آنتی بادی موجود در سارس بیماران همچنین می توانید بلوک رمان coronavirus

  • محققان مشغول کار بر روی آنتی بادی مونوکلونال برای درمان این رمان coronavirus را شناسایی آنتی بادی در یک سارس بازمانده است که همچنین می تواند خنثی SARS-CoV-2 و جلوگیری از COVID-19.
  • سارس آنتی بادی را می توان در یک آنتیبادی کوکتل مواد مخدر برای جلوگیری از این ویروس جدید از اتصال خود را به سلول ها و افزایش پاسخ ایمنی.
  • ویر بیوتکنولوژی و گلاکسو مطالعه دو نسخه از آنتی بادی در آزمایش های بالینی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مسابقه برای پیدا کردن یک درمان برای این رمان coronavirus است و وجود جداگانه تلاش كودكان ونوجوانان.

ساده ترین به استفاده از داروهای معمول که برای درمان علائم و جلوگیری از عوارض. مواد مخدر شامل remdesivir که ثابت شده به کاهش COVID-19 زمان بهبودی و رقیق کننده های خون که می تواند به جلوگیری از لخته شدن عوارض مربوط از جمله سکته مغزی و حملات قلبی و مرگ. یکی دیگر دوره درمان نگرانی واکسن که می توان به عنوان اوایل سپتامبر برای جلوگیری از عفونت هر چند واکسن ممکن است کار نمی کند و هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را در واقع رول زودتر از سال آینده. گزینه سوم متشکل از نام تجاری جدید مواد مخدر است که در حال توسعه هستند برای جلوگیری از ویروسی تکثیر داخل بدن و بهبود وضعیت بیمار. این آنتی بادی داروهایی که خواهد کار درست مانند یک پلاسمای انتقال خون از یک بیمار که جان سالم به در COVID-19. آنها همچنین می تواند ارائه محدود ایمنی برخی از محققان بر این باورند.

ما شاهد افزایش تعداد گزارش از جزئیات برنامه های مختلف آنتی بادی مونوکلونال داروها, با چند مواد مخدر در حال حاضر در حال توسعه در چین و کره جنوبی و ایالات متحده است. آخرین بررسی جزئیات غیر معمول اما کشف هیجان انگیز: یک آنتی بادی از یک بیمار که جان سالم به در برد سارس 17 سال پیش با این نسخهها کار در برابر SARS-CoV-2.

سارس است که یکی دیگر از coronavirus و آن را ناشی از سال 2003 شیوع است که در زمان زندگی 774 نفر از مجموع 8,098 موارد در سراسر جهان است. رمان coronavirus است جانشین آن که توضیح می دهد که نام انتخاب شده برای این ویروس است که باعث COVID-19.

کسی که جان سالم به در برد سارس توسعه یک آنتی بادی که محققان تماس S309 در یک مطالعه جدید منتشر شده در طبیعت magazine (از طریق LiveScience). مطالعه انجام شده توسط پزشکان از دانشگاه واشنگتن انستیتو پاستور در فرانسه, Università della Svizzera Italiana, سوئیس و ویر بیوتکنولوژی. اگر ویر آشنا برای تلفن های موبایل است که به دلیل آن را یکی از شرکت های ایالات متحده است که در حال حاضر به دنبال توسعه مونوکلونال آنتی بادی برای COVID-19.

این S309 آنتی بادی موجود در خون است که فرد نشان داد که توانایی قوی برای اتصال به رمان coronavirus را سنبله پروتئین است که کلید این ویروس جزء از هر دو و سارس sars-CoV-2 اجازه می دهد که این ویروس به خود را متصل به سلول ها و حمله به آنها را. بدون این فرایند ویروس نمی تواند وارد سلول برای تکثیر خود و بیمار نمی COVID-19 حتی پس از ابتلا به ویروس.

آزمایشگاه آزمایشات نشان می دهد که S309 می توانید اتصال خود را به سنبله پروتئین اما آزمایش بر روی انسان مورد نیاز خواهد بود برای دیدن اینکه آیا آنتی بادی است که موثر و بی خطر است. S309 فقط یکی از 25 سارس مونوکلونال آنتی بادی موجود در خون از بیمار از جمله نمونه های گرفته شده در سال 2004 و 2013.

محققان شناسایی S309 به عنوان قوی ترین سارس خنثی سازی آنتی بادی است که می تواند بلوک رمان coronavirus اما می گویند ممکن است با ترکیب اضافی سارس آنتی بادی است که تا به حال ضعیف تر فعالیت علیه SARS-CoV-2 به شکل یک ترکیب است که می تواند حفاظت اضافه شده.

ویر گفت: در یک جداگانه اعلام کرد که دو دارو شامل مهندسی ژنتیک نسخه از S309 آنتی بادی استفاده می شود در تست های بالینی در همکاری با گلاکسو. این شناخته شده به عنوان ویر-7831 و ویر-7832. برای اولین بار قرار است به تمدید half-life در حالی که دوم تمدید half-life است و قرار است به عنوان یک سلول T واکسن با توجه به شرکت.

“قابل ملاحظه ای ما معتقدیم S309 به احتمال زیاد پوشش می دهد تمام اعضای خانواده مرتبط coronaviruses است که نشان می دهد که حتی به عنوان SARS-CoV-2 همچنان به تکامل ممکن است آن را کاملا به چالش کشیدن آن را به تبدیل شدن به مقاوم به خنثی سازی فعالیت S309,” ویر افسر ارشد علمی هربرت باکره در بیانیه ای گفت. “علاوه بر این S309 نمایشگاه قوی موثر عملکرد در شرایط آزمایشگاهی به طور بالقوه اجازه می دهد که آنتی بادی برای تعامل و جذب بقیه سیستم ایمنی بدن به کشتن در حال حاضر سلول های آلوده. ما را دیده اند در مدل های حیوانی از دیگر عفونت های تنفسی مانند آنفلوانزا که موثر عملکرد به طور قابل توجهی باعث افزایش فعالیت آنتی بادی است که در حال حاضر به طور خنثی.”


مرد با پوشیدن یک ماسک صورت در خیابان. منبع تصویر: Radowitz/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>