• ضد vaxxers در حال حاضر حمله به کروناویروس واکسن توسعه با تئوری های توطئه و ادعاهای بی اساس است.
  • محبوب ضد واکسیناسیون “فعالان” ادعا می کنند که این ویروس نیست به عنوان بد به عنوان هر کس می گوید.
  • برخی از unhinged نظریه پردازان توطئه در حال سرزنش 5G شبکه های بی سیم برای ویروسی همه گیر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

خطرناکی گمراه کننده ضد واکسیناسیون حرکت مبتنی بر علم آشغال و دروغ آشکار بنابراین شما فقط به حال به می دانم که این رمان coronavirus همه گیر خواهد اضافه کردن حتی بیشتر سوخت به توطئه آتش. به نظر می رسد که فقط انجام داده اند و به عنوان پزشکان و دانشمندان در سراسر جهان با عصبانیت کار به منظور توسعه یک واکسن است که می تواند صرفه جویی در زندگی های بی شماری وجود دارد که در حال حاضر مردم به طور فعال تلاش برای تضعیف تلاش های خود را.

ضد vaxxers در سراسر جهان شده اند آینده خود را با توضیحات برای چرا و چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس فرود بر جهانی پرجمعیت و آنها قابل پیش بینی ترکیبی از اثبات ادعای خنده دار تئوری های توطئه و خطرناک نهفته است.

به عنوان کاترین Gammon از Undark.org گزارش های بسیاری از بازیکنان بزرگ در ضد vaxxer جنبش — افراد زندگی کردن با فشار دادن واکسن توطئه از طریق یوتیوب و یا راههای دیگر است که می تواند رسیدن به میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر هدف قرار دادن اجتناب ناپذیر COVID-19 واکسن.

این همان افراد که در برابر استدلال واکسن برای بیماری هایی مانند سرخک که در یک نقطه به طور کامل ریشه کن در ایالات متحده. با وجود که بسیاری از کشورهای ضد واکسیناسیون حرکات را شکوفا تجربه بزرگ شیوع سرخک فقط در سال گذشته است. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آلوده شد کودکان را وادار مدارس به موضوع اقامت-صفحه اصلی سفارشات به پدر و مادر با کودکان واکسینه نشده.

ضد vaxxer “مشاهیر” در حال حاضر برآمده خود را با واقعیت های اطراف رمان coronavirus. یکی از محبوب ترین ها ضد vaxxer که ویدئوها را به طور منظم دریافت صدها نفر از هزاران نفر از بازدید در یوتیوب ادعا کرده است که این ویروس نیست و تقریبا به عنوان بد به عنوان داده ها را نشان می دهد. حتی رفتن تا آنجا که به می گویند که “Covid بی ضرر است تقریبا همه” در کنار افراد مسن.

به عنوان ما را دیده ام بارها در طول چند ماه گذشته COVID-19 ادعا می کنند می تواند زندگی هر کسی بدون در نظر گرفتن سن خود را. افراد در معرض خطر دسته بندی ها در واقع آسیب پذیر ترین اما نمونه های بسیاری وجود دارد از افراد سالم تبدیل شدن به شدت بیمار و در بسیاری از موارد در حال مرگ به عنوان یک نتیجه از یک COVID-19 عفونت است.

اما شاید پوچ ترین از همه تئوری های توطئه بودن میفروخت توسط ضد vaxxers است که این بیماری همه گیر ما در حال خرید و فروش است که در واقع نتیجه به کارگیری از فن آوری بی سیم 5G. این ادعا است که تقریبا بیش از حد احمقانه به حتی آدرس اما سازمان هایی مانند Ofcom انجام داده اند به هر حال شکستن علم پشت چگونه ما استفاده از طیف الکترومغناطیسی که در آن سیگنال های مختلف برای تلویزیون, گوشی های تلفن همراه و Wi-Fi در امواج رادیو و تلویزیون و فرکانس که در واقع مضر برای انسان است.

به عبارت ساده, برج های تلفن همراه نیست مسئول ویروسی همه گیر. من می دانم که من نمی توانم باور کنم که به واقع نوشتن که اما ظاهرا آنچه در آن پایین آمده است.

همه این ها مزخرف است که منجر به یک مکان شما می دانید آنچه در آن است. زندگی صرفه جویی در COVID-19 واکسن که هر زمان که آن را می رسد خواهد بود تقبیح ضد vaxxers به عنوان یکی دیگر از راه های جهان دولت در حال تلاش برای بهره برداری و یا کنترل خود شهروندان است.

هیچ راهی وجود دارد برای مبارزه با این خط فکری ، نه واقعا. ضد vaxxer جامعه در حال حاضر ثابت خود ایمنی به واقعی تحقیقات علمی (این همه اومدی!), مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان (آنها در حال پرداخت کردن!), و حس مشترک (چه خبر؟), بنابراین آماده سازید. طرفدار coronavirus ضد واکسیناسیون جنبش در حال حاضر در حال تکان دهنده.

منبع تصویر: Sebastiao Moreira/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de