آمازون بزرگ سبک فروش آغاز شده است: ببینید همه بهترین معاملات حق در اینجا

  • نخست روز سال 2020 به تعویق افتاد تا مدتی بعد از این سال, اما آمازون تصمیم به میزبان عظیم “بزرگ سبک فروش” این هفته با هزاران نفر از معاملات در همه بالای لباس و لوازم جانبی از مارک های.
  • فروش اجرا خواهد شد در تمام طول هفته را با معاملات جدید ظاهر تا هر روز, اما همه بزرگترین blowouts در رویداد فروش در دسترس هستند در حال حاضر.
  • شما پیدا کردن بیش از 2500 معاملات مختلف در همه چیز از لوی و آدیداس به Ray-Ban و Oakley sunglasses, J. Crew, Lucky Brand, و خیلی بیشتر.
  • به عنوان اقتصاد بازگشایی در کشورهای در سراسر ایالات متحده آمازون بزرگ سبک فروش است یک راه عالی برای به روز کردن کمد لباس خود را به عنوان مستندات پایان و مردم در نهایت به صرف زمان با هم دوباره.

اگر 2020 نرمال بود سال پس از آن در حال حاضر ما خواهد بود صحبت کردن در مورد نخست روز سال 2020 در حال حاضر و آماده شدن برای آمازون بزرگترین فروش های نجومی. خبر بد این است که در سال 2020 هر چیزی است اما به لطف رمان coronavirus همه گیر بنابراین نخست روز سال 2020 به تعویق افتاد تا مدتی بعد از این سال. ما نمی دانیم دقیقا زمانی که نخست روز سال 2020 برگزار خواهد شد در این سال, اما ما نمی دانیم یک چیز: شما لازم نیست که صبر کنید برای نخست روز برای صرفه جویی در داغترین سبک از فصل به دلیل آمازون فقط لگد کردن آن برای اولین بار فروش گسترده رویداد سال است.

لقب بزرگ سبک فروشاین عظیم آمازون فروش اجرا خواهد شد در تمام طول هفته و ارائه صرفه جویی تا 50 ٪ تخفیف برای تمام داغترین پوشاک و لوازم جانبی از مارک های وجود دارد خارج وجود دارد. و نیازی به گفتن زمان واقعا نمی تواند هیچ بهتر است. اقتصادهای در حال بازگشایی در سراسر ایالات متحده در حال حاضر و مستند محدودیت های در حال کاستن است. مردم در نهایت قادر به صرف زمان با یکدیگر بار دیگر پس از آن را به زمان مناسب و به روز کردن کمد لباس خود را با برخی از داغترین سبک های این فصل است. به یاد داشته باشید, رمان coronavirus گسترش در داخل خانه به مراتب بیشتر و به راحتی از آن خارج, بنابراین شما در حال رفتن به صرف مقدار زیادی از زمان در خارج از منزل در تابستان امسال است. بزرگ سبک فروش است که یک راه فوق العاده به دنبال بهترین خود را در حال حاضر است که شما می توانید در نهایت صرف برخی از زمان در خارج با تمام دوستان و خانواده شما را دیده اند در ماه.

آه و ما نیز باید قطعا ذکر است که آمازون بهترین-فروش ماسک صورت و قدرتمند ضد عفونی کننده دست با همان فرمول به عنوان Purell در فروش امروز و همچنین, بنابراین شما می توانید امن و محافظت از خود در حالی که شما در حال reuniting با دوستان و نشان جدید خود را به نظر می رسد.

با تمام آنچه که در ذهن در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد آمازون بزرگ سبک فروش. این رویداد آغاز و در روز شنبه, ژوئن 22nd, و آن را اجرا می کند از طریق پایان این هفته تا روز جمعه, ژوئن 26th. همه بزرگترین فروش و بهترین معامله در حال حاضر در دسترس در حال حاضر و برخی از آنها تنها در دسترس تا پایان روز امروز. که بدان معنی است که شما قطعا باید به صرف مقدار زیادی از زمان به دنبال از طریق تمام فروش بزرگ ما قصد داریم به شما نشان می دهد در اینجا چون چند تا از داغترین فروش این رویداد بزرگ خواهد ناپدید می شوند و در پایان روز دوشنبه.

اولین و مهمترین, در اینجا این است که آمازون بزرگ سبک فروش, صفحه فرود,و شما احتمالا باید آن را نشانه بنابراین شما می توانید به تمام طول هفته:

وجود دارد شما خواهید پیدا کردن تمام داغترین معاملات روز برجسته در بخش های مختلف در صفحه. سپس در پایین شما در پیدا کردن صفحات و صفحات مختلف معاملات امروز در دسترس است. اسکرول کردن بر روی آن صفحه در حال حاضر و شما خواهید دید که وجود دارد بیش از 2500 مختلف فردی معاملات امروز در دسترس است در انواع مختلف لباس, لوازم, شنا, کفش, عینک و فقط در مورد هر چیز دیگری شما می توانید از فکر می کنم.

تا آنجا که مارک رفتن شما پیدا کردن تمام داغترین لباس و لوازم جانبی خطوط در سبک فروش. نکات برجسته عبارتند از: up to 40% off لوی up to 40% off آمازون مارک تا 30 ٪ تخفیف آدیداس, up to 40% off Lucky Brand, تا 30% خاموش Nautica تا 30% ری بان کی مون عینک آفتابی برای اعضای نخست تنها تا 40% off J. Crew بورس تا 20% off Sketchers تا 30 ٪ تخفیف پوما پوشاک و کفش up to 50% off Samsonite و American Tourister توشه تا 50 ٪ خاموش Steve Madden کفش و خیلی بیشتر.

هنگامی که شما انجام می شود مرور بزرگ سبک فروش, صفحه فرود وجود دارد سریع متوقف می شود شما نیاز به قبل از اینکه شما شروع به مرور مارک های فردی. آنها به ویژه سرپرستی بخش است که آن را آسان برای قرار دادن بزرگ به نظر می رسد با هم:

تاثیر گذار-loved معاملات

ویراستاران باید معاملات

در روند معاملات

این بخش بسته بندی کامل از معاملات فوق العاده در پوشاک و لوازم شده اند که سرپرستی جوانب مثبت. اگر شما می خواهید یک راه آسان به دنبال بهترین خود را در حالی که اطمینان حاصل کرد که شما اقامت در روند این فصل است که بهترین راه برای انجام آن است. اگر شما برخی از مارک های که شما را کاملا دوست دارم و می خواهید برای دیدن تمام معاملات آمازون ارائه شده است و سپس پایین حرکت برای دیدن تمام داغترین فروش در تمام بزرگترین علامت های تجاری.

آدیداس

آمازون برندها

Armani Exchange

پوشاک آمریکا

مردان لباس پیراهن

Calvin Klein مردانه مجموعه

کالوین کلاین لباس زیر

کول هان کفش

کامیون

J. Crew بورس

Lacoste مردان لباس & لوازم جانبی

Lucky Brand

Mizuno Running, ایالات متحده آمریکا

Nautica مردانه ورزشی

تعادل جدید کفش

پوما پوشاک و کفش

Ray-Ban & Oakley Sunglasses

Rebecca Minkoff

لوی جین

Samsonite و American Tourister توشه

طراح این کفش

Steve Madden کفش


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>