‘عبور از حیوانات” است که بسیار محبوب آن را در حال حاضر در نسخه خود را از آمازون

  • نینتندو سوئیچ بازی Animal Crossing: New Horizon ثابت کرده است که یکی از غالب فرهنگ پاپ نیروهای coronavirus همه گیر فروش بیش از 11 میلیون نسخه از طریق بازی را دو هفته اول در فروش.
  • این بازی آنقدر محبوب است که وجود دارد در حال حاضر آمازون مانند فروشگاه به نام Nookazon که به کاربران امکان می دهد خرید, فروش و تجارت آیتم های بازی در علاوه بر این به ترک بررسی و آن را می شود بیش از یک چهارم از یک میلیون فعال روزانه کاربران است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

برای چند هفته پس از اواسط ماه مارس اولین ببر پادشاه در Netflix آن را مانند به نظر می رسید که تنها فرهنگ پاپ داستان همه در مورد صحبت شد. در حال حاضر که این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد برای خرد کردن در هر چند وجود دارد مسلما یک کاملا متفاوت پدیده فرهنگ پاپ در حال حاضر است که هر کس تثبیت شده در — این یک بازی ویدیویی است که در آن بازیکنان تزئین جزیره و توسعه آن را با توجه به سلیقه های خود را در طول زمان. بازی, البته, Animal Crossing: New Horizonsو برای برخی از نشانه ای از چگونه فوق العاده محبوب شده است تا حدودی به عنوان یک واحه آرامش در حالی که همه قرنطينه در خانه در نظر بگیرید:

نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز شده است, بازدید از این بازی جزایر رسانه های اجتماعی خود را دنبال. طراحان مد بالا مانند Marc Jacobs and Valentino راه اندازی کرده اند اسلوب جدید در بازی. و در حال حاضر این بازی نیز خود آمازون مانند فروشگاه به نام Nookazon که اجازه می دهد تا بازیکن را به خرید فروش و تجارت آیتم های بازی. و به ترک بررسی و آن را از همه بیشتر قابل مقایسه با چیزی که واقعی است.

با توجه به نرم افزار مهندس دانیل Luu که راه اندازی Nookazon سایت آن را به تعداد بیش از 270,000 فعال روزانه کاربران و میزبان بیش از 9 میلیون لیست. این می آید به عنوان نینتندو به فروش می رسد میلیون ها نسخه از افق های جدید برای نینتندو سوئیچ از راه اندازی این بازی در ماه مارس — برخی از 11 میلیون نسخه در واقع کمتر از دو هفته پس از انتشار.

پوشش این جزیره را در اقتصاد بازی کرده است و حتی جذب جریان اصلی رسانه ها مانند این نگاه با بار مالی در این بانک از گوشه های اخیر حرکت به کاهش نرخ بهره.

اینجا چیزی است که شما ببینید زمانی که شما بازدید Nookazon سایت:

Luu گفت واشنگتن پست که مدیریت این سایت بدست آنقدر فشرده است که آن را تبدیل به تقریبا یک شغل دوم برای او. “من قطع مقدار زیادی از سرگرمی مانند تماشای یوتیوب و صرف بیشتر وقت آزاد من در سایت,” او گفت:. “من از ذهن نیست هر چند چون من عاشق کار کردن بر روی آن و من احتمالا ساخت یک برنامه دیگر و یا وب سایت اگر نبود Nookazon.”

سر در اینجا برای اولین بار به دریافت احساس از سایت چگونه کار می کند و آنچه پارسه نیاز به انجام به منظور تنظیم کنید تا با استفاده از آن. نیز وجود دارد یک Nookazon, میز کمک, که پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است داشته باشد.

منبع تصویر: نینتندو

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>