گزارش دیگری ادعا می کند سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 قیمت را شگفت زده خواهد کرد خوش

این نشریه مدعی است که توجه داشته باشید کهکشان 20 وارد زمین خواهد شد مقرون به صرفه تر از Galaxy Note 10 سری. استاندارد Galaxy Note 10 راه اندازی شد در کره جنوبی حدود 1.25 میلیون وون کره یا $1,040. آن را جانشین توجه داشته باشید کهکشان 20 است و انتظار می رود که با شروع قیمت 1.2 میلیون دلار به دست آورد و یا $999.

توجه داشته باشید کهکشان 10 به علاوه تا به حال یک برچسب قیمت 1.5 میلیون دلار به دست آورد و یا نزدیک به $1,249 هنگامی که آن را منتشر شد. توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده است و مخفیگاه آنان را کمی ارزان تر در 1.45 میلیون دلار به دست آورد و یا در مورد $1,207.

سامسونگ ظاهرا تصمیم به کاهش توجه داشته باشید کهکشان 20 قیمت برای حفظ فروش شناور در طول این بیماری همه گیر است که در حال حاضر wreaking ویران در کهکشان S20 سری. و از آنجایی مختلف سازندگان تلفن خواهد شد به احتمال زیاد انتشار خود را flagships در نیمه دوم سال, سامسونگ مطمئنا نمی خواهید آن خیمه محصول به قیمت ضرر.
اعطا 50,000 برنده یا $42 کاهش نمی خواهد یک دنیا تفاوت, آن را هنوز هم یک گام در مسیر درست است. و ظریف افت قیمت است راه بهتر از افزایش چیزی است که اشاره شد در یک leaker.

اگر چه به بیرون درز قیمت ها به معنای کره جنوبی, اگر قصد این است که برای سرپا نگه داشتن تقاضای ما می توانیم مشابه انتظار کاهش قیمت در جاهای دیگر.

می تواند توجه داشته باشید کهکشان 20 قیمت پایین به عنوان $900?

اگر شما فراموش مستقیم تبدیل ارز توجه داشته باشید 10 قیمت گذاری شده اند باید در $1,040 در ایالات متحده است. اما این که چگونه oem ها کار می کنند و آنها را به جای دیگر عوامل به حساب بیش از حد. توجه داشته باشید 10 بود و در واقع برای معرفی $949 و در نتیجه آن را کاملا ممکن است که توجه داشته باشید کهکشان 20 را در واقع برای کمتر از آن در کشور است.

به عنوان خوب به عنوان آن برای تلفن های موبایل شما باید این نشت با یک دوز سنگین از شک و تردید مگر اینکه آن را تایید توسط یک منبع قابل اعتماد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de