• آلمانی شرکت biopharmaceutical BioNTech همکاری با فایزر در توسعه یک mRNA واکسن برای رمان coronavirus.
  • محصول خود رسیده بالینی فاز آزمایشی مرحله با فاز 1 و 2 تست در حال حاضر در جریان است در آلمان و ایالات متحده است.
  • اولین آمریکایی داوطلبان به زودی ثبت نام در این دادگاه و این دو شرکت می گویند که آنها ممکن است قادر به تولید صدها میلیون دوز در سال آینده با فرض اینکه مواد مخدر کار می کند.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

115 تیم مشغول به کار بودند در COVID-19 واکسن نامزدها که از اواسط ماه آوریل با توجه به بیل گیتس و برخی از این داروها در حال حاضر به آزمایش های انسانی. فقط در هفته گذشته به ما آموخته از یک شرکت آلمانی آغاز شده است که آزمایشات بر روی یک mRNA واکسن. BioNTech را BNT162 مرکب است در سوال و این شرکت با همکاری داروسازی فایزر به گسترش ساخت و تست.

دو طرف روز سه شنبه اعلام کرد که در مرحله 1 و 2 آزمایشی از BNT162 شروع خواهد شد در این ما به عنوان به خوبی. با فرض این دارو می تواند تولید مورد نظر پاسخ ایمنی بدن و جلوگیری از عفونت با رمان coronavirus میلیون دوز از این واکسن ممکن است آماده برای استفاده در این سال و صدها میلیون دوز می تواند تولید انبوه در سال 2021.

فاز 1/2 کارآزمایی بالینی است که بخشی از یک برنامه توسعه جهانی این دو شرکت گفت: در آزادی مطبوعات. دوز اول کوهورت در آلمان به پایان رسید در هفته گذشته. مرحله 1 و 2 آزمایشی است “طراحی شده برای تعیین ایمنی و ايمنی زايی و دوز مطلوب سطح چهار mRNA واکسن نامزدها است و به بررسی در یک مطالعه مستمر.”

مرحله 1 از مطالعه دوز سطح تنش بخشی از فاز 1 و 2 آزمایشی در ایالات متحده خواهد شد و شامل 360 نفر در دو گروه های سنی: 18-55 و 65-85. گروه جوان خواهد بود که برای اولین بار به دریافت واکسن و گروهی آن را یک بار تست جوانتر همگروهی تسلیم مدارک و شواهد از ایمنی و ايمنی زايی. به عبارت دیگر همانطور که با دیگر واکسن نامزدهای مرحله آزمایش نیاز به اثبات داروی جدید موثر در تولید پاسخ و امن برای کاربر.

این BioNTech دارو داده خواهد شد و برای داوطلبان در سایت های مختلف در آمریکا از جمله نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی دانشگاه روچستر مرکز پزشکی/روچستر منطقه ای بهداشت و درمان و پزشکی بیمارستان کودکان سینسیناتی ،

فایزر و BioNTech به دنبال در چهار واکسن داوطلبان هر یک به نمایندگی از یک ترکیب مختلف از mRNA فرمت و آنتی ژن هدف. محاکمه خواهد شد نگاه در این نامزدها به طور همزمان به شناسایی امن ترین و کارآمد ترین نامزد خواهد شد که پس از آن اداره به تعداد زیادی از داوطلبان.

این دو شرکت در حال حاضر در حال کار بر روی پوسته پوسته شدن تولید این واکسن به صورت جهانی عرضه با فرض اینکه نامزد نهایی ارائه نتایج مورد انتظار:

فایزر برنامه ای برای فعال کردن آن گسترده شبکه های ساخت و سرمایه گذاری در معرض خطر در تلاش برای تولید یک تایید COVID-19 واکسن به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای کسانی که بیشترین نیاز در سراسر جهان است. وسعت این برنامه باید اجازه تولید میلیون دوز واکسن در سال 2020 افزایش به صدها میلیون نفر در سال 2021. فایزر متعلق به سایت در سه ایالت آمریکا (ماساچوست میشیگان و میسوری) و پوورس بلژیک شناخته شده به عنوان تولید مراکز COVID-19 واکسن تولید با سایت انتخاب شود. از طریق آن موجود mRNA تولید سایت در ماینز و ایدار-اوبراشتاین آلمان BioNTech برنامه ای برای گسترش ظرفیت تولید خود را بیشتر با ظرفیت های جهانی عرضه بالقوه واکسن.

پس از تصویب قانونی Pfizer و BioNTech را واکسن در سراسر جهان در دسترس در همه جا اما چین که در آن شرکت همکاری با Fosun داروسازی.

BioNTech نیست تنها شرکت توسعه ژنتیک واکسن که یک نوع از مواد مخدر است که هرگز سعی در انسان به جلوگیری از بیماری های عفونی. مدرن آغاز فاز 1 آزمایش خود را بيان ژن کانديد واکسن چند هفته پیش و در حال حاضر آماده به صورت فاز 2. اگر موفق مدرن را واکسن ممکن است آماده برای استفاده به عنوان به زودی به عنوان این می گیرند. اما این شرکت هنوز به فاش کردن هر گونه اطلاعات در مورد بهره وری از این محصول است. به طور جداگانه بیل گیتس-حمایت Inovio دارای DNA واکسن در آثار.

چند روز پیش دکتر Anthony Fauci گفت که اولین COVID-19 واکسن ممکن است آماده برای استفاده انبوه به عنوان به زودی به عنوان ژانویه, اما این بهترین سناریو با فرض اینکه همه چیز به خوبی می رود. با وجود تعداد زیادی از شرکت های مشغول به کار در واکسن برای رمان coronavirus هیچ تضمینی وجود ندارد که هر یک از آنها کار خواهد کرد.

بیل گیتس هشدار داد چند روز پیش که بزرگترین چالش است که به دنبال واقعی توسعه یک واکسن موثر هستند تولید محصول در اعداد بزرگ و ارائه آن به تمام گوشه و کنار جهان است.

منبع تصویر: Adela Loconte/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im