مطالعه دیگری نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین نیست موثر coronavirus درمان

یک تحقیق جدید مطالعه تأکید می کند که هیدروکسی کلروکین است نه یک درمان موثر برای coronavirus بیماران. مطالعات م

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 خرداد 1399
  • یک تحقیق جدید مطالعه تأکید می کند که هیدروکسی کلروکین است نه یک درمان موثر برای coronavirus بیماران.
  • مطالعات متعدد همه نشان داده است که این مواد مخدر بود که تبلیغ توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این سال است قادر به مبارزه با کروناویروس.

بازگشت در ماه مارس زمانی که بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به رفت و برگشت در سراسر کشور رئیس جمهور تهمت شروع به شعار مزایای هیدروکسی کلروکین (HCQ) به عنوان یک درمان موثر برای COVID-19. مغلوب ساختن پیشی جستن شور و شوق برای مواد مخدر به خصوص غیر معمول با توجه به این که بسیاری از متخصصان پزشکی از جمله دکتر Anthony Fauci شد با احتیاط از اثر خود را از ابتدا.

به این نکته Fauci در ماه آوریل هشدار داد که ما نباید "را که با شکوه جهش به فرض که این یک حذفی مواد مخدر است." Fauci اضافه شده است که آزمایش های بیشتری انجام می شود نیاز به تعیین اینکه آیا یا نه هیدروکسی کلروکین — که توسعه یافته به عنوان یک ضد مالاریا مواد مخدر — بی خطر و موثر است وقتی که می آید به درمان coronavirus بیماران. و در حال حاضر نزدیک به دو ماه بعد, ما بیش از اندازه کافی است که مدارک و شواهد قطعی نشان می دهد که مواد مخدر تهمت بود به طوری شیفته با هیچ تاثیر قابل تشخیص در coronavirus.

اخیرا یک مطالعه بالینی انجام شده توسط محققان از تعدادی از تحقیقات دانشگاه ها در فرانسه یافت می شود که هیدروکسی کلروکین می کند توانایی به کشتن و یا حتی کمک به سرکوب coronavirus. در آغاز مطالعه چند ماه پیش و درگیر پستانداران.

"عمده نتایج این مطالعه MedicalXpress یادداشت "هستند که HCQ نمی حفاظت از حیوانات در پیشگیری تنظیم و هیچ یک از HCQ استراتژی های درمان اثر معنیداری بر SARS-CoV-2 ویروسی بارهای هنگامی که در مقایسه با دارونما تحت درمان حیوانات است."

نتایج اینجا نباید همه که تعجب آور به عنوان مطالعات قبلی مربوط به هیدروکسی کلروکین شد و به همین ترتیب کمتر از امیدوار کننده است. اگر شما به یاد یک هیدروکسی کلروکین مطالعه شامل 368 بیماران آغاز شد که در ماه آوریل نشان داد این دارو در واقع می تواند مشکل تر برای coronavirus بیماران. این مطالعه به طور خاص متوجه شد که 28 درصد از بیماران بودند که با توجه به مواد مخدر درگذشت نسبت به 11 درصد از بيمارانی که در غیر این صورت به طور منظم مراقبت.

بیشتر چه, عوارض مرتبط با هیدروکسی کلروکین آنقدر شدید است که بسیاری از پزشکان هشدار علیه استفاده از آن حتی اگر آن را ثابت می تواند تا حدودی مفید باشد. به طور خاص, این دارو می تواند باعث جدی مسائل مربوط به قلب است که در نهایت منجر به ایست قلبی. همچنین شواهدی وجود دارد که بیماران در این دارو می تواند تجربه ارگان آسیب می رساند.

در ضمن این مسابقه به ایجاد یک coronavirus واکسن همچنان ادامه دارد. فقط در هفته گذشته ارتش دانشمندان گفت که آنها در حال کار بر روی یک واکسن نامزد که ممکن است قادر به مبارزه با هر گونه و همه coronavirus گونه است. تست انسان در ارتش واکسن قرار است به زودی در این تابستان و اگر همه می رود و ممکن است آن را در دسترس به عنوان به زودی به عنوان در اواخر سال 2020 است.

همه که گفت: هیچ نشانه ای وجود دارد که coronavirus می میرند پایین در هر زمان به زودی. در حالی که تعدادی از coronavirus موارد در شهرستانها مانند شهر نیویورک رفته دیده ایم بزرگ خوشه در موارد گزارش شده در ایالات آریزونا و فلوریدا. علاوه بر این پکن به تازگی دچار دیگری COVID-19 شیوع است که طبقه بندی شده به عنوان "بسیار شدید است."

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن