AMC Theatres معکوس البته نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک

  • AMC بازگشایی صدها تئاتر در ایالات متحده در ماه جولای 15th, با دقیق ظرفیت ها و روش های تمیز کردن در محل و مشتریان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک.
  • AMC مدیر عامل و رئیس جمهور آدم آرن در ابتدا گفت: او نمی خواست این شرکت به “کشیده شده به یک بحث سیاسی” با وادار کردن مردم به پوشیدن ماسک.
  • AMC Theatres انتظار دارد به طور کامل عملیاتی دوباره با شکرگزاری.

رمان coronavirus عفونت هنوز هم در حال افزایش در سراسر ایالات متحده, اما, این, هفته, AMC Theatres اعلام کرد که در حال برنامه ریزی برای شروع از سرگیری عملیات در ماه آینده. تئاتر زنجیره انتظار برای بازگشایی حدود 450 از آن بیش از 600 سالن در 15 ژوئیه و می گوید: تقریبا همه آن را در تئاتر باید به بالا و در حال اجرا توسط کریستوفر نولان را شعار بازدید از این صفحه نمایش بزرگ در ژوئیه 31. AMC نیز اجرای برخی از اقدامات احتیاطی.

به عنوان آن را بازگشایی AMC را از طریق چهار مرحله وقتی که می آید به گنجایش اگر چه آن را همیشه سقوط فدرال و ایالتی و محلی ، در فاز 1 آغاز می شود که جولای 15th, AMC را 30 درصد یا کمتر از صندلی ظرفیت موجود برای هر showtime. هر سطر دیگر مسدود خواهد شد خاموش است. صندلی ظرفیت را گسترش خواهد از طریق فاز 2 و فاز 3 و شکرگزاری AMC انتظار دارد به کار در ظرفیت کامل در فاز 4.

AMC نیز تصویب افزایش روش های تمیز کردن در طول امکانات آن: ضد عفونی کننده سطوح سخت بین هر showtime ضد عفونی کننده صندلی های یک شبه و ارائه بهسازی ایستگاه های با دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده برای تمام مهمانان. مواد غذایی و آشامیدنی منو انتخاب شده است نیز کاهش می یابد و معاملات خواهد بود تماس با ما.

اما این دلیل نیست که AMC Theatres ایجاد شده است سرفصل های این هفته است. در ابتدا زنجیره ای نیست برای رفتن به هر گونه قوانین در مورد پوشیدن ماسک در آن تئاتر به دلیل آن را نمی خواهید به هر کسی ناراحت.

“ما نمی خواستیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی گفت:” آدم آرن مدیر عامل جمهور از AMC در مصاحبه ای با تنوع در روز پنج شنبه. “ما فکر کردیم که ممکن است آن را معکوس اگر ما مجبور به پوشیدن ماسک بر روی آن دسته از افرادی که به شدت اعتقاد دارند که لازم نیست. ما فکر می کنم که اکثریت قریب به اتفاق AMC مهمانان خواهد بود با پوشیدن ماسک. وقتی که من رفتن به یک AMC از ویژگی های من قطعا پوشیدن یک ماسک و پیشرو به عنوان مثال.”

این درو سریع واکنش از عموم مردم و در روز جمعه شرکت منتشر شده این بیانیه به شرح زیر:

این خبر باعث شدید و فوری اعتراض از مشتریان و روشن است از این پاسخ است که ما نمی تواند به اندازه کافی در استفاده از ماسک است. در AMC Theatres, ما فکر می کنم آن را کاملا حیاتی است که ما گوش دادن به مهمانان ما. بر این اساس و با پشتیبانی کامل از ما علمی مشاوران ما در حال معکوس و البته در حال تغییر ما مهمان ماسک سیاست. به عنوان ما بازگشایی تئاتر ما در حال حاضر نیاز است که همه AMC مهمانان در سراسر کشور پوشیدن ماسک به عنوان آنها را وارد کنید و لذت بردن از فیلم ما در تئاتر. سرعت که با آن AMC نقل مکان کرد و به تجدید نظر ما ماسک سیاست های بازتابی از تعهد ما به امنیت و سلامت مهمانان ما.

AMC نیز فروش ماسک در دفتر جعبه را برای $1 و هر کسی که حاضر به پوشیدن یک روشن خواهد شد دور.

تنها چند روز پیش ما تحت پوشش یک مطالعه نشان می دهد که آمریکا که موظف به استفاده از ماسک حال برطرف بین 230,000 و 450,000 COVID-19 مورد از آوریل 1st آوریل 21st. در ضمن متحده که ساخته نشده ماسک استفاده یک اولویت مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا باید تمام مجموعه جدید کروناویروس عفونت پرونده این هفته است. با پوشیدن ماسک باعث می شود تفاوت و اجازه می دهد مردم را به نشستن در اطراف در یک اتاق در بسته با هم به مدت دو ساعت بدون ماسک می شده اند فوق العاده احمقانه طرح به خصوص اگر بخشی از این طرح است که برای بازگشایی در کمتر از یک ماه.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>