آندروید 11 R پیشنمایش: کیفیت زندگی به روز رسانی

گوگل به تازگی منتشر شد اولین بتا عمومی از آندروید 11 و آن را بسته بندی شده با تن از ویژگی های جذاب. ما را احتمالا دیده می شود بسیاری از این نشان داده شده بر روی صحنه در کنفرانس Google I/O سال 2020 اما این برنامه بودند nixed به دلیل جاری COVID-19 بیماری همه گیر. این متوقف نمی گوگل از رها کردن بعدی فصل هیجان انگیز در اندروید چرخه زندگی.

آندروید 11 بررسی اجمالی

اندروید همه چیز در مورد کیفیت زندگی تغييرات جهان محبوب ترین سیستم عامل. هیچ طراحی جدید زبان و یا هر گونه عمده ویژگی های جدید است که تعمیرات اساسی کل سیستم; در عوض گوگل متمرکز شده خوب تنظیم اطلاعیه های بهبود پیام و تجربه پررنگ کردن درهم و برهمی بصری بهبود مدیریت اجازه ، بیایید کاوش در کمی عمیق تر با همه جدید و قابل توجه Android 11 ویژگی های!

آندروید 11 ویژگی های

آندروید 11 کنترل رسانه

در حالی که در حال حاضر بیشتر از خود احترام اندروید پخش موسیقی نشان داده اند خیلی شیک پوش ویجت در سایه اطلاع رسانی شامل کنترل رسانه ها و اطلاعات برای زمان آهنگ موسیقی که در حال پخش و به نظر می رسد که به طور پیش فرض مورد برای آندروید 11 به عنوان به خوبی. در عین حال یک ضامن در گزینه های توسعه دهنده اجازه می دهد تا کاربران را به فشار در حال حاضر در حال پخش ویجت در سایه اطلاع رسانی خود را. شش و یا خیلی سریع پستی معمولا lad در یک ردیف دریافت فشرده در یک 3X2 پیکربندی است که جای تعجب نیست که احساس ترس و محدود. البته آلبوم هنر قربانی کاهش یافته تنگ, فاصله, اما بدون شک کارآمد تر طرح ارائه شده شما می توانید معده آن است. هنگامی که شما کش رفتن به پایین و یک بار دیگر در حال حاضر در حال پخش ویجت را گسترش خواهد در تمام شکوه آن است.

من برای یک, آن را خیلی دوست دارم. گوگل می گوید: از ویژگی های خواهد شد به طور پیش فرض فعال در پیش نمایش بعدی ساخت و رک و پوست کنده من نمی توانم صبر کنید تا ببینید که چگونه بقیه از اندروید تولید کنندگان اجرا خواهد شد این در خود پوسته های سفارشی.

یکی دیگر از کیفیت زندگی بهبود در آندروید 11 به وعده های خود را سازماندهی دستگاه های متصل راه بهتر است. یک دکمه جدید در حال حاضر بازی, ویجت اجازه می دهد تا شما را به سرعت انتخاب کنید که متصل به دستگاه رسانه باید بازی آهنگ خود را. صادقانه آن را در حال حاضر بسیار آسان تر برای سوئیچ بین گوشی خود بلندگو, بلوتوث, هدفون, و یا خود را متصل بلندگوی بلوتوث. شما حتی می توانید یک جفت جدید دستگاه بلوتوث مستقیما از منوی زمینه که بالا میآید که باعث می شود آن را بسیار بیشتر بصری.

آندروید 11 اطلاعیه

اندروید را کشته است آن را به عنوان دور به عنوان اطلاعیه آمده و آندروید 11 را به نوبه خود همه چیز را خوب 11. مهم ترین نوع از اطلاعیه کسانی که از برنامه های پیام رسانی در حال حاضر خواهد شد به طور دائم stickied به بالا; این اطلاعیه از برنامه های دیگر نمایش داده خواهد شد درست پس از مکالمات بخش است. که در واقع یک ایده عالی به عنوان مکالمه اطلاعیه بسیار مهم است و می تواند به راحتی به خاک سپرده شد در این گنجینه از درهم و برهمی بصری زندگی می کند که در اکثر گوشی های اطلاع رسانی سایه.

آندروید 11 حباب چت: ایده عالی, متوسط, اعدام

حباب چت بزرگ هستند و احتمالا تنها بازخرید ویژگی Facebook Messenger نرم افزار. در حال حاضر گوگل که شامل API مربوطه در اندیشه ما می توانید انتظار بیشتر برنامه های پیام های متنی به استخدام این قابلیت و استفاده از متن حباب. که بسیار خوب است. شما می دانید آنچه را که خوب فقط رتبهدهی نشده است ؟ گوگل اجرای گفت, حباب چت.

در آن زمان دولت آن را بسیار لخت استخوان در چه Facebook Messenger به حال به ظاهر کامل. قرمز اعلان نقطه با تعداد پیام هایی که در چت حباب وقتی کسی متن شما هیچ جا دیده می شود جایگزین را برای یک جای بی نقطه آبی کمرنگ است که شما ممکن است به ظاهر از دست ندهید سراسر همه درهم و برهمی بصری. در این مرحله به نظر می رسد که Facebook در چت حباب است که قطعا نسبت به آن به ظاهر یک کار بهتر در هشدار به شما در مورد هر گونه خوانده نشده در چت.

امیدوارم این خواهد بود بهبود یافته و در آینده توسعه دهنده پیش نمایش گوگل را بهبود می بخشد این متن اطلاعیه ها به عنوان آنها را حمل عظیم بالقوه برای چند وظیفه ای. به جای داشتن به حقه بازی بین چندین برنامه به منظور نگه داشتن یک مکالمه در حالی که انجام کاری دیگری حباب خواهد اجازه دهید شما به عقب بر گردیم به موضوع در دست از فقط در مورد هر صفحه نمایش برنامه و یا فعالیت. چه حتی بهتر این است که هر برنامه پیام رسانی خواهد شد در حمایت از این حباب چت ارائه شده است که توسعه دهندگان پیاده سازی آن است.

آندروید 11 نرم افزار صفحه اصلی پیشنهادات

شما می دانید که چگونه بسیاری از گوشی های آندروید دارای یک حوض با پنج یا بیشتر برنامه های که یکی به ندرت تغییرات ؟ خوب آندروید 11 توسط تکان دادن تا چیز. اگر شما انتخاب می کنید برای فعال کردن همه جدید برنامه صفحه اصلی پیشنهادات از ویژگی های کلید های میانبر خود را به طور منظم خواهد شد نقل مکان کرد به سمت بالا بر روی صفحه نمایش خود را در حالی که به طور منظم حوض ردیف خواهد شد در حال حاضر به شما نشان می دهد برنامه های کاربردی که شما به احتمال زیاد به استفاده از بر اساس روال زندگی روزانه خود.

آندروید 11 دستگاه کنترل و پرداخت

اگر شما یک گنجینه از متصل دستگاه های هوشمند خود را در صفحه اصلی اندروید, 11 قطعا یک مزیت. با فشار دادن و نگه داشتن دکمه قدرت شما در حال حاضر نه تنها دسترسی به خاموش کردن و راه اندازی مجدد کلید های میانبر, اما همچنین می تواند خود را کنترل خانه های هوشمند دستگاه های.

چه تر است, شما حتی می توانید دسترسی خود را به گوگل پرداخت کارت به سرعت و بدون نیاز به باز کردن برنامه. این استفاده از یک معمولا کم استفاده صفحه نمایش و باعث می شود قدرت را فشار دهید که بسیار مفید است.

آندروید 11 حریم خصوصی

حریم خصوصی بسیار مهم است leitmotiff تقریبا در تمام آندروید به روز رسانی در چند سال گذشته است. آندروید 11 این قاعده مستثنی نیست. یکی از ویژگی های جدید که معرفی کردم با اندروید 11 است که یک بار مجوز است. چگونه انجام این کار ؟ خیلی ساده است در واقع. هر زمان که شما برای باز کردن یک برنامه جدید برای اولین بار شما می توانید اعطای خواسته مجوز یک زمان تنها; زمان بعدی شما برای باز کردن این برنامه آن را به درخواست همان مجوز یک بار دیگر. این حریم شخصی از ویژگی های است که باید به یک صلح از ذهن زمانی که برخورد با برنامه های جدید که شما را فراموش کرده ام به حذف بعد از آن. چه چیزی بیشتر, اجازه, خواهد, خودکار تنظیم مجدد هنگامی که شما استفاده نشده برنامه برای برخی از زمان.

آندروید 11 ویژگی های دیگر

وجود دارد بسیاری از ویژگی های دیگر در اندروید 11. ما خواهد شد به روز رسانی این پست را به عنوان به زودی به عنوان ما پیدا کردن ویژگی های جدید است.

آندروید 11 تاریخ انتشار

هیچ چیز رسمی شناخته شده است در مورد نهایی, تاریخ انتشار, اندروید, 11 اما با توجه گوگل را پیگیری رکورد فصل بعد باید منتشر مدتی در Q3 سال 2020 است. زمانی که آندروید 10 رو منتشر بنابراین هیچ دلیل که چرا ما نباید انتظار یک شبیه پنجره آزادی این بار به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>