• یکی دیگر از پتانسیل coronavirus واکسن ممکن است در دسترس در این پاییز.
  • فایزر گفت: نامزد این توسعه با BioNTech می تواند در اکتبر آماده می شود اگر همه چیز به خوبی می رود.
  • هیچ تضمینی وجود ندارد که هر یک از این واکسن به کار خواهد کرد و چندین چالش های لجستیک باید خطاب قبل از جرم ایمن سازی مبارزات انجام می شود.

توسعه واکسن برای رمان coronavirus بوده است و نه امیدوار کننده تا کنون با بیش از 100 تیم در حال حرکت رو به جلو با مواد مخدر برای خنثی سازی ویروس ها و جلوگیری از عفونت. به طور جداگانه تحقیقات نشان داده است که COVID-19 بازماندگان خواهد بود ایمنی بدن و این که واکسن داوطلبان می توانند وادار همان نوع از مصونیت در افراد است. در حالی که آن را هنوز مشخص نیست چه مدت COVID-19 حفاظت طول می کشد واکسن را بیماری خیلی آسان تر برای کنترل.

حدود 10 گروه در حال حاضر در حال آزمایش داروهای خود را در داوطلبان انسانی و برخی از آنها ممکن است آماده به عنوان به زودی به عنوان در پاییز امسال اگر همه به خوبی می رود. شرکت هایی مانند مدرن و محققان آکسفورد گفت: واکسن خود را ممکن است تحویل داده می شود در ماه های آینده با آکسفورد تیم گفت: آن دارو می تواند آماده سپتامبر. به طور جداگانه چین حداقل چهار نامزد در تست. مقامات گفتند که در حال حاضر در حال تدوین برنامه اضطراری برای استفاده از این داروها با برخی از واکسن را به عنوان به زودی به عنوان این سال صرف نظر از اینکه آزمایش های بالینی در حال تکمیل و یا نه. فایزر در حال حاضر می پیوندد لیست اشخاص که ممکن است یک واکسن نامزد آماده در سال 2020 با آزمایشی در دسترس بودن پنجره برای ماه اکتبر.

فایزر همکاری با شرکت biopharmaceutical BioNTech و شروع آزمون در آلمان و ایالات متحده آمریکا چند هفته پیش. نه شرکت داده های منتشر شده در مورد مراحل اولیه آزمایشات است. در واقع تنها چین CanSino منتشر شده رسمی یافته های فاز 1 با مدرن برجسته جزئی گیری از خود را آزمایش و آکسفورد با انتشار داده های بالینی فاز. اما مدیر عامل شرکت گزارش آلبرت Bourla گفت شرکت او معتقد است کانديد واکسن می تواند آماده شود قبل از پایان سال خبرگزاری فرانسه گزارش از طریق بار از اسرائیل.

Bourla و دیگر مدیران از این صنعت با حضور مجازی در نشست خبری که فدراسیون بین المللی تولید کنندگان دارویی و انجمن (IFPMA) میزبانی شده در روز پنج شنبه.

“اگر همه چیز به خوبی و ستاره ها در تراز وسط قرار دارد, ما باید شواهد کافی از ایمنی و اثر بخشی به طوری که ما می توانیم… باید واکسن در اطراف پایان ماه اکتبر گفت:” در طول این رویداد.

AstraZeneca مدیر عامل شرکت پاسکال Soriot که همچنین خطاب امکان استفاده از چالش محاکمه برای سرعت بخشیدن به توسعه گفت: “امیدوارم که بسیاری از مردم این است که ما با یک واکسن, امیدوارم چند, تا پایان این سال است.” AstraZeneca با همکاری آکسفورد برای تولید واکسن.

شرکت گزارش AstraZeneca, CanSino و دیگر شرکت های مشغول به کار در واکسن صورت غیر منتظره موضوع است. این COVID-19 نرخ انتقال یافته است در اروپا و چین و مناطق دیگر که در آن نامزدها ممکن است آزمایش می شود. بدون به اندازه کافی افراد بیمار در اطراف واکسن تحقیقات می تواند با تاخیر به عنوان داوطلب ممکن است در معرض ویروس.

حتی اگر همه چیز به خوبی این همه اخبار خوب وقتی که می آید به COVID-19 ایمن سازی کمپین های. IFPMA مدیر توماس Cueni تخمین می زند که جهان نیاز به 15 میلیارد دوز برای متوقف کردن واکسن آن را روشن است که جهان نمی خواهد “باید مقادیر کافی از یک روز حتی با بهترین تلاش است.”

Soriot اشاره کرد وجود ندارد به اندازه کافی ویال در جهان اضافه کرد که شرکت خود را به دنبال امکان قرار دادن دوزهای متعدد در هر ویال.

جانسون و جانسون CSO پل Stoffels گفت که جهان ممکن است نیاز به بین 5 و 10 کاری مختلف واکسن برای برآوردن تقاضای جهانی. چرا که برخی از این واکسن نیاز به فن آوری های خاص تدارکات و شبیه سازی در دماهای بسیار پایین و در برخی جاها ممکن است عدم وجود زیرساخت های که برای. بیل گیتس در حال حاضر توضیح داد: برخی از این واکسن چالش ها در هنگام صحبت کردن در مورد کوروناویروس واکسن پیشرفت در هفته گذشته.

این مقامات همچنین “صراحت رد” هر که حقوق مالکیت معنوی باید چشم پوشی برای COVID-19 واکسن پژوهش است. “IP کاملا اساسی برای صنعت ما” GSK رئیس اما Walmsley گفت. Soriot گفت که شرکت های دارویی در حال سرمایه گذاری میلیاردها دلار به این تلاش و هزینه نمی تواند جبران. “اگر شما نمی محافظت از IP و سپس در اصل وجود است و هیچ انگیزه ای برای کسی که به نوآوری” او گفت:.

با تمام آنچه که در ذهن حتی اگر Pfizer واکسن آماده است تا به عنوان به زودی به عنوان در ماه اکتبر آن را به بسیاری دیگر به صورت انبوه واکسن را به محل. و همان می رود برای تمام وعده های دیگر نامزدهای هستند که در فاز 2 یا 3 تست.


مرد با پوشیدن یک ماسک صورت در خیابان. منبع تصویر: Radowitz/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im