آمازون اکو نقطه (3rd Gen) هوشمند سخنران نیمه خاموش در Woot

در صورتی که شما در بازار برای یک هوشمند بلندگو یکی از آمازون بهترین محصولات از جمله اکو نقطه (3rd Gen) است که به شدت با تخفیف در Woot. معامله در دسترس است تا 30 ژوئن ارائه می دهد 50 ٪ تخفیف در اکو نقطه (3rd Gen).حقیقت گفته شود, اکو نقطه (3rd Gen) بسیار ارزان است حتی زمانی که آن را در فروش می باشد. اما برای 10 روز آینده مشتریان می توانند یکی را انتخاب کنید تا فقط برای $25 از طریق Woot. خبر بد این است اگر شما می خواهید زغال چوب مدل شما را پیدا خواهد کرد آن را در Woot بنابراین شما باید برای رفتن با یک فندک تن – ماسه سنگ است.

پیشرفته ترین اکو نقطه هوشمند بلندگو نسل سوم اجازه می دهد تا کاربران جفت های متعدد اکو نقطه (3rd Gen) واحد و یا اتصال آنها به سایر سخنرانان از طریق بلوتوث و یا کابل صوتی 3.5 mm.

به طور طبیعی, الکسا کاربران را قادر می سازد به جریان آهنگ از طریق Amazon Music, Apple, موسیقی Spotify, SiriusXM و دیگر جریان موسیقی خدمات. شما می توانید حتی بپرسید الکسا برای پخش موسیقی, پاسخ به سوالات, خواندن اخبار, بررسی آب و هوا و یا تنظیم آلارم اگر شما نیاز به.

نه به ذکر است که الکسا ویژگی های پشتیبانی برای بیش از 50 ، 000 مهارت های که باعث می شود آن را یکی از باهوش ترین دستیاران شخصی وجود دارد. اگر شما هنوز هم نمی متقاعد شده است که آن را به ارزش داشتن یک, شما خوشحال خواهید بود به می دانم که انعکاس نقطه (3rd Gen) اجازه می دهد تا شما کنترل سایر دستگاه های هوشمند را در خانه خود را با استفاده از صدای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>