خودی ممکن است نشان دقیق PS5 تاریخ انتشار

  • یک کاربر توییتر که قبلا به اشتراک گذاشته جزئیات بیشتر در مورد پلی استیشن 5 از جمله پتانسیل طراحی فاش تاریخ نیز ارائه شده قرار است یک تاریخ انتشار برای کنسول جدید.
  • این PS5 انتشار خواهد ظاهرا محل در نوامبر 20, 2020, با توجه به این ناشناس خودی.
  • سونی هنوز اعلام تاریخ راه اندازی بعدی پلی استیشن و هیچ تضمینی وجود ندارد که کنسول خود را تعطیلات سال 2020 اولین.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مایکروسافت تا به حال یک نام تجاری جدید ایکس باکس سری X رویداد برنامه ریزی شده برای روز شنبه به دمو برخی از بازی ها طراحی شده بود که برای نسل بعدی کنسول. سونی به اشتراک گذاری برخی از پلی استیشن 5, اخبار, در هفته های آینده یک وبلاگ نویس با اتصالات در صنعت گفت: چند روز پیش. آن روشن نیست در این که آیا سونی نیز نشان می دهد که PS5 طراحی است که هنوز هم یک راز است. با توجه به این که coronavirus بهداشت بحران به مراتب بیش از سونی نیست به احتمال زیاد میزبان هر گونه فشار حوادث ، که گفت:, آن می تواند اجرای آن را PS5 بازی نسخه ی نمایشی تقریبا بدون نیاز به نشان می دهد دستگاه به هر کسی.

های مختلف leaker ادعا کرد که PS5 طراحی پرده برداری خواهد شد در ژوئن 2 از طریق یک اطلاعیه در سونی پلی استیشن, وبلاگ بدون آشکار که در آن او به دست آمده اطلاعات از. همان فرد در حال حاضر به دنبال با یک سری از توییت که نشان می دهد سونی PS5 تاریخ انتشار در حال حاضر تصمیم گرفته شده است.

هر دو ایکس باکس سری X و PS5 انتظار می رود به آمار فروشگاه های این فصل تعطیلات است اما عرضه اولیه می تواند بسیار کوتاه است. یک گزارش اخیر گفت: PS5 قرار نیست به تاخیر افتاد اما در سونی ممکن است به تعویق انداختن راه اندازی اگر مایکروسافت این کار را برای اولین بار. مایکروسافت بیشتر شده است باز در مورد سری X در این سال و گفت: چند هفته پیش هیچ دلیلی برای باور سری X را ببینید به تاخیر می اندازد. این شرکت به نظر می رسید نشان می دهد که این کنسول ممکن است به تعویق افتاد و در بدترین سناریو مورد. ایکس باکس تیم در حال کار از خانه در طول همه گیر و است که می تواند بر راه اندازی برنامه.

Leaker @PSErebus ارسال شده در توییتر در مورد طوفان PS5 بازی در روز پنج شنبه. او توضیح داد که چرا برخی از PS4 و PS5 بازی بودند با تاخیر چند ماه پیش گفت این همه مربوط به PS5 راه اندازی.

این leaker نیز اضافه شده است که PS5 را افزایش خواهد داد تصاویری از تمام بازی PS4 از طریق به اصطلاح حالت تقویت:

در پیگیری پیام های leaker گفت که بسیاری از, بالا 100 بازی PS4 در دسترس خواهد بود در PS5 در راه اندازی است که در نوامبر 20, 2020.

او سپس شروع به لیست یک سری از بازی PS4 با استفاده از همان جمله بندی به جز این بازی عنوان شده است. در هر یک از این توییتهایی همان نوامبر 20, 2020 تاریخ انتشار ذکر شده است. در اینجا چند نمونه:

ما هنوز هیچ ایده که در آن این leaker به دست آوردن اطلاعات خود را از است و همیشه وجود دارد شانس این همه جعلی است. توجه داشته باشید همان فرد ذکر شده دقیق همان PS5 تاریخ انتشار در توییتر در اواخر ماه نوامبر سال 2019 در یک سری از PS5 توییتهایی.

منبع تصویر: Jomic/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>