آمازون coronavirus ماسک صورت صفحه به بهترین فروشندگان در قیمت های پایین تر

  • Coronavirus ماسک صورت باید در تمام زمانها هر زمان که شما خانه خود را ترک با توجه به CDC و وجود دارد مقدار زیادی برای فروش آنلاین.
  • اگر شما می خواهید چیزی است که به اندازه کافی محافظت از شما و کسانی که در اطراف شما خواهد بود عاقلانه به چوب به بهترین گزینه های فروش در آمازون به جای تلاش اثبات نشده ماسک از سایت های تصادفی در سراسر وب.
  • آمازون دارای یک صفحه ویژه در وب سایت خود را اختصاص داده شده تنها به صورت ماسک و چند تا از پرفروش گزینه های روی صفحه در حال حاضر در دسترس در قیمت حتی پایین تر از قبل.

آیا شما می دانید وجود دارد در واقع هنوز هم یک تعداد انگشت شماری از کشورهای است که نیازی به ساکنان به پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها خانه را ترک? شما می توانید تصور کنید که احمق و بی پروا ؟ ماسک صورت یک نیاز در بسیاری از مناطق به دلیل آنها بسیار موثر در کاهش گسترش رمان coronavirus و بیماری های دیگر. آن را حتی می گوید در سمت راست coronavirus صفحه در CDC وب سایت است که شما باید “پوشش دهان و بینی خود را با یک پارچه با پوشش زمانی که در اطراف دیگران است.” اگر شما نیست, شما فقط درخواست برای مشکل. و حتی اگر شما در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 شما هنوز هم نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت برای اطمینان حاصل شود که شما نمی گسترش آن به سایر مردم است. آیا شما واقعا می خواهید به مسئول برای هر کس دیگری ابتلا به این ویروس و برنامه به طور بالقوه در حال مرگ ؟ البته شما لازم نیست.

هر پارچه صورت پوشش کمک به محافظت از شما از رمان coronavirus به عنوان طولانی به عنوان شما همچنین تمرین سخت اجتماعی فاصله و بهداشت خوب که بدان معنی است که با استفاده از صابون و یا ضد عفونی کننده دست (که در انبار در آمازون) برای تمیز کردن دست های خود را در هر زمان به لمس یک سطح ، فراتر از آن است که آن را به حفاظت از افراد دیگر در اطراف شما در صورتی که شما با آلوده COVID-19. این بسیار مهم است اما این به آن معنا نیست شما باید به خرید N95 ماسک صورت به معنی برای بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان. وجود یک کمبود بزرگ of medical-grade ماسک در حال حاضر و با استفاده از ماسک است که به معنای برای کسانی که دائما در معرض خطر است شرم آور و خودخواه. که به ویژه پس وجود دارد بسیاری از گزینه های مختلف در حال حاضر در آمازون که در انبار و آماده به کشتی به زودی.

آمازون در حال حاضر به ویژه ماسک صورت صفحه در سایت خود که اختصاص داده شده است تنها به صورت ماسک و دیگر پوشش محافظ است. شما پیدا کردن مقدار زیادی از گزینه های مختلف وجود دارد که طیف وسیعی از فولاد سبک ماسک های مختلف پارچه را پوشش می دهد. اگر شما می خواهم نه نه از طریق فهرست همه آنها را ما کاملا درک می کنند و ما اینجا هستیم برای کمک به. همین دلیل است که ما گرد سه بهترین-فروش ماسک صورت در آمازون در حال حاضر.

اول 3-لایه ماسک صورت از Jointown بهترین فروش ماسک در آمازون در حال حاضر. این سه لایه ماسک که انجام یک کار خیلی بهتر از حفاظت از شما و کسانی که در اطراف شما از یک دستمال یا ماسک های خانگی. آنها در دسترس در حال حاضر در حد نو با قیمت پایین تر از $26.94 در هر جعبه 50 با تشکر از تخفیف و یک در سایت کوپن, که با این نسخهها کار برای تنها $0.54 هر ماسک.

بعد تا ما شبیه LeadPro 3-طبقه ماسک صورت. این نیز بالا-فروشندگان در آمازون در حال حاضر و آنها را فقط به عنوان یک کار خوب به عنوان Jointown ماسک. 50-بسته های در دسترس برای $29.99 که با این نسخهها کار به $0.60 هر ماسک درست مثل Jointown پوشش صورت به طور معمول هزینه. آنها یک گزینه فوق العاده اگر Jointown ماسک فروش و یا اگر شما فقط می خواهم به سعی کنید یک نام تجاری جدید.

تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم ما MagiCare KN95 ماسک صورت. این ماسک بسیار ضخیم تر از دو گزینه اول و آنها فیلتر ذرات کوچکتر نیز هست. آنها نیز گران تر است, اما آن را یک ایده بد به نگه داشتن چند در اطراف برای شرایط خاص مانند اگر شما مجبور به رفتن به بیمارستان یا مطب. من حتی با استفاده از KN95 ماسک زمانی که من خرید مواد غذایی از آنجا که شما هرگز نمی تواند بیش از حد مراقب باشید. این ماسک ها در فروش برای $2.99 در هر امروز هنگامی که شما خرید یک 20 -, بسته, است, بهترین, قیمت, ما دیده ایم در مدت زمان طولانی.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: ToKa74/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>