‘Animal Crossing: New Horizons” بازیکنان شما باید شانس خود را برای برنده 1000 دلار

  • Animal Crossing New Horizons طرفداران هیچ شک شده است با بهره گیری از تمام امکانات که با این بازی بزرگ تابستان به روز رسانی در روزهای اخیر از جمله این فرصت را به شنا در آب های جزیره خود را برای اولین بار — نه به ذکر است شیرجه و بهبود اشکالات و چیزهای دیگر کمین در اعماق.
  • بازیکنان صرف بازی گردآوری “زنگ” این بازی را به صورت ارز اما یک وب سایت جدید می خواهد به پاداش بازیکنان از این بازی با یک شانس برای به دست آوردن پول در زندگی واقعی: $1,000, خاص می شود.
  • بازیکنان را تشویق به اعمال می شود اگر آنها متعهد می تواند به بازی برای 50 ساعت شروع در ماه اوت است. این برنامه رایگان است اما تنها یک برنده انتخاب خواهد شد به nab $1,000.

The Animal Crossing: New Horizons طرفداران در میان شما به احتمال زیاد به صرف یک بخش خوب از خود ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته پاشش به آب کردن خود را به جزیره غواصی برای همه نوع از اقلام مدفون در اعماق و scampering به Blathers به او لگد در وحشت در موجودات جدید و اشکالات.

بزرگ تابستان به روز رسانی برای چه مسلما نینتندو سوئیچ محبوب ترین بازی در حال حاضر باز کرد تا آب خود را خاموش جزیره ساحل برای اولین بار علاوه بر تسهیل در تمام انواع فعالیت های سرگرم کننده دیگر و تعامل با شخصیت های مانند Pascal, جدید, جزیره بازدید کننده است که شما گاهی اوقات پاداش شما با مروارید و چه کسی را تعویض تبادل نظر سالم برای حلزون اسکالوپ. این می آید به عنوان این بازی است برای ماه ها در حال حاضر در تمام انواع از راه هایی برای نگه داشتن بازیکنان مجذوب آنها پارسه گاه به گاه و یا مشاهیر و مشخصات بالا و ارقام (مانند Danny Trejo و اسکندریه Ocasio-کورتز) که تبدیل شده ایم عظیم طرفداران از این بازی است. در همین حال در حالی که همه بازی است که به طور مداوم racking تا “زنگ” — در بازی ارز نیز وجود دارد یک راه از همه شما احتمالا آگاه نیست در واقع کسب درآمد واقعی , پول در حالی که بازی بازی. یک هزار دلار به دقیق.

آن را با تشکر از سایت HighSpeedInternet.com است که به دنبال افرادی که شما متعهد به بازی برای بازی برای 50 ساعت شروع 16 اوت تا سپتامبر 30. “شما ممکن است به عنوان به خوبی دریافت پرداخت پول واقعی برای حفظ یک باغ گرفتن coelacanth و گوش دادن به K. K. ها, راست?” سایت یادداشت های خود مبین صفحه تخمگذار از قوانین است. “و با پول اضافی که شما می توانید خرید خود را در زندگی واقعی خانه جدید مبلمان, مجموعه, تلویزیونی و یا یک فانتزی فرش به کراوات اتاق خود را با هم.

آن را رایگان برای شرکت در این, اما آن را مانند به نظر می رسد با توجه به قوانین تنها یک برنده انتخاب خواهد شد از همه کسانی که اعمال می شود برای این شانس را به نفع خود پول نقد است. “همه شما باید انجام دهید این است که اجرای یک تست سرعت اینترنت برای ما و ارسال نتایج به همراه بقیه اطلاعات مورد نیاز در فرم زیر” سایت یادداشت ها. آه و “برنده باید ورود 50 ساعت Animal Crossing: New Horizons توسط 30 سپتامبر سال 2020 در 11:59 p. m. (MDT) خود را به جمع آوری $1,000 پرداخت.”

وجود دارد یک فرم شما می توانید با پر کردن در اینجا برای درخواست فرفره که همانطور که اشاره شد می تواند خالص شما آسان $1,000 اگر شما انتخاب کرده اند. آگاه باشید: این مهلت برای ورود به اوت 6 در 11:59 کوه زمان.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>