مردمی خوب در HMD جهانی ادامه به ارائه وعده های خود. در اوایل این هفته و در عین حال یکی دیگر از بودجه دوستانه نوکیا گوشی های هوشمند دریافت بسیار پیش بینی آندروید 10 روز رسانی. این بار آن را بسیار ارزان نوکیا 1 به علاوه که رو ارتقا اگر چه نه هر کس قادر خواهد بود برای دانلود به روز رسانی این هفته است.نوکیا 1 به علاوه گوشی های ارزان با هدف بازارهای در حال ظهور بنابراین آن را حس برای HMD جهانی به می خواهید به فشار از به روز رسانی در این کشورها در ابتدا. که بدان معنی است که تنها اگر شما زندگی می کنند در یکی از این کشورها شما قادر خواهید بود به ارتقاء خود نوکیا به علاوه 1 به 10 اندروید Go نسخه: بحرین, بنگلادش, مصر, عراق, اردن, کویت, لبنان, لیبی, مالزی مراکش و عمان و پاکستان, قطر, عربستان سعودی, سریلانکا, تونس و امارات متحده عربی و یمن.

با توجه به HMD نیمی از نوکیا 1 به علاوه کاربران در این بازار دریافت به روز رسانی مارس 2, در حالی که بقیه باید آن را توسط چهار شنبه, مارس 4. این به روز رسانی خواهد شد نورد در کشورهای دیگر نیز این درست است که ما لازم نیست که اتا برای لحظه ای.

HMD جهانی اعلام کرد دو ماه پیش که چهارده نوکیا گوشی های هوشمند خواهد شد به روز رسانی به آندروید 10 تا پایان Q2 سال 2020 است. بسیاری از آنها در حال حاضر دریافت به روز رسانی است که کاملا یک دستاورد با توجه به اینکه همه در اواسط و یا دستگاه های کم پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im