که در حال حاضر باعث بهداشت جهانی بحران. IFTNA, دیگر, از سوی دیگر است.

با نور افکن بر روی این شرکت می گوید که در حال آماده سازی یک خشکشویی افزودنی تحت درمان با PROTX2 AV است که می تواند آماده به رول از این سقوط. IFTNA در حال کار بر روی یک خط از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به عنوان یک شیوه زندگی, سفر تجاری به نام Underit. این PPE و برخی از Underit موارد خواهد بود و با درمان شیمیایی.

به عنوان Beevis توضیح می دهد IFTNA توسعه ضد ویروس نسخه از آن درمان شیمیایی تمام راه برگشت در سال 2012 اما تا به حال هیچ کس تا به حال هر گونه علاقه. “هیچ کس می خواست آن را,” او گفت:. “معامله بزرگ در بهداشت و درمان محیط باکتری است. بزرگترین هزینه ها شامل عفونت های باکتریایی است که مردم را به ماندن در بیمارستان دیگر عوارض و یا ایجاد readmittance. ویروس شبیه سارس یا آنفولانزا می آیند و بروید. اما نگرانی اصلی در یک مرکز بهداشت و درمان.”

نیازی به گفتن نیست لحن اتحادش را تغییر قابل توجهی در نور از رمان coronavirus بیماری همه گیر.


یک میزبان (L) ارائه محصولات برای فروش آنلاین در Gonoy شرکت پوشاک استودیو در گوانگژو استان گوانگدونگ چین منبع تصویر: ALEX PLAVEVSKI/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de