ضد علم مطالب پر رونق در Facebook در حال حاضر

  • Coronavirus همه گیر است که در ادامه به بدتر در اطراف ما با چندین ایالت ارسال رکورد روزانه را افزایش می دهد در موارد جدید در این هفته در حالی که بسیاری نیز بحث تحمیل اجباری ماسک صورت مورد نیاز است.
  • در امتداد آن خطوط یک مطالعه جدید نشان داده است که ضد ماسک صورت مطالب پر رونق در Facebook در حال حاضر.
  • مطالعه انجام شده توسط رسانه ها مسائل به دنبال در یک ماه ارزش از مطالب در Facebook.

اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر در ما بوده است و خیلی افسرده این هفته دو راه در مورد آن به نظر می رسد در تنظیم این کشور برای سختی جولای. روز چهارشنبه برای مثال ما پیشی گرفته 50,000 روزانه coronavirus عفونت برای اولین بار از زمان همه گیر آغاز شد. متحده مانند فلوریدا و نوادا در ادامه به مجموعه ای از پرونده های جدید برای موارد گزارش شده و همچنین نرخ بالای انتقال و از آنجا شروع این بیماری همه گیر ایالات متحده در حال حاضر گزارش شده بیش از 2.7 میلیون نفر تایید موارد از COVID-19 ویروس و همچنین بیش از 128,000 مرگ و میر با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

بازیگر تام هنکس (که قرارداد و به سرعت بهبود از coronavirus چند ماه پیش) در زمان برخی از زمان در میان تبلیغ جدید خود را در دوران جنگ جهانی دوم فیلم برای تلویزیون اپل+ به بحث کمی در مورد کوروناویروس و به طور خاص به اصرار دارند که مردم با پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت از خود و هر کس در اطراف آنها. او تصمیم به ارائه آن به عنوان یک نوع از PSA به دلیل شیوع بسیار ضد علم و ضد ماسک صورت ذکراست — بسیاری از است که اتفاق می افتد در یک متاسفانه قابل پیش بینی (persian).

نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل جدید از رسانه های مهم نشان می دهد که ضد ماسک صورت مطالب پر رونق در حال حاضر در Facebook با پست در مورد پوشش صورت از “راست متمایل” Facebook pages garnering بیش از 5.5 میلیون فعل و انفعالات در ماه گذشته است. با توجه به رسانه های گروهی “پست های که ترویج شک و تردید در مورد اثربخشی پوشش صورت با وجود کارشناسان توصیه به دست آورده ترین فعل و انفعالات.”

رسانه های مهم انجام این تجزیه و تحلیل با نگاه کردن به بیش از 2000 Facebook پست در مورد ماسک از راست متمایل Facebook صفحات ممکن است بین 30 و 30 ژوئن “به منظور درک روایت های در حال گسترش در درون جناح راست Facebook اکوسیستم.” تقریبا 5.5 میلیون فعل و انفعالات در بر داشت شامل چیزهایی مانند سهام, واکنش ها و نظرات در شبکه های اجتماعی و گروه یافت این پست به گرفتن حدود 2,700 تعاملات در هر پست.

در اینجا یک مثال از انواع پست های موجود در این تجزیه و تحلیل:

منبع تصویر: Facebook

حتی در این مرحله از بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم وجود دارد یک سیاسی لبه به عمل پوشیدن ماسک یا نه. نگهبانبه عنوان مثال مصاحبه با یک نوار مالک در شرق تگزاس — سه راهی آلن پارکر, صاحب, ماشین, ریختن Bar & Grill در کیلگور — که ممنوع ماسک در نوار.

“ما نمی زندگی در یک کشور کمونیستی!” او گفت:. ‘این است که قرار بود امریکا. آن را به یک انتخاب فردی. شده است وجود دارد هیچ چیز علمی است که می گوید: ماسک موثر هستند. من را انتخاب کنید به آن را می پوشند اما من اجازه نمی دهد هزاران نفر از مردم از نفس کشیدن من است.”

روز چهارشنبه در ضمن تگزاس آمار بالاترین روزانه تعداد coronavirus موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de