حتی اگر آمازون شده است قطعی مسلط جهانی هوشمند بلندگو بازار تا کنون از شرکت در اصل به هنگام تولد به این شرکت-صنعت پر رونق با اولین نسل اکو, e-commerce, غول یکی نیست به استراحت در laurels خود همواره به دنبال راه های جدید برای نگه داشتن رقبای اصلی مانند گوگل و اپل در خلیج.

آن را در واقع بسیار نادر برای دیدن اکو-مارک دستگاه فروخته شده در آن “به طور منظم” قیمت پس بیایید نمی کنند تعجب است که آمازون در حال اجرا است و در عین حال یکی دیگر از گسترده فروش شامل تقریبا هر الکسا-صفحه هوشمند بلندگو و صفحه نمایش هوشمند امروز در دسترس است. آن را نیز به احتمال زیاد نه یک تصادف است که این معاملات بسیار جذاب می رویم تا در برابر گوگل آخرین (و احتمالا بزرگترین) در سراسر کشور هوشمند بلندگو تبلیغات.

اگر شما از طرفداران جمع و جور هوشمند صفحه نمایش با ساخته شده است در الکسا کمک سایت آمازون قابل توجه ترین جدید ویژه ارائه می دهد باید به عنوان موسیقی به گوش خود را اصلاح خنک 40 و 50 دلار به $89.99 و $129.99 لیست قیمت اکو نشان می دهد 5 و اکو نمایش 8 بود.

به صورت تجاری منتشر شد و فقط در سال گذشته این پسر بد بدیهی است که در فروش بوده است در تخفیف قابل توجه قبل از, اما در واقع آنها هرگز کاهش یافته و این کم است. به عنوان نام خود را نشان می دهد اندازه صفحه نمایش لمسی است و تفاوت کلیدی بین این دو مدل چه نوع بزرگتر نیز دست بالا در نظر رزولوشن صفحه نمایش و قدرت صوتی.
جالب به اندازه کافی کوچکتر low-res و کمتر قدرتمند اکو نقطه است گران تر از هر دو اکو نشان می دهد 5 و 8 در زمان نوشتن این مقاله پس از 40 دلار در مدل های نشانه گذاری از $129.99 لیست قیمت در حالی که “اندازه کامل” دوم-gen اکو نشان می دهد به طور طبیعی حتی گران رفتن 80 دلار زیر $259.98 با Philips Hue لامپ شامل به صورت رایگان.

آن را بسیار سخت به توصیه “استاندارد” third-gen اکو در تنها 30 دلار تخفیف زمانی که گوگل صفحه اصلی در حال حاضر در دسترس برای قیمت بسیار پایین تر پس از به طور قابل توجهی عمیق تر کاهش دهد.

در نهایت سوم-gen اکو نقطه و دوم-gen اکو پلاس مسلما کاملا قانع کننده در $20 و 30 دلار را MSRPs اما سابق اتحاد به ثمر رساند که دقیق همان تخفیف چند بار قبل از, در حالی که دوم شده است در فروش در قیمت پایین تر از امروز نسبتا به تازگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im