آندروید به روز رسانی ممکن است باعث تیره حالت استراحت در برنامه Google

زمانی که گوگل شروع به به روز رسانی برنامه های خود را با طراحی مواد در سمت چپ آن مقدار زیادی از مناطق سفید در پس زمینه از UI. در شب و یا در یک اتاق تاریک پس زمینه سفید خیره کننده است و آن را ممکن است احساس به صاحب تلفن که شبکیه در حال ذوب شدن. آن نیز که همان اثر را بر روی تماشاگران بی گناه. برای کمک به صرفه جویی در چشم انداز از کاربران آندروید گوگل شروع به ارائه تیره حالت در بسیاری از برنامه های آندروید.

فعال کردن حالت تیره در این برنامه معکوس UI از تیره متن در یک پس زمینه سفید برای متن سفید در یک زمینه تیره. گوگل همچنین اضافه شده یک سیستم گسترده ای تیره حالت toggle برای اندروید 10. اما یک مشکل کوچک وجود دارد. چند Redditors ارسال شده توسط خبر غم انگیز (از طریق AndroidPolice) که این حالت از ویژگی های شکسته شده در برنامه Google; این موضوع به نظر می رسد مشکل با غیر از صفحه گوشی های اندروید. جعبه با سه گزینه اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب نور, تم تیره, تم یا سیستم به طور پیش فرض ناپدید شده قرار دادن چشم کسانی که با یک غیر-صفحه 10 اندروید گوشی در خطر است.

اشکال شده است خال خال در وان پلاس و مدل های سامسونگ از جمله Galaxy S20 سری و ظاهرا آغاز شده پس از آخرین به روز رسانی گوگل beta نرم افزار. به خاطر چشم های خود را تا زمانی که گوگل می فرستد یک به روز رسانی نرم افزار برای نابودی این اشکال شما ممکن است بخواهید به در نظر با استفاده از برنامه Google (یا عمومی و یا نسخه بتا) در شب و یا در یک اتاق تاریک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im