آندروید 11 beta 1 است که در اینجا; در اینجا نحوه نصب آن بر روی گوشی صفحه 2 و بعد

خلاصه بعد از یک تاخیر گوگل امروز منتشر آندروید 11 beta. این است که در حال حاضر در دسترس برای کسانی که با صفحه 2, صفحه 2 XL صفحه 3, صفحه 3 XL صفحه 3a صفحه 3a XL صفحه 4 و صفحه 4 XL گوشی. حتی اگر شما تصمیم گرفتند به سال گذشته آندروید 10 بتا, برنامه, شما باید برای انجام این کار دوباره برای اندروید جدید ساخت. گوگل آن را آسان برای شرکت. اگر شما یکی از بالای صفحه مدل به سادگی رفتن به Android beta برای صفحه وب سایت و شیر در این موقع است که بار خوانده شده “نظر خود را واجد شرایط دستگاه است.” که به شما ارسال خواهد شد به یک صفحه وب است که نشان می دهد یک عکس از خود را واجد شرایط دستگاه(ع) و به شما می دهد گزینه ای را برای انتخاب کردن در برنامه است.
اگر شما توافق می کنید به انتخاب کردن در خود صفحه را دریافت OTA به روز رسانی نرم افزار. به سادگی دانلود و نصب آن را به عنوان شما را با هر به روز رسانی نرم افزار شما دریافت خواهید کرد برای خود صفحه. اما یک نکته مهم: هنگامی که شما نصب آندروید 11 بتا شما می توانید فقط تصمیم به بازگشت به 10 اندروید بدون پاک خود را در صفحه اول و ما به این معنی نیست با آب و صابون. اگر شما صفحه است روزانه خود را, شما ممکن است بخواهید صبر کنید برای سومین بتا به نصب آندروید 11. که نسخه خواهد بود به اندازه کافی نزدیک به نهایی نسخه عمومی از آندروید 11.
علت پریدن بر روی به روز رسانی امروز (دوباره اگر شما صفحه تلفن است که شما استفاده از هر روز است) چون نسخه بتا از هر نرم افزار معمولا حشره دار. شما ممکن است در نهایت قادر به دسترسی و یا استفاده از ویژگی های است که شما به طور معمول بستگی دارد از خود صفحه گوشی. برای مثال گوگل می گوید که آندروید 11 beta 1 ممکن است عملکرد باتری و مسائل مربوط به ثبات و برخی از برنامه ها ممکن است عمل نمی کند به عنوان انتظار می رود. و اگر شما خود را یک صفحه سری 4 مدل و پیوستن به آندروید 11 beta برنامه اگر شما فلش دستگاه به اندروید 10 شما می توانید تنظیم کنید تا در صورت باز کردن دوباره.

حباب ها در آینده آندروید 11 برای کمک به کاربران آندروید چند کاره هستند در حالی که چت

گوگل امروز تقسیم کردن تغییرات در آندروید توسط مقوله های مانند مردم کنترل حریم خصوصی و توسعه دهنده دوستی است. تحت افرادی گوگل می گوید که “ما در حال ساخت اندروید بیشتر مردم محور و رسا reimagining راه ما مکالمات در تلفن های ما و ساختن یک سیستم عامل است که می تواند تشخیص و اولویت بندی مهم ترین افراد در زندگی خود را.” به عنوان یک نتیجه از ویژگی های جدید عبارتند از حباب است که اجازه خواهد داد که کاربران به چند کاره هستند در حالی که هنوز مشغول چت کردن است.

کنترل اجازه می دهد تا کاربران را به سرعت به تمامی دستگاه های هوشمند و کنترل آنها را در یک فضا. این است که زمانی طولانی با فشار دادن دکمه قدرت اجازه می دهد این کنترل به نظر می رسد. و کنترل رسانه اجازه می دهد تا کاربر به تغییر دستگاه ارائه خواهد شد که صدا از ویدئو و یا جریان های صوتی. گزینه ها شامل هدفون و بلندگو و یا تلویزیون است. این را می توان فعال امروز در گزینه های توسعه دهنده.

گوگل در حال کار بر روی ساخت Android 11 امن تر است. یک تغییر است که کاربران می توانند به برنامه یک بار اجازه دسترسی به میکروفون دستگاه دوربین یا محل که فقط یک بار. این برنامه می تواند برای درخواست اجازه دوباره دفعه بعد که از آن استفاده می شود. اگر یک برنامه استفاده شده است برای یک دوره طولانی از زمان, آندروید, 11 را به طور خودکار تنظیم مجدد تمام زمان اجرا مجوز های مرتبط با نرم افزار و هشدار به کاربر. مجوز می تواند درخواست شده توسط برنامه های بعدی هم از آن استفاده می شود. و با شروع سال آینده توسعه دهندگان خواهد شد و نیاز به مجوز برای برنامه های خود را برای دسترسی به پس زمینه محل.

تصاویر در حال حاضر موجود در گوشه پایین سمت چپ وجود دارد و باید بومی صفحه نمایش-قابلیت ضبط به عنوان به خوبی. مزاحم نشوید در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران را به تصمیم می گیرید که برنامه های و افراد مجاز به قطع صلح خود را. و تازه ها منو در حال حاضر شامل یک تصویر را فشار دهید در پایین سمت چپ.

آندروید 11 beta 2 منتشر خواهد شد در ماه آینده با سوم بتا انتظار می رود در ماه اوت است. نسخه نهایی اندروید 11 باید رها گاهی اوقات در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>