آمازون تیم با ‘Westworld’ سازندگان برای ‘خرید اینترنتی’ نشان می دهد تلویزیون

  • Amazon Studios در حال ساخت یک تلویزیون نشان می دهد بر اساس بتسدا را خرید اینترنتی تصویری بازی حق رای دادن.
  • آمازون خرید اینترنتی نشان می دهد تولید می شود توسط جاناتان نولان و لیزا شادی را از ماشین چین دهنده فیلم. قبلا نولان و شادی ایجاد Westworld تلویزیون نشان می دهد برای HBO.
  • آمازون آماده نیست برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات در مورد انتشار زمان بندی طرح و یا مصاحبه.

یکی از بزرگترین و مدرن تلویزیونی خواص است teaming تا با یکی از بزرگترین و مدرن بازی های ویدئویی خواص به عنوان Amazon Studios مجوز حقوق به بتسدا را Fallout حق رای آورده و در Jonathan Nolan و لیزا شادی — سازندگان HBO را Westworld — تولید مجموعه تلویزیونی برای نخست تصویری.

“خرید اینترنتی یکی از بزرگترین سری بازی از همه زمان گفت:” شادی و نولان در آزادی. “هر فصل از این دیوانه تخیلی داستان ما هزینه ساعت های بی شماری ما می تواند صرف با خانواده و دوستان است. بنابراین ما فوق العاده هیجان زده به شریک با Todd Howard [مدیر آخرین خرید اینترنتی بازی] و بقیه درخشان دیوانه در بتسدا به این گسترده خرابکارانه و آینه های خنده دار در جهان به زندگی با Amazon Studios.”

این ذرات حق رای دادن آغاز شده به عنوان بالا به پایین به نوبه خود مبتنی بر RPG از فعل و انفعال بازی. فعل و انفعال رفت و ورشکسته قبل از توسعه Fallout 3 می تواند به پایان رسید که در آن نقطه مجوز فروخته شد به Bethesda Softworks. Bethesda از ابتدا آغاز شده در Fallout 3و اگر چه آن را پیاده سازی همان جهان و برخی از سیستم های همان بازی های قبلی Bethesda نسخه یک بازی اول شخص بازی های RPG در سبک خود Elder Scrolls بازی.

Fallout 3 یک موفقیت بزرگ بود در سال 2008 معرفی میلیون ها نفر از علاقهمندان به بازی به زمین بایر پست آخرالزمانی از 23 قرن و طاق ساکنان آن جان سالم به در جنگ بزرگ از 2077. خرید اینترنتی منحصر به فرد لحن تلخ جهان بینی یک پیچ خورده, شوخ طبعی و نیروهای بازیکنان به تصمیم گیری های دشوار. اگر چه آخرین انبوه-چند نفره ورود ذرات 76بود فلاپ حق رای دادن باقی مانده است یکی از بزرگترین از دو نسل.

“در طول دهه گذشته ما در بسیاری از راه های به را خرید اینترنتی به صفحه نمایش” گفت: Todd Howard. “اما روشن بود از لحظه ای که من برای اولین بار صحبت با یونس و لیزا چند سال پیش که آنها و این تیم در ماشین چین دهنده بودند آنهایی که به انجام آن حق است. ما طرفداران زیادی از کار خود را و نمی تواند بیشتر هیجان زده به کار با آنها و Amazon Studios.”

Westworld جهان توسط طوفان در زمان در طول فصل اول خود را ارائه امیدوارم که آن را ممکن است قادر به گرفتن تا گوشته از تک کشتی مجموعه تلویزیونی هر کس به تماشای یک بار بازی تاج و تخت به این نتیجه رسیدند. سنگی فصل دوم ممکن است کشته شده است که رویای اما Westworld season 3 premiere هنوز هم تعداد زیادی برای HBO. بین خرید اینترنتی و ارباب حلقه ها, آمازون دادن طرفداران دلایل زیادی برای به دست آوردن یک نخست عضویت.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net