• یک قطعه از نرم افزارهای مخرب آندروید به نام FakeSpy اتحاد مطرح است و در حال حاضر هدف قرار دادن کاربران در سراسر ایالات متحده و غرب اروپا است.
  • این برنامه قادر است از سرقت یک کاربر از پیام های متنی, اطلاعات بانکی و اطلاعات برنامه.
  • نرم افزارهای مخرب گسترش از طریق یک پیام متنی که به ظاهر می آید از یک دفتر پست محلی و دستور کاربران را به دانلود برنامه مبدل به عنوان یک قانونی اداره پست برنامه.

قدیمی و خطرناک قطعه از نرم افزارهای مخرب آندروید به نام FakeSpy اتحاد مطرح در بزرگ راه, با توجه به یک گزارش جدید از Cybereason. FakeSpy که برای اولین بار توسط محققان امنیتی کشف شد نزدیک به سه سال پیش است به خصوص تند و زننده قطعه از نرم افزارهای مخرب طراحی شده برای سرقت یک کاربر از پیام های متنی و اطلاعات مالی بانک ورود اطلاعات برنامه, اطلاعات لیست تماس و بیشتر.

در اصلی آن تجسم برنامه هدفمند کاربران در کره جنوبی و ژاپن است. به تازگی هر چند برنامه به مراتب بیشتر بلند پروازانه است و در حال حاضر شروع به هدف قرار دادن کاربران در سراسر جهان است. برخی از کشورها در حال حاضر هدف حمله نرم افزارهای مخرب شامل چین, فرانسه, آلمان, انگلستان و ایالات متحده است. فعلی تکرار FakeSpy نیز گفته می شود قوی تر و پیچیده تر از نسخه اصلی است که می گویند کاربران آندروید باید به خصوص مراقب باشند در مورد اجتناب از پیام های مشکوک.

شیوه ای که FakeSpy گسترش است و کاملا هوشمندانه آغاز می شود و با یک پیام SMS, که ادعا می شود از یک دفتر پست محلی. پیام ادعا می کند که اداره پست سعی در ارائه یک بسته اما قادر به انجام این کار به دلیل یک کاربر نیست خانه. سپس آن ها را فراهم می کند و کاربران می توانند لینک کلیک کنید که هدایت آنها را به دانلود برنامه مبدل به عنوان یک مشروع خدمات پستی نرم افزار. پس از نصب بر روی یک دستگاه برنامه خواهد شد و سپس ارسال متن جعلی, همراه با لینک های مخرب به کاربر کل لیست تماس.

Cybereason می افزاید:

جعلی برنامه های کاربردی ساخته شده با استفاده از WebView یک فرمت محبوب اندروید را مشاهده کلاس است که اجازه می دهد تا توسعه نشان می دهد یک صفحه وب. FakeSpy با استفاده از این دیدگاه به تغییر مسیر کاربران را به پست اصلی دفتر حامل صفحه وب در راه اندازی نرم افزار در ادامه فریب. این اجازه می دهد تا نرم افزار به نظر می رسد مشروع به خصوص با توجه به این برنامه آیکون و رابط کاربر.

هنگامی که یک کاربر unsuspecting محبوبیت جعلی, برنامه نرم افزارهای مخرب اساسا دسترسی کامل به دستگاه کاربر. در میان چیزهای دیگر, آن را می توانید به خواندن و ارسال پیام های متنی دسترسی به اطلاعات تماس و جزئیات از ذخیره سازی خارجی. فراتر از آن این نرم افزار همچنین باعث می شود یک نقطه به دنبال هر بانکی یا cryptocurrency مربوط به برنامه به طوری که آن را می توانید سرقت اطلاعات ورود به سیستم.

به عنوان به که در آن نرم افزارهای مخرب نشات گرفته از محققان ادعا می کنند که تمام نشانه های نقطه به نقطه یک گروه شناخته شده به عنوان “رومینگ آخوندک.”

Cybereason آمده است:

این نویسندگان نرم افزارهای مخرب به نظر می رسد برای قرار دادن بسیاری از تلاش به بهبود این نرم افزارهای مخرب بسته بندی آن را با تعداد زیادی از ارتقاء جدید است که آن را بیشتر پیچیده گریزان و به خوبی مجهز شده است. این پیشرفت ارائه FakeSpy یکی از قدرتمند ترین اطلاعات stealers در بازار است. پیش بینی ما این نرم افزارهای مخرب به ادامه تکامل اضافی ویژگی های جدید; تنها سوال اکنون این است که ما با دیدن موج بعدی.

در حالی که آن را باید بدون گفتن در این مرحله کاربران آندروید باید مشکوک از هر پیام متنی است که می آید از یک ناآشنا فرستنده.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de