اندروید 10 دارای سریعترین نرخ تصویب در تاریخ سیستم عامل های تلفن همراه

باور کنید یا نه ، گوگل ساخته شده یک اطلاعیه جالب امروز در اندیشه توسعه دهندگان وبلاگ (شما می دانید منبع ماهانه Android توزیع داده ها است که دیگر در دسترس نیست). به نظر می رسد که پس از پنج ماه 100 میلیون دستگاه های آندروید در حال اجرا آندروید 10 ساخت آن را سریع تصویب و در تاریخ منبع باز سیستم عامل; با این اعداد و ارقام آندروید, 10 اجرا شد 28 درصد جلوتر از اندروید 9 (پای).
همیشه از اندیشه شروع مصرف کردن با نوامبر 2009 راه اندازی Motorola DROID (اولین مدل مجهز به Android 2.0) ما شده است نوشتن در مورد کلمه “F” در رابطه با به روز رسانی آندروید, تکه تکه شدن. اپل دارای یک مزیت بزرگ پس از آن باعث می شود هر دو نرم افزار و سخت افزار برای آی فون است. گوگل از سوی دیگر به منظور توسعه هر ساخت اندروید برای کار با صدها نفر از گوشی های مختلف از بی شمار از تولید کنندگان.

در طول سال, گوگل در تلاش است راه های مختلفی برای سرعت بخشیدن به این فرایند به روز رسانی. پروژه سه برابر جدا سطح پایین کد ساخته شده توسط SoC تولید کنندگان از اصلی سیستم عامل آندروید است. این اجازه می دهد تا به روز رسانی را بدون انتظار برای تراشه سازان برای تغییر سطح پایین تر ، این کمک به سرعت بخشیدن به تصویب اندروید 9 پای 2.5 X. در اندروید 10 بخش هایی از این سیستم عامل بودند و به روز شده از طریق Google Play به روز رسانی سیستم با استفاده از گوگل پروژه اصلی فن آوری است. گوگل می گوید: “اصلی فراهم می کند امنیت و حفظ حریم خصوصی به روز رسانی برای سیستم عامل در راه است که شبیه به نرم افزار از طریق Google Play. برای مثال در اخیر ما استقرار ما به طور مستقیم به روز شده 285 میلیون دستگاه با رفع آسیب پذیری های امنیتی.”

Google Play نیز مورد استفاده توسط گوگل برای به روز رسانی برنامه های کاربردی مهم و خدمات است. به عنوان یک نمونه آن اشاره می کند که در خرداد ماه آن را راه اندازی قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API برای COVID-19 تماس بگیرید پیگیری برنامه. با استفاده از Google Play, Google قادر به انتشار API به بیش از دو میلیارد دستگاه فقط در 10 هفته.

این شرکت می گوید: “ما هیجان زده هستیم و با افزایش تصویب اندروید و سپاس برای پایان همکاری با ما چیپ ست و شرکای OEM برای اعزام به روز رسانی های قبلی. ما همچنان به کار بر روی تعدادی از پیشرفت در پلت فرم ها و زیرساخت های آن را آسان تر برای توسعه دهندگان و کاربران برای بهره مندی از آخرین نسخه های آندروید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>