آمازون قاتل جدید مقابله می کند سامسونگ Galaxy A51 له آن اواسط محدوده رقابت

این صدا ممکن است تعجب آور برای مردم که هنوز هم فکر می کنم تلفن همراه جهان با تکنولوژی حول محور ultra-high-end دستگاه اما mid-end Samsung Galaxy A51 به نظر می رسد محبوب تر از همه سه نفر از اعضای شرکت کهکشان S20 خانواده با توجه به چند گزارش های اخیر انجام شده توسط معتبر شرکت تحقیقات بازار.

بدیهی است که دلیل اصلی آن این است که با کیفیت عالی/نسبت قیمت 6.5 اینچ صفحه نمایش گوشی با یک بی نهایت زیبا-O صفحه نمایش سوپر AMOLED در دو که به طور معمول هزینه $399.99 رایگان از حامل, رشته ها, تعهدات و الزامات خاص دیگر. باور کنید یا نه, اگر چه شما می توانید خرید رسمی ما قفل از نوع A51 در یک سیاه رنگ در قیمت حتی پایین تر در حال حاضر به عنوان بخشی از یک قاتل یک-روز-تنها آمازون معامله است.
این اسلش $110.99 خاموش مذکور $399.99 قیمت دقت ضرب و شتم e-commerce غول پیکر قبلی پیشنهاد ویژه که در واقع به طول انجامید کمی طولانی تر با این وجود انقضای تقریبا دو هفته پیش. نگه داشتن در ذهن است که شما می توانید فعال کردن عمیقا با تخفیف mid-ranger خود را به ما ارائه دهنده خدمات بی سیم از انتخاب آن AT&T, T-Mobile, Verizon, و یا با حداکثر سرعت دویدن, اما شما نمی توانید 5G حمایت در این قیمت های جدید.
مانند شکارچیان معامله ممکن است بخواهید به عجله بسر می رسانید و انتخاب کنید تا آنچه که در حال حاضر بدون شک بیشتر فوتی و فوری گزاره ارزش تر از اپل 400 دلار آیفون SE (2020). ما در حال صحبت کردن در مورد به طور قابل توجهی ارزان تر و بزرگتر و زیباتر دستگاه در اینجا با یک سنگین از 4000 میلی آمپر باتری در زیر هود و همچنین به عنوان یک سخاوتمندانه 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی, 4 گیگابایت از حافظه و… ندانسته Exynos 9611 پردازنده.
این چهار عقب-دوربین رو سیستم نیز به عنوان بزرگ به عنوان آن را برای تلفن های موبایل اما همه در همه وجود دارد قطعا بسیاری به مورد زیر 300 دلار را کلیک کنید Samsung Galaxy A51.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>