آمازون الکسا دستیار صوتی می شود دیر ویژگی در اندروید و iOS

در بسیاری از راه های الکسا می تواند به عنوان یک قوی تر و متنوع و راحت دستیار مجازی از گوگل و اپل جایگزین به طور مداوم گرفتن ویژگی های سرد جدید و مهارت و پیشرفت های عمده محور در درجه اول در خانه های هوشمند استفاده کنید.

متاسفانه برای آمازون خود را در خانه هوش مصنوعی است که به هیچ وجه نزدیک به عنوان کاربر پسند که گوگل دستیار و سیری بر روی گوشی های اندروید و اپل اگر چه e-commerce غول پیکر است که حداقل تلاش برای بهبود الکسا به همراه قابلیت های دستگاه.
به عنوان اصل گزارش TechCrunch این دستیار صوتی است که در نهایت دریافت هندزفری و قابلیت های گوشی های هوشمند با تشکر از به روز رسانی برنامه تنظیم شده به تدریج رول در سراسر جهان “بیش از چند روز آینده.” اگر شما در حال حاضر می توانید نصب آخرین نسخه برنامه های موبایل از فروشگاه Google Play و یا فروشگاه برنامه اپل تنها چیزی که شما باید انجام دهید پس از آن فعال کردن هندزفری و قابلیت تشخیص زمانی که برای اولین بار باز کردن برنامه به روز شده.

هنوز هم شما نمی خواهد بود قادر به صحبت به طور مستقیم به الکسا بر روی تلفن خود را حتی پس از انجام آن. در عوض, شما باید به صورت دستی برنامه را باز کنید یا از یکی دیگر از هوش مصنوعی آن سیری یا گوگل دستیار به انجام این کار برای شما هر زمان که شما می خواهید به تعامل با آمازون محبوب دستیار دیجیتال برای دست-رایگان خانه هوشمند کنترل پخش موسیقی, general جستجوهای وب, یادآوری, اطلاعات آب و هوا ،

که قطعا کمی ناخوشایند به ذکر است ضعف نیاز به استفاده از یک دستیار صوتی را فعال یک دوم دستیار صوتی از شرکت های مختلف اما این تا حدودی دست و پا گیر روند هنوز هم می تپد روش های قدیمی از احضار الکسا بر روی آی فون یا دستگاه Android. که درگیر دستی باز کردن نرم افزار تلفن همراه اختصاص داده شده و سپس با ضربه زدن یک دکمه در پایین صفحه نمایش.

فراموش نکنید که در مورد ویک کلمه اگر شما می خواهم به سعی کنید از جدید دست-قابلیت رایگان است که به “الکسا” به طور پیش فرض اما به راحتی می توان تغییر را به یکی از چندین جایگزین. تازه از ویژگی های اضافه شده نیز می تواند به راحتی غیر فعال اگر شما پیدا کردن آن بسیار مفید است اگر چه ما واقعا نمی ببینید که چگونه آن را ممکن است ناراحتی شما را به نگه داشتن آن را فعال کنید فقط در مورد شما تا به حال احساس نیاز به استفاده از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>