آمازون طول می کشد یک گام دیگر در آوردن الکسا در رقابت با گوگل دستیار

آمازون قصد دارد به الکسا آسان تر به ماشه استفاده می شود که بر روی یک تلفن همراه این شرکت به تازگی اعلام کرد. در این راستا آمازون مهندسین در حال حاضر در حال آزمایش یک ویژگی جدید است که به کاربران امکان می دهد که درخواست استفاده از الکسا, برنامه, الکسا ساخته شده در گوشی و یا الکسا لوازم جانبی تلفن همراه مانند اکو جوانه به استفاده از صدای خود را به ارتباط برقرار کردن با برنامه های تلفن همراه.دقیق تر آمازون در حال کار برای آوردن گزینه ای برای استفاده از صدای خود را به جستجو و مشاهده اطلاعات و دسترسی به هر گونه عملکرد در داخل یک برنامه به الکسا. آمازون خواستار این پروژه الکسا برای برنامه های و می گوید که آن را آسان به پیاده سازی در برنامه های مختلف مانند Infinite, زرد, پیجر, حال بارگذاری, صوتی Zynga, رگبار و برنامه های دیگر.

یکی از نمونه های ارائه شده توسط آمازون شامل درخواست الکسا برای انجام یک جستجو داخل یک برنامه مانند توییتر و گرفتن نتایج مورد روند و یا اشاره و شنیدن صدای پاسخ. الکسا برای برنامه ها نیز باز نرم افزار توییتر در گوشی و نشان می دهد یک لیست از نتایج را برای کاربران به مطالعه کردن.

اما همه چیز می تواند حتی پیچیده تر از آن, به عنوان الکسا به صورت نرم افزار ارائه خواهد شد کاربران بصری اطلاعات و گزینه های اضافی در هنگام استفاده از برنامه های مانند Uber و یا صوتی. برای مثال اگر شما به دنبال برای سفارش غذا شما نه تنها می توانید مکان بر روی نقشه, اما همچنین جدید و آیتم های منو.

از همه مهمتر کاربران قادر خواهد بود به مجموعه ای از یک تابع در یک برنامه است که می تواند به طور خودکار باعث شده با صدای خود را با الکسا برای برنامه های. این از ویژگی های بسیار خوب است که می آید در دستی اگر شما نمی توانید با استفاده از دست خود را.

الکسا برای برنامه های کاربردی در دسترس خواهد بود به صورت رایگان در هر دو آندروید و دستگاه های iOS در زمانی که آن را راه اندازی در ماه های آینده. در حال حاضر توسعه دهندگان می توانند درخواست اولیه برای دسترسی به الکسا برای نرم افزار در صورتی که می خواهید به آزمون مهارت های جدید و یا پیاده سازی این قابلیت در برنامه های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im