یکی دیگر از امیدوار کننده coronavirus واکسن فقط به مرحله نهایی رسیده از آزمایش های بالینی

  • یکی دیگر از پتانسیل coronavirus درمان در حال حرکت است به مرحله نهایی آزمایش های بالینی واکسن دیگری نامزد از چین است که می تواند استنباط پاسخ ایمنی مورد نظر برای جلوگیری از عفونت.
  • با فاز 2 از چین ملی Biotec گروه مواد مخدر دادگاه تکمیل شده شرکت در حال حرکت است و تا آخرین مرحله پیش از پتانسیل تصویب قانونی.
  • فاز 3 انجام خواهد شد در بازارهای بین المللی به دلیل چین COVID-19 caseload خیلی کم است برای بررسی اثرات بالقوه واکسن.

پنج واکسن نامزدها در حال حاضر در پیشرفته مراحل آزمایش های بالینی در چین با یک دوم داشتن فقط پاک فاز 2 محاکمات است. Sinovac اعلام کرد چند روز پیش که 90 درصد از داوطلبان که موفق به دریافت تست مواد مخدر توسعه این نوع آنتی بادی است که می تواند در خنثی کردن این رمان coronavirus. این شرکت گفت: CoronaVac درمان رسیده است و فاز 3 و آن را از رفتن به برزیل برای حرکت به جلو به مرحله نهایی تست.

چین ملی Biotec گروه (CNBG) نیز اعلام کرد که یکی از کاندیداهای خود را پاک کرده است فاز 2 با نتایج امیدوار کننده و آن را در حال حاضر به دنبال تامین امنیت فاز 3 داوطلبان خارج از کشور برای مرحله نهایی از مطالعه است. چین ممکن است تجربه جدی COVID-19 شیوع در پکن در حال حاضر اما این کشور نمی کند به اندازه کافی افراد بیمار به طور کلی برای فاز 3 محاکمات برای رفتن به جلو به صورت محلی. این مرحله می تواند شامل هر نقطه از هزاران نفر به دهها هزار نفر از مردم که از دریافت واکسن نامزد شده است. اما اگر داوطلب نمی تواند قابل اعتماد در معرض ویروس محققان قادر نخواهد بود برای اندازه گیری اثربخشی واکسن نامزد شده است. آکسفورد محققان مواجه شده همین مشکل برای نامزد خود را.

این CNBG واکسن توسعه داده شد توسط ووهان موسسه بیولوژیکی محصولات فاز 1 آزمایش داشتن لگد کردن در ماه آوریل است. داوطلبان در سن 18 تا 59 ساله دریافت نسخه های مختلف از مواد مخدر چند هفته از هم جدا. محققان در نگاه کم, متوسط و دوزهای بالا از ترکیب بودند که اداره دو هفته و سه هفته و چهار هفته از هم جدا. این مطالعه تصادفی دو سو کور و کنترل شده با دارونما است که پزشکی استاندارد برای هر درمانی جدید مطالعه است.

واکسن نامزد در واقع شامل کامل ، SARS-CoV-2 ویروس است که پاتوژن است که باعث COVID-19. که فقط یکی از واکسن فن آوری های مورد استفاده برای توسعه مواد مخدر است که می تواند به جلوگیری از عفونت. واکسن نامزد امن است و هیچ حوادث و یا شدید عوارض جانبی مشاهده شد.

“سطح بالایی از آنتی بادی” القا شد در های مختلف تلقيح و برنامه های مختلف دز گروه CNBG گفت: جنوب چین صبح پست. همه افراد مورد آزمایش که دریافت دوز بالا چهار هفته از هم جدا توسعه خنثی سازی آنتی بادی است.

“این مطالعه برای اولین بار در جهان کارآزمایی بالینی برای به دست آوردن ایمنی و اثربخشی داده ها از دو دوز ، COVID-19 واکسن… تحقیقات همچنین شامل طولانی ترین دوره جامع ترین اطلاعات و رضایت بخش ترین تحقیقات بالینی نتایج COVID-19 واکسن کارآزمایی بالینی” این شرکت اعلام کرد.

CNBG در حال حرکت است به فاز 3 آزمایش با مواد مخدر و این برنامه برای تست آن در بازارهای دیگر که در آن وجود دارد به اندازه کافی COVID-19 موارد رفتن در اطراف. این گروه گفت که آن را به “قصد همکاری با دیگر شرکت ها و موسسات در کشورهای متعدد است. این آزمایشگاه همچنین دارای یک دوم کانديد واکسن در حال توسعه با یک شرکت تابعه موسسه پکن محصولات بیولوژیکی.

این شرکت ساخته شده است امکانات برای مواد مخدر است که قادر خواهد بود به تولید بين 200 میلیون و 220 میلیون دوز در سال است. که به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضای جهانی ، هیچ واکسن نامزد خواهد بود قادر به برآوردن تقاضا. همین دلیل است که جهان نیاز های مختلف موثر واکسن برای جلوگیری از انتقال این بیماری است. گذشته از چین پنج واکسن که در آزمایش های بالینی در حال حاضر حداقل سه نفر دیگر در حال تست در اروپا و آمریکا است. در مجموع بیش از 130 واکسن آزمایش برای رمان coronavirus در حال جریان است.

مانند Sinovac مطالعه این یکی نبود چاپ شده در یک مجله پزشکی برای هم بودن اما تحقیقات را در آینده منتشر خواهد شد. مدرن اعلام نتایج قسمی از آن خود محاکمه در یک مد مشابه تولید کمتر جزئیات بیشتر در مورد داوطلبانی که تلقيح شدند.

این معلوم نیست که CNBG را تکمیل فاز 3 محاکمات اما مقامات چینی گفت: چند هفته پیش آنها در حال مطالعه امکان استفاده از واکسن نامزدهای این سال قبل از نتایج نهایی در آمده است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>