• Coronavirus ماسک صورت معترضین به کارگیری تاکتیک های جدید مطابق با شرایط محلی که دستور استفاده از صورت را پوشش می دهد در داخل خانه.
  • ضد maskers با استفاده از ماسک صورت ساخته شده از مواد است که نمی ارائه هر گونه حفاظت در برابر coronavirus قطرات و ذرات معلق در هوا که ممکن است گردش آزادانه در هوا.
  • به ترس از پزشکان ماسک صورت معترضین به اشتباه ادعا می کنند که در صورت ماسک حکم در مورد انطباق و نه ایمنی.

آن را در اواسط ماه ژوئیه سال 2020 و شما می خواهم فکر می کنم هر کس باید تسلط تکنیک های ساده و رفتار است که می تواند در افزایش ایمنی و کاهش خطر آلوده شدن با رمان coronavirus در حال حاضر. اجتماعی فاصله مکرر شستن دست و صورت ماسک سه چیز شما می توانید برای محدود کردن گسترش یافته است. هنگامی که شما در باز آموزی خود را به پیوستن به این اصول در همه زمان ها شما کاهش شانس خود را از آلوده شدن. سود اضافه شده است که شما کمتر احتمال دارد آلوده به دیگران است. و در بالا از کاهش COVID-19 شما در واقع می خواهم در کاهش گسترش بیماری های عفونی دیگر که به عنوان خطرناک است.

اما در اواسط ماه جولای سال 2020 ما شاهد یک اتفاق غیر منتظره موج تظاهرات علیه یکی از این اقدامات است. مردم آمده اند تا با تمام انواع دلایل برای جلوگیری از ماسک صورت. برخی به اشتباه ادعا می کنند که در صورت ماسک می تواند به کاهش اکسیژن. دیگران آنها را به عنوان یک سلاح سیاسی برای کنترل توده ها. این نیز اشتباه است.

برخی از جوامع و کسب و کار در حال ساخت ماسک صورت اجباری است که یک گام در مسیر درست است. کسانی که نمی احترام به قوانین را در صورت عواقب ناشی از جریمه برای امتناع از خدمات. بنابراین ضد maskers پیدا کرده اند فوق العاده گنگ و غیر مسئولانه راه برای دور زدن قوانین جدید و قرار دادن هر کس در معرض خطر است.

هیچ درمانی برای COVID-19. که دلیل اصلی که چرا آن را بسیار خطرناک است. افرادی که به ویژه آسیب پذیر هستند تجربه عوارض شدید است که می تواند منجر به مرگ با وجود رنج می برند نه از شرایط پزشکی دیگر است.

ماسک های صورت نمی تواند ارائه 100 ٪ محافظت در برابر هر گونه پاتوژن اجازه دهید به تنهایی رمان coronavirus که گسترش می یابد تا به سرعت از فردی به فرد در داخل تنظیمات. اما آنها می تواند به کاهش خطر انتقال با مسدود کردن قطرات شما اخراج هنگامی که شما سرفه یا عطسه. حفاظت از هر دو راه می رود. پوشنده لباس است همچنین محافظت از ذرات شناور در هوا COVID-19 ویروس گنجانده شده است.

ماسک صورت معترضین در حال حاضر با استفاده از ماسک های صورت که نمی ارائه هر گونه حمایت می کند. این ماسک ساخته شده از مش نخ یا تسمه 13WTHR گزارش. این نمی تواند محافظت در برابر قطرات میکروسکوپی و یا ذرات معلق در هوا که حاوی ویروس است.

“من عینک, ماسک, که طراحی شده است برای محافظت از صورت خود را در یک پینت بال نبرد. شما به راحتی می توانید از طریق تنفس آن است. من راه می رفت در سراسر فروشگاه صحبت به کارکنان و خریداران دیگر و هر یک از آنها را می توانید ببینید دهان من” فلوریدا مرد گفت. فلوریدا است که در حال حاضر کانون آمریکا COVID-19 شیوع, ثبت نام هزار نفر از موارد هر روز بالاتر اوج مارس و آوریل است.

“این تقریبا مانند پوشیدن یک ماسک در همه. هیچ کس مراقبت. که دلیل آن را در مورد ایمنی. این همه در مورد انطباق او گفت:” پس از پوشیدن مش ماسک در تمپا خارج شده است.

این کاملا در مورد انطباق. آن دسته از مقامات دولتی که اعمال ماسک صورت اجباری و همچنین به عنوان فروشگاه و کسب و کار, به زودی می تواند نیاز کاربران را به پوشیدن ماسک های جراحی و یا N95s زمانی که در داخل خانه. و یا جلوگیری از افرادی که دهان و بینی هنوز هم به وضوح قابل مشاهده است در حالی که با پوشیدن یک ماسک از بودن قادر به ورود به ساختمان.

متاسفانه مردم در حال حاضر به سود حاصل از فاجعه ای که اتفاق می افتند قبل از چشم ما با فروش ناامن ماسک صورت. “خود را ضد, ماسک! می گوید:” یک فروشنده در مورد یک ماسک صورت الگو برای ضد maskers هر 13 اخبار. “شیک تنفس و نمی محافظت از شما را از چیزی رفو! ماسک مورد نیاز است ؟ بدون مشکل! نفس رایگان در حالی که ساخت یک بیانیه است.”

ماسک چنین نخواهد محافظت از شما و یا دیگران در برابر عفونت است. پزشکان بیسار معتقدند که در صورت ماسک ها مفید در بیماری همه گیر.

“ماسک کاملا کار می کنند. آنها کامل نیست. آنها نه تنها اندازه گیری شما نیاز به نگه داشتن این ویروس را تحت کنترل, اما آنها بسیار موثر است و آنها بسیار ساده” دکتر کریستوفر Belcher گفت: TV station. بلچر به عنوان معراج سنت وینسنت بیمارستان پیشگیری از عفونت مدیر پزشکی. “مهم ترین چیزی که آنها انجام دهید این است که اگر شما سرفه آواز آنها حاوی تمام کسانی که کمی قطرات بزاق و مخاط است که بیرون آمدن از بینی و دهان خود را و نگه داشتن آنها را در سمت راست وجود دارد از گسترش به سایر مردم است.”

های مختلف, دکتر, در اوایل این هفته با انجام یک آزمایش ساده نشان می دهد که در صورت ماسک جلوگیری نمی کند شما از تنفس به طور معمول. دیگر دانشمندان آزمایش چندین پارچه ماسک برای پیدا کردن آنچه در مواد می توانید محافظت بهتر در برابر قطرات و آئروسل انتقال است.

با پوشیدن یک ماسک صورت است مسئول قربانی شما می توانید برای محافظت از خودتان و دیگران حتی اگر شما فکر می کنم آن را همه چیز در مورد انطباق. آن را نمی. آن را در مورد ایمنی.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de