یکی دیگر از 180 SpaceX Starlink ماهواره ها به رهبری برای فضای

  • SpaceX در حال رفتن به راه اندازی سه Starlink ماموریت در کمتر از سه هفته دیگر.
  • نزدیک به 200 Starlink ماهواره ها انجام خواهد شد به مدار زمین در طول سه جداگانه راه اندازی شد.
  • این شرکت می گوید این ممکن است راه اندازی به 54,000 ماهواره ها قبل از Starlink برنامه واقعا آماده به خدمت به این سیاره با سرعت بالا اتصال داده است.

SpaceX برنامه از راه اندازی کرده است ثابت باقی مانده است و در طول سال 2020 با وجود تمام عوامل خارجی که می تواند منفی نهفته این شرکت است. اکنون پس از موفقیت در ارسال فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی و منفجر کردن یک کشتی فضایی نمونه اولیه این شرکت است ramping تا آن کوچک سمت پروژه ای است که می تواند به ارائه اطلاعات با سرعت بالا برای اکثریت کل سیاره. چیز مهمی نیست.

به عنوان کسب و کار خودی اشاره SpaceX را Starlink ماهواره ای راه اندازی برنامه به نظر می رسد کاملا bonkers در حال حاضر با راه اندازی برنامه ریزی شده در طول دوره فقط 18 روز. با فرض اینکه هر یک از این ماموریت ارائه خواهد شد شماره استاندارد Starlink ماهواره (هر 60) این شرکت آماده است به ارسال نزدیک به 200 ارتباطات ماهواره به مدار در کمتر از سه هفته.

این شرکت به تازگی راه اندازی جدید ترین آن دسته از Starlink ماهواره در ژوئن 4. ماموریت رفت و بدون دردسر و سریع برگرد خواهد شد در نتیجه یکی دیگر از راه اندازی در شنبه, ژوئن 13th. این آینده ماموریت نیز شامل سه نفر از SkySat تصویربرداری ماهواره که SpaceX در حال پرداخت برای تحویل به فضا است.

نهایی از سه fast-paced ماموریت راه اندازی خواهد شد در ژوئن 22, حمل و در عین حال بار دیگر از 60 Starlink ماهواره به مدار همراه با یک جفت از دیدبانی زمین ماهواره برای شرکت در خارج از سیاتل به نام BlackSky جهانی. ماموریت در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 24th شد اما ضربه تا دو روز.

با راه اندازی 60 ماهواره ها در یک زمان, شما ممکن است تصور کنید که SpaceX در حال ساخت پیشرفت های بزرگ در آن هدف بزرگتر از ارائه اطلاعات با سرعت بالا, سرویس با استفاده از Starlink ماهواره ای شبکه. در حالی که درست است که این شرکت قصد دارد برای ارائه برخی از خدمات به یک گروه را انتخاب کنید از تست به عنوان اوایل به عنوان پایان 2020, Starlink برنامه نیست حتی نزدیک به رسیدن به برخی از آن اهداف بلند.

این شرکت قصد دارد در نهایت باید ده ها هزار نفر از Starlink ماهواره های مرتب شده در یک شبکه در سراسر این سیاره است. به عنوان بسیاری به عنوان 54,000 از سفینه فضایی کوچک مورد نیاز خواهد بود برای تحقق SpaceX رویای ارائه فوق العاده با سرعت بالا به داده های سرویس حتی در دور افتاده ترین مناطق این سیاره است.

آن را جسورانه طرح, اما آن را نیز ملاقات با مقاومت از دانشمندان است. ستاره شناسان در حال حاضر ابراز نارضایتی خود را با SpaceX برای برخی از آنچه را به نام “ماهواره گروه ترکان و مغولان.” این ماهواره های کوچک نشان داده اند تا در تلسکوپ نمایش فضا و خراب مشاهدات محققان.

SpaceX می گوید آن را به انجام بهترین خود را برای کاهش این عوارض جانبی ناخواسته نقاشی ماهواره مات سیاه و موقعیت آنها را در چنین راهی برای جلوگیری از بازتاب نور خورشید به پایین به زمین. آیا این اقدامات در دراز مدت باقی مانده است دیده می شود.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>