آندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش قطره یکی دیگر از نکته درباره “باتری به اشتراک گذاری” برای 5G صفحه 5

این صفحه سری 5 را معکوس شارژ بی سیم

نشت بازگشت در ماه فوریه نشان داد که فعالیت نام برای ویژگی های موجود در آندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش بود “com.گوگل.android” به جای “com.android.”سابق است که معمولا دیده می شود در ویژگی های است که گوگل ارائه می دهد به طور انحصاری بر روی آن صفحه گوشی در حالی که دومی استفاده شده است در ویژگی های آینده برای آندروید. به عنوان یک نتیجه, این امر نشان می دهد که باتری به اشتراک گذاری خواهد بود که در آینده صفحه 5 گوشی.

امروز XDA editor-in-chief Mishaal رحمان کشف یک باتری به اشتراک گذاشتن انیمیشن در آندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش 3 که گوگل کاهش یافته است امروز. این انیمیشن که به اشتراک گذاشته شده توسط XDA را حداکثر Weinbach از طریق یک توییت, نشان می دهد کاملا معکوس چگونه شارژ بی سیم کار می کند. تلفن های باتری خود را (در این مورد, یک صفحه 5) بدبختانه چهره را در یک جدول و سازگار شارژ مورد بلوتوث بی سیم از earbuds (مانند صفحه جدید جوانه) و یا سازگار با گوشی قرار داده شده است در پشت تلفن. تنها این است که قدرت باتری به اشتراک گذاشته شده را کاهش می دهد چقدر قدرت باقی می ماند بر روی تلفن میزبان.
در طول بهار و تابستان سال گذشته شایعاتی وجود دارد که اپل قرار بود شامل, معکوس, شارژ بی سیم برای آی فون 11 سری. TF تحلیلگر بین المللی Ming-Chi Kuo گفت: در سپتامبر گذشته که “شارژ بهره وری ممکن است دیدار با اپل مورد نیاز است.” شده است وجود دارد حدس و گمان است که اپل مجهز به سه 2019 گوشی های با سخت افزار مورد نیاز و ممکن است آن را فعال کنید در یک زمان آینده. غول فن آوری را به شدت افزایش ظرفیت باتری در مدل های جدید که ممکن است انجام شده است در انتظارات است که آنها را ارائه معکوس شارژ بی سیم از ویژگی های.
این صفحه 5 اگر سنت دارد در غیر سنتی جهان وارد خواهد شد در ماه اکتبر با آندروید 11 از قبل نصب شده است. اما آنها ممکن است گل سرسبد گوشی های مبتنی بر نشت موجود در نسخه قبل از انتشار از گوگل برنامه دوربین. کد موجود در این برنامه با اشاره به این صفحه 5 با عنوان “photo_pixel_2020_midrange_config.” و این به ظاهر تایید کد که لینک های داخلی اسامی, Redfin و خاردار به صفحه 5 و صفحه 5 XL. Redfin و خاردار هر دو مجهز به Snapdragon 765G چیپ ست. در حالی که دومی تراشه می کند از ویژگی های یکپارچه 5G Snapdragon مودم آن نیز گفت: برای ارائه عملکرد است که 30 ٪ تا 50 ٪ کمتر از Qualcomm گل میمون گل سرسبد 865 پلت فرم تلفن همراه.
گوگل به طور گسترده ای panned برای تجهیز صفحه 4 با خیلی ضعیف باتری 2800mAh. در حالی که صفحه 4 XL بهتر بود وقف با یک باتری 3700mAh همانطور که گفت می رود آن را به اندازه باتری را ظرفیت که ترفند. و در واقع آن را نمی. گوگل نیاز به انسان و به صفحه 5 خط به اندازه کافی آب برای تمام طول روز گذشته و هنوز هم اجازه می دهد تا کاربر برای به اشتراک گذاشتن برخی از قدرت با باتری به اشتراک بگذارید. در صورتی که تمرکز اصلی از مهندسان گوگل مشغول کار بر روی این دستگاه باید آن را.
البته, وجود دارد برخی از چیزهایی که گوگل نیاز به کار بر روی چنین به عنوان اضافه کردن یک گسترده ای فوق العاده دوربین به آرایه در گوشی پشت پنل. و اگر پروژه Soli رادار بر اساس حرکت حس است برای رفتن به ارزش نگه داشتن آن باید بیشتر مفید است.

وجود یک پتانسیل کارت های وحشی است که می تواند همه چیز را تغییر دهید. بازگشت در سال 2018 وجود دارد شایعاتی که گوگل خواهد پرده از یک سوم پیکسل پیکسل فوق العاده. البته که هرگز اتفاق می افتد. اما شاید این شرکت قصد دارد در انتشار دو mid-range و مدل های فوق العاده premium صفحه 5 Ultra با صفحه نمایش دوربین عکاسی از خود یک صفحه نمایش بزرگ با 120 هرتز سرعت رفرش با صدای بلند بلندگوهای استریو, چهار دوربین نصب و گسترده باتری. متاسفانه هیچ نشانه آن است که چنین وسیله ای در راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر