آمازون بهترین-فروش ماسک صورت و دست عفونی هستند همه در انبار و حمل و نقل حق دور

به دنبال ماسک صورت در آمازون ؟ شما به جای حق آمده است از آنجا که خرده فروش دو بهترین-فروش ماسک مارک هر دو به ع

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 تیر 1399
  • به دنبال ماسک صورت در آمازون ؟ شما به جای حق آمده است از آنجا که خرده فروش دو بهترین-فروش ماسک مارک هر دو به عقب در حال حاضر در انبار و قیمت شروع در فقط 50¢ در هر.
  • آمازون نیز تن از ضد عفونی کننده دست از برترین برندها مانند Purell, آرزو MedEx و جوانه-x بنابراین شما می توانید بقیه مطمئن باشید که شما باید موثر ترین ضد عفونی کننده در دسترس است.

ما آن را قبل گفت: و ما دوباره آن را می گویند: CDC باعث می شود آن را بسیار روشن در وب سایت خود را که هر کس باید با پوشیدن ماسک در حال حاضر در هر زمان آنها را مجبور به ترک خانه های خود. که گفت: شما لازم نیست NIOSH-تایید N95 ماسک به راه رفتن در اطراف سوپرمارکت های محلی خود را طوری اجرا کنید به Craigslist و سرفه تا 20 دلار در هر ماسک را به scammers که بی شرمانه در حالی که قیمت سنگ آهن در بازار مصرف به دور از N95 موجودی است که باید در دسترس ساخته شده به بیمارستان.

همه شما واقعا نیاز به طور منظم استفاده روزمره مناسب و معقول است چند لایه ماسک صورت مانند #1 بهترین فروش Jointown 3-لایه ماسک های صورت هستند که در سهام در آمازون و در فروش در حال حاضر برای فقط 50¢ هر زمانی که شما کلیپ کوپن در صفحه محصول می باشد. تا زمانی که شما تمرین سخت اجتماعی فاصله و همچنین بهداشت خوب است که فقط به عنوان مهم است این ماسک را انجام یک کار فوق العاده از حمایت از شما. به همین دلیل آنها آمازون بهترین فروشندگان و به همین دلیل دهها هزار نفر از خوانندگان ما آنها را خریداری بیش از چند هفته گذشته.

در علاوه بر این به کسانی که ماسک آمازون نیز آن پرفروش KN95 ماسک نیز در سهام امروز را با بهترین قیمت ما دیده ایم در مدت زمان طولانی. آنها MagiCare KN95 ماسک و آنها هزینه فقط $1.40 هر زمانی که شما خرید یک 20-تعداد جعبه. که قیمت عالی که به تخفیف های بزرگ از عادی قیمت 70 دلار و این ماسک مناسب برای حفاظت اضافی در بالاتر از خطر شرایطی مانند در حمل و نقل عمومی هواپیما مطب و یا بیمارستان ، شما همچنین می توانید Wenime KN95 صورت ماسک شده اند که پرواز کردن قفسه به تازگی برای تنها $3.40 هر تشکر به اندکی تخفیف.

هر کس می داند در مورد اجتماعی فاصله این روزها اما آنچه که دقیقا به منزله بهداشت خوب در این سن از رمان coronavirus? داستان کوتاه مدت, شما نیاز به شستن دست های خود را هر بار که شما با لمس هر سطح در حالی که در. مهم نیست که اگر شما در یک دفتر دکتر یک سوپر مارکت یا هر جای دیگری.

با استفاده از آب و صابون نیست دقیقا عملی, البته, بنابراین شما در حال رفتن به نیاز به ضد عفونی کننده دست و آن را هنوز هم غیر ممکن است برای پیدا کردن مارک های بالا در سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد مخدر. خوش شانس برای شما, آمازون تا به برخی از گزینه های فوق العاده که در انبار است. شما در واقع می توانید واقعی Purell ضد عفونی کننده دست در آمازون اگر شما عجله بسر می رسانید هر چند قیمت ها کمی بالا است. اگر شما می خواهید چیزی است که با استفاده از همان فرمول اما ارائه می دهد مقدار بهتر ارزش چک کردن MedEx, ضد عفونی کننده دست. آن را فقط به عنوان خوب به عنوان Purell و آن را از یک نام تجاری قابل اعتماد است که به فروش می رسد در فروشگاه های بزرگ مانند تمام مواد غذایی و CVS, Costco و 7-Eleven

در علاوه بر این به کسانی که ضد عفونی کننده گزینه شما همچنین می خواهید پیدا کنید مایل فوق العاده ضد عفونی کننده دست دوباره پر کردن بسته در انبار فقط برای $10.88 هر 33.8-اونس دوباره پر کردن. استفاده از آنها را به دوباره پر کردن هر بطری شما در حال حاضر با 70% الکل ضد عفونی کننده از این نام تجاری بالا به علاوه آن را مانند بوی هندوانه! Fishbowls کامل از 36 جیبی-اندازه بطری آرزو ضد عفونی کننده ها در سهام در تخفیف به عنوان به خوبی. جوانه-x ضد عفونی کننده دست با 48 بسته در انبار در حال حاضر اگر شما عجله بسر می رسانید اما آنها قطعا به زودی. و آخرین اما نه کم شما می توانید بزرگ 67.6 اونس بطری Solimo ضد عفونی کننده دست فقط برای $11.99. برای کسانی که بی اطلاع که آمازون خود را با نام تجاری.Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب