تحلیلگر می گوید Galaxy Z تلنگر تا کنون شده است بهترین فروش foldable تلفن 2020

نمایش تحلیلگر راس جوان ادعا می کند که Galaxy Z تلنگر تا کنون شده بالا به فروش foldable دستگاه در سال 2020 است. در $1,380 آن را به سختی می توان تلقی مقرون به صرفه اما قیمت بسیار خوش طعم تر هنگامی که در مقایسه با Galaxy, برابر, است که هزینه $1,980. این گوشی تاشو با امکانات سال گذشته Snapdragon 855 پلاس و همچنین کاهش گوشه در جای دیگر به نگه داشتن قیمت از بالن.
در مقایسه Galaxy برابر درست است گل سرسبد اما شاید اولیه شکست مفتضحانه و البته قیمت آن ایستاده بود در راه موفقیت آن است. در حالی که ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از واحدهای فروخته شد این رقم بود خوب زیر 1 میلیون در سال گذشته و سامسونگ با هدف گزارش به فروش 500,000 دستگاه در سال 2019.
در مقابل نزدیک به 400,000 Galaxy تلنگر Z واحد بودند به ظاهر حمل در سراسر جهان در ماه مارس به تنهایی. شاید نیز کمک کرد که این گوشی صفحه نمایش اصلی محافظت شده توسط یک فوق العاده نازک شیشه ای (UTG) لایه ساخته شده است که آن را کمی با دوام تر از کهکشان بریزید که امکانات بی رنگ پی (CPI) فیلم است که بیشتر در معرض آسیب است.
این Galaxy برابر جانشین که یک گزارش جدید ادعا می شود به نام Galaxy Z برابر 2 خواهد شد و همچنین حفاظت شده توسط یک UTG فیلم. یک 5G-آماده نسخه از Galaxy Z تلنگر است همچنین گفته می شود در راه و آن را با نوک انگشتانش به یک بسیار قابل توجهی ارتقاء بیش اصلی دستگاه چیزی است که تنها منجر به فروش بیشتر است.
جوان همچنین نکات که سامسونگ نسخه گلکسی Z تلنگر 2 و Z برابر 3 سال آینده است که به رقابت برای عنوان بهترین فروش foldable دستگاه در سال 2021. سامسونگ اعتقاد به کار با کورنینگ شرکت است که باعث می شود گوریل شیشه ای, در یک bendable UTG و آن را به احتمال زیاد خواهد شد آماده می شود در سال آینده. این را Galaxy Z برابر 3 به مراتب قوی تر از سامسونگ زمان تاشو دستگاه و احتمالا خواهد بود به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر S Pen stylus بیش از حد چیزی که Galaxy Z برابر 2 کشتی خواهد شد بدون آن به نظر می رسد.
بعد از آن اپل به احتمال زیاد انتشار تاشو, آی فون که همچنین باید کورنینگ را UTG لایه. آن را سخت به نظر اپل قصد دارد در حال حاضر و در هر یک از گزارش شرکت خواهد شد راه اندازی دو دستگاه صفحه نمایش مانند سطح دو برای اولین بار قبل از اینکه احتمالا انتقال به bendable نمایش می دهد.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im