آندروید 11 تاریخ انتشار به ظاهر به بیرون درز توسط گوگل

  • گوگل با انتشار “هی گوگل” خانه هوشمند اجلاس در یوتیوب این هفته که شامل یک اسلاید است که به نظر می رسد به دور از تاریخ انتشار اندروید 11.
  • با توجه به اسلاید اندروید, 11 راه اندازی خواهد شد به عموم در سپتامبر 8th.
  • گوگل هنوز به طور رسمی اعلام تاریخ انتشار آندروید 11 اما نسخه های بتا نورد شده به توسعه دهندگان برای چند هفته گذشته.

وجود دارد مقدار زیادی از منابع قابل اعتماد نشت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات آتی آنلاین, اما هر از چند گاهی شرکت مسئول برای محصول نشت خود را. فقط در هفته گذشته ما یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده در سامسونگ وب سایت بیش از دو ماه قبل از آن نشان می دهد و در حال حاضر گوگل تصمیم به پیوستن به در در سرگرم کننده با نشت از خود را دارد. با توجه به یک اسلاید از “هی گوگل” خانه هوشمند اجلاس از توسعه دهندگان گوگل کانال در یوتیوب اندروید, 11 در حال حاضر مجموعه ای برای راه اندازی به, در سپتامبر 8th.

مشکلات ناسازگار بودن در نزدیک به یک ساعت و نیم خانه هوشمند اجلاس بیسار با تمرکز بر چگونه خانه هوشمند دستگاه با استفاده از گوگل, دستیار, اما اندیشه پلیس کشف یک شگفتی در حدود 18 دقیقه خوانده شده را علامت. در بالای صفحه نمایش اسلاید به وضوح می خواند “چک لیست برای سپتامبر 8th, آندروید 11 راه اندازی” و سخنران می گوید عبارت زیر را با صدای بلند: “ما در حال راه اندازی در همه جا, در سپتامبر 8th.”

با توجه به این واقعیت است که ما هنوز دو ماه از آن تاریخ و در وسط یک بیماری همه گیر شما نمی ممکن است بخواهید به علامت گذاری به عنوان آن را در تقویم خود را کاملا رتبهدهی نشده است اما ارائه وجود ندارد هر گونه مسائل و یا تاخیر ما باید اندیشه 11 در اوایل ماه سپتامبر. البته این لزوما به این معنا نیست که شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن آندروید 11 بر روی تلفن خود را به عنوان نسخه های جدید از سیستم عامل های تلفن همراه به طور سنتی تنها در دسترس برای صفحه دستگاه در روز راه اندازی.

پس از یک سری از تاخیر به علت بیماری همه گیر کوروناویروس گوگل بالاخره راه اندازی شد اولین بار در اندروید 11 beta در ژوئن 10, با تعدادی از تغییرات قابل توجه و پیشرفت های اختصاصی از جمله مکالمه, اطلاعیه ها, راه های جدید برای کنترل دستگاه های متصل حفظ حریم خصوصی و پیشرفت است که باید به کاربران امن تر است. آن را به ارزش اشاره به این که صفحه 2, صفحه 3, صفحه, 3a و صفحه 4 سری از تلفن های سازگار با آندروید 11 Beta 1, بنابراین این دستگاه نیز احتمالا یک شرط بندی امن برای انتشار این نرم افزار بعد از این سال.

صحبت از صفحه گوشی, گوگل, سخت افزار برنامه تبدیل شده اند به طور فزاینده ای غیر قابل درک در ماه های اخیر. انواع منابع ادعا صفحه 4a خواهد بود نشان داد در اوایل ممکن است اما ممکن است آمد و رفت و بدون هر گونه اخبار رسمی ندارند. آیا به عنوان ماه ژوئن است. و در حال حاضر این صفحه 3a قطع شده است بدون یک گوشی جدید به جای آن. آخرین گزارش ها نشان می دهد ما در نهایت از صفحه 4a در این ماه اما هنگامی که به صفحه 5 بود نشان داد ؟

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>