آندروید 11 حباب در حال حاضر با این نسخهها کار, گوگل, پیام

با توجه به 9to5Google شروع دیروز کسانی که با استفاده از نسخه بتا از گوگل برنامه پیام باید حباب ویژگی اگر آنها در حال اجرا یک نسخه از آندروید 11 beta. حباب شبیه به سر چت موجود در نسخه آندروید Facebook Messenger و آن را نجات دهد کاربران آندروید از نیاز به پرش به عقب و جلو بین برنامه های در حالی که در وسط یک متن جلسه.
برای مثال بیایید می گویند که شما daytrading بین المللی Poindexter (و نه یک شرکت واقعی) و در حال تماشای نوسانات قیمت سهام در یک نرم افزار مالی مانند CNBC. در همان زمان شما نیاز به چت با دوستان خود را Hal که دارای یک خط بر روی کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست و نیاز به صحبت می کنند به شما مورد علاقه خود را در هر دو ASAP. شما می تواند به عقب و جلو سوئیچ بین پیام و CNBC اگر چه شما می تواند خطر از دست رفته است که خروج سیگنال شما بوده ام به انتظار. با حباب آواتار شناور خواهد شد در سمت راست بالای CNBC برنامه اجازه می دهد تا شما به سهام تا در coronavirus تامین و فروش بین المللی Pointdexter درست در روز اوج.

آندروید 11 حباب کمک خواهد کرد که کاربران چت و مشاهده مطالب دیگر بدون تندرست بین برنامه های

در اینجا چگونه کار می کند. یک شناور آواتار ظاهر خواهد شد در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش به طور پیش فرض. آن را حاوی پیام آیکون در گوشه پایین سمت راست به شما نشان می دهد که برنامه آن است که از. نام شخص و یک پیش نمایش از پیام ظاهر می شود و جلوه های ویژه گرافیکی (از طریق یک انیمیشن) به یک نقطه آبی رنگ است. بهره برداری از حباب به ارمغان می آورد, آواتار, به مرکز بالای تلفن همراه با یک “اضافه” را فشار دهید که خواهد اخیر نشان می دهد و رد حباب در هنگام فشرده در.

هنگامی که یک حباب است که شنود آن را گسترش خواهد داد به ارائه کاربر با قابلیت های کامل از برنامه پیام از جمله توانایی برای دسترسی به, تصویری, عکس, شکلک, دستیار پیشنهادات و بیشتر. و اگر شما نیاز به در تماس گرفتن با شخص شما در حال ارسال پیامک با معنی دیگری وجود دارد لینک آن را آتش تا گوگل اواز یا موسیقی دو نفری و یا تلفن تماس بگیرید. Unopened حباب ها را می توان از صفحه نمایش با کشیدن آن به پایین صفحه نمایش. را حفظ خواهد کرد که این پیام در سایه اطلاع رسانی.

اگر شما می خواهید به بازی با حباب در حال حاضر شما نیاز به یک بتا تستر برای گوگل برنامه پیام. و یا شما می توانید نصب نسخه بتا از پیام ها از فروشگاه Google Play. پس از آخرین سمت سرور به روز رسانی شده است, این ویژگی باید در حال حاضر در دسترس به عنوان طولانی به عنوان شما در حال اجرا آندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش. نگه داشتن در ذهن است که شما نمی دیدن حباب اگر شما با استفاده از گوگل برنامه پیام. برخی از حامل شامل متن خود را/SMS نرم افزار با بقیه خود را bloatware ها راحت شوید. حباب نمی خواهد در سطح شناور در این برنامه بنابراین شما نیاز به مطمئن شوید که شما با استفاده از یک صحیح است. برای انجام این کار رفتن به تنظیمات > برنامه ها و اطلاعیه ها > پیشرفته > برنامه به طور پیش فرض و به آن ضربه بزنید بر روی اس ام اس نرم افزار. مطمئن شوید که شما این پیام های گوگل بتا نصب شده قبل از شروع این فرآیند را انتخاب کنید و سپس آن را به عنوان پیش فرض خود را برنامه.
اگر شما هنوز خود را به روز صفحه برای آندروید 11 beta preview, شما ممکن است بخواهید به نگه دارید در این زمان. در حالی که آن را تا به شما برای تعیین چقدر مهم حباب قابلیت نصب روی آندروید برای اولین بار 11 بتا می تواند گوشی خود را پر از اشکالات. برخی از ویژگی های است که شما تعداد دفعات مشاهده نیست ممکن است کار به درستی. اگر شما صفحه نیست روزانه خود راننده و شما خوب با خطر شما می توانید پیوستن به آندروید 11 beta برنامه توسط رفتن به این سایت. شیر بر روی دریافت بتا > مشاهده خود را واجد شرایط دستگاه و انتخاب کردن در. شما را دریافت خواهد کرد به روز رسانی نرم افزار حاوی جدید ترین آندروید 11 beta. یک نکته وجود دارد; هنگامی که شما پیوستن به برنامه شما نمی توانید به بازگشت به آندروید 10 مگر اینکه شما به طور کامل پاک کردن داده ها از تلفن خود را. بنابراین شما باید به تصمیم گیری های سخت: شما می توانید صبر کنید برای نسخه نهایی اندروید 11 به رها کردن (به احتمال زیاد در ماه سپتامبر) به شما حباب ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>