• این که آیا شما در بازار برای یک آتش تلویزیون استیک آتش تلویزیون استیک 4K, آتش, تلویزیون مکعب یا یک تلویزیون صفحه تخت با آمازون آتش تلویزیون نرم افزار ساخته شده راست در, امروز روز به ماشه.
  • هر محبوب آتش دستگاه تلویزیون وجود دارد این است که در فروش در حال حاضر در آمازون با تخفیف عمیق از جمله آتش تلویزیون استیک برای $29.99 و آتش تلویزیون استیک 4K برای $39.99.
  • تلویزیون های صفحه تخت با ساخته شده است در آتش نرم افزار تلویزیون شروع در $149.99 در حال حاضر, اما همه این معاملات در حال پایان است بنابراین شما نیاز به عمل سریع.

آمازون تا به حال مقدار زیادی از معاملات بزرگ به انتظارنشسته بودند تا این هفته گذشته آغاز شده است که در روز یادبود 2020 و برخی از بهترین معامله شده در محبوب ترین اسباب بازی و وسایل آمازون به فروش می رساند. بیشتر چه, چند تا از داغترین معاملات در خارج وجود دارد هنوز هم در دسترس مانند تمام زمان کم قیمت گذاری در اپل AirPods Pro و هر دو نسخه از AirPods 2. آتش دستگاه های تلویزیون ممکن است تنها دستگاه در آمازون هستند که حتی محبوب تر از AirPods هر چند همه آنها هنوز هم در فروش در حال حاضر با تخفیف عمیق است. این معاملات به احتمال زیاد همه مجموعه ای برای پایان دادن به امروز و یا در طول تعطیلات آخر هفته, اما, بنابراین شما باید سریع عمل می کنند اگر شما می خواهید برای دریافت در در عمل است.

های مختلف دستگاه های آمازون شده فروش برای دوره محدود از زمان در طول چند ماه گذشته با وجود آمازون تغییر دور از غیرضروری محصولات در طول شیوع کروناویروس. اما یک دستگاه خط شده است که در سمت چپ از آمازون فروش Fire TV صف. که این تغییر در هفته های گذشته به دلیل آمازون شروع به ارائه تخفیف های عمیق تا 29% کردن آتش TV streaming بازیکنان رسانه ها و تلویزیون های صفحه تخت با ساخته شده است در آتش نرم افزار تلویزیون.

ستاره ها نشان می دهد قطعا آتش تلویزیون استیک و آتش تلویزیون استیک 4K که خود تخفیف های بزرگ در ماه. آتش تلویزیون استیک پایین است برای $29.99 برای یک مدت زمان محدود مطابق با پایین ترین قیمت از سال 2020 تا کنون و به روز رسانی آتش تلویزیون استیک 4K را با پشتیبانی از رزولوشن 4K و HDR محتوا در فروش است در حال حاضر برای $39.99. شما قطعا نمی توانید به اشتباه با هر دستگاه.

اگر شما به دنبال چیزی کمی بیشتر و جامع آتش تلویزیون مکعب است که اساسا یک آتش تلویزیون استیک 4K و اکو دات مخلوط را در یک دستگاه واحد. آن را به طور معمول به فروش می رساند برای $120 اما یکی با شتاب در حال حاضر و شما خواهید پرداخت تنها $99.99.

کسانی از شما به دنبال فراگیر گزینه نیز پیدا کردن دو معاملات فوق العاده در تلویزیون های صفحه تخت که آتش نرم افزار تلویزیون درست در ساخته شده است. این $180 توشیبا TF-32A710U21 32 اینچ HD تلویزیون هوشمند – Fire TV Edition در فروش در تمام زمان کم فقط $149.99 و جدید $350 Insignia NS-50DF711SE21 50 اینچ 4K UHD TV – Fire TV Edition به $299.99 اگر شما عجله بسر می رسانید.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de