آمازون بهترین-فروش دستکش دستکش ها را در انبار به محافظت از شما را از coronavirus

  • مردم به دنبال کیفیت بالا, دستکش, دستکش در آمازون با نخست حمل و نقل شده اند و از شانس برای مدتی پس از بالا ترین-فروشندگان شده خارج از بورس و یا این سایت متعلق به بیمارستان.
  • در حال حاضر چند تا از بهترین فروش دستکش دستکش در آمازون نه تنها در بورس بلکه در دسترس به کشتی به هر کسی.
  • شانس این متخصص پزشکی دستکش است که محافظت از مردم از رمان coronavirus ماندن در انبار به مدت بسیار طولانی تر و باریک هستند بنابراین قطعا سهام در حال حاضر در حالی که شما هنوز هم می تواند.

وقتی که می آید به حفاظت از خود و مردم شما را دوست دارم از آلوده شدن توسط این رمان coronavirus وجود دارد سه ابزار مهم در اختیار شما است که هر کسی در خارج وجود دارد نیاز به استفاده از هر زمان که آنها خانه های خود را ترک. این درست است که آیا شما در حال انجام چیزی است که شما فکر می کنم که کم خطر مانند رفتن برای یک پیاده روی در اطراف محله خود را و یا چیزی در معرض خطر مانند مصرف حمل و نقل عمومی و یا رفتن به مطب دکتر.

اولین و مهمترین, شما کاملا باید پوشیدن یک ماسک صورت. CDC حتی می گوید راست در صفحه خود در مورد حفاظت از خود را از COVID-19: “پوشش دهان و بینی خود را با یک پارچه با پوشش زمانی که در اطراف دیگران است.” واقعا وجود دارد هیچ جایی برای تفسیر وجود دارد.

اگر شما فقط رفتن برای پیاده روی و یا به فروشگاه مواد غذایی آمازون پرفروش coronavirus ماسک صورت قطعا انجام این ترفند. آنها تنها 60¢ هر, و آنها در حال حاضر در انبار بنابراین واقعا وجود دارد هیچ بهانه ای. هنگامی که شما در حال سفر با حمل و نقل عمومی پرواز در جایی با هواپیما رفتن به مطب و یا انجام هر چیز دیگری که در بالاتر از خطر, شما حمایت و حتی بهتر اگر شما با استفاده از یک MagiCare KN95 ماسک صورت.

شماره 2 و اهمیت برابر شما نیاز به ضد عفونی کننده دست. در هر زمان شما را لمس هر شی و یا سطح خارج از خانه خود را, شما باید مطمئن شوید که برای تمیز کردن دست های خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. نه صرفا به این دلیل شما می توانید گرفتن COVID-19 راه است که اگر شما هر گونه کاهش کوچک در دست شما است. همچنین از آنجا که شما ندانسته لمس صورت خود را ده ها بار یا بیشتر در هر روز. به جلو علم اسپری ضد عفونی کننده دست با 80% الکل است که در انبار در حال حاضر در آمازون و شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا خوش شانس ژل ضد عفونی کننده دست با همان فرمول به عنوان Purell اگر شما می خواهید چیزی است که مرطوب.

سومین ابزار شما نیاز به حفاظت از خود بوده است بیشتر گریزان به تازگی, اما چند بهترین فروشندگان در نهایت در انبار در حال حاضر پس از یک خشکسالی طولانی. ما در حال صحبت کردن در مورد دستکش, دستکش است که شما قطعا باید پوشیدن هر زمان که شما بیرون بروید هنگامی که شما می دانید که شما در حال رفتن به دست زدن به همه چیز. برای مثال شما نیاز به پوشیدن آنها هر زمان که شما رفتن به خرید مواد غذایی.

پرفروش کوچک, دستکش, دستکش و متوسط دستکش, دستکش در انبار در حال حاضر با رایگان آمازون نخست حمل و نقل و دستکش دستکش به عنوان به خوبی, اما آنها به احتمال زیاد از فروش به زودی. شما همچنین می توانید بررسی بیشتر بهترین گزینه های فروش و همچنین لاتکس و وینیل دستکش های پزشکی در این آمازون صفحه.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

زن جوان در ماسک صورت و دستکش با سبد خرید در سوپرمارکت. منبع تصویر: kryvoshapka/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im