هواپیمایی تعطیل زیرا هر کس به نادیده گرفتن coronavirus قوانین

  • Coronavirus’ تاثیر بر اقتصاد جهانی همچنان احساس می شود دور و گسترده کردن تقریبا هر تصور بخش کسب و کار از جمله شرکت های هواپیمایی و صنعت مهمان نوازی.
  • در مورد خطوط هوایی اندونزی مبتنی بر حامل شیر هوا به تازگی دوباره شروع عملیات پس از به طور موقت بسته شد به دلیل بیماری همه گیر.
  • متاسفانه شیر هوا است در حال حاضر تعطیل دوباره به علت مسافر بودن مایل و یا قادر به تطابق با آن coronavirus قوانین.

در بیانیه ای که به وب سایت خود را در این هفته کم هزینه, اندونزی مبتنی بر خطوط هوایی Lion Air مشترک برخی از اخبار که هیچ شرکت همیشه می خواهد در یک موقعیت برای اعلام کند. در حال حاضر شرکت هواپیمایی خواهد بود تعلیق همه خدمات از جمله پروازهای داخلی و بین المللی از روز جمعه, ژوئن 5.

به همین دلیل است که بسیار روشن به عنوان شما ممکن است قادر به گمان آن را با کروناویروس’ تاثیر بر اقتصاد است. بیشتر به طور خاص به مسافران هستند و نه فقط به اندازه کافی زیر هواپیمایی قوانین الهام گرفته از ویروس است که موجب جهانی همه گیر — یک بیماری همه گیر ما باید اضافه کنید که به کشته شدن تقریبا 400000 نفر در سراسر جهان به تاریخ. هواپیمایی منطقی برای این تصمیم گذاشته در یک یادداشت نیز در دسترس از طریق آن در Facebook صفحه توضیح می دهد که: “شیر هوا تصمیم گروه بر اساس ملاحظات از ارزیابی قبلی پرواز عملیات آینده نگر است که بسیاری از مسافران قادر به انجام مسافرت هوایی زیرا آنها هنوز تکمیل مدارک مورد نیاز و شرایط در طول کرونا ویروس, بیماری 2019 (COVID-19) هشدار همه گیری دوره است.”

برای مطمئن شود, شرکت های هواپیمایی به دور از تنها بخش کسب و کار است که با چکش سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما شرکت های هواپیمایی مسلما سخت تر از بیشتر وقتی که می آید به assuaging ترس مردم و ارتقای ایمنی با توجه به درک مشترک است که آن را ناامن به دام افتاده در معادل تنگ لوله های فلزی با دیگر مسافران در حال حاضر برای یک مدت زمان طولانی.

تا آنجا که شیر هوا تصمیم خود برای تعلیق عملیات می آید کمتر از یک هفته پس از آن دوباره پرواز دوباره پس قبلا هدف قرار دادن مکث در آن عملیات به دلیل coronavirus. هواپیمایی بیانیه نشان می دهد این تصمیم رسیده بود پس از مواجهه بیش از حد بسیاری از مسافران یا نمی خواهند و یا قادر به پیروی از قوانین آن به منظور کنترل گسترش ویروس با آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که برخی از 1,770 مردم در هواپیمایی کشور اندونزی فوت کرده اند تا کنون از COVID-19.

از نظر نحوه سایر شرکت های هواپیمایی در حال پرداختن به این مشکل به خصوص آمریکا مبتنی بر حامل های شرکت را برقرار قوانین جدید مانند الزامی است که مسافران پوشیدن ماسک صورت در طول پرواز و مسافران ممکن است برای قرار دادن بر روی یک ماسک قبل از سوار شدن به هواپیما ، ضد عفونی کننده و یا دستمال مرطوب نیز ممکن است ارائه شده پردازنده و شرکت های هواپیمایی را به شدت تمیز کردن تلاش های بین, پرواز, به خصوص وقتی که می آید به بالا لمس سطوح و مناطق مانند حمام و سرویس بهداشتی, سینی میز و صندلی.

شیر درجه ای از احساس تنها راه آن را نگه می دارد هر کس امن است فقط از جلو مغازه است که قطعا یک پاسخ توسط یک شرکت به این بیماری همه گیر. یک سخنگوی شرکت هواپیمایی بزرگترین در اندونزی گفت: جاکارتا گلوب که “بسیاری از مسافران مجبور به لغو سفر خود را از آنجا که آنها نمی تواند نشان می دهد مدارک مورد نیاز.”


اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>